Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Які повинні бути замки в броньованих дверях

Вор вскрыл замок

Нерідко в процесі вибору і покупки броньованих вхідних дверей продавець пропонує залишити базову комплектацію товару зі стандартними замками. Досить часто виробники дверей ставлять дешеві заводські замки, які не зможуть забезпечити необхідний рівень безпеки. Варто розуміти, що замки, як і двері, повинні бути надійними і міцними. Адже тільки тандем цих двох компонентів забезпечить надійний захист житла.

Найкраще вибирати замки заздалегідь, ще до того, як двері будуть куплені. Можливо, це може здатися дивним, проте такий варіант є найбільш правильним. І тільки після вибору надійних замків, які неможливо (або принаймні дуже важко) розкрити, варто приступати до вибору вхідних дверей, які будуть їм відповідати.

Слід зазначити, що в готових дверях, які найчастіше продають в магазинах, отвори під ключ, ригеля і кишені можуть відрізнятися. Або не підходити під вибрані замки зовсім, що значно знизить рівень безпеки. Тому найкраще вибирати двері, в яких будуть вирізати отвори під конкретні замки.

Рівень якості та ступінь захисту броньованих дверей повинен відповідати обраним замкам. Адже немає ніякого сенсу ставити дорогі й надійні двері, при цьому вибираючи дешевий і кволий замок.

Найкраще купувати сучасні замки найостанніших моделей. В такому випадку є висока ймовірність того, що цей замок не зможуть розкрити. Ненадійні, застарілі моделі не варто вибирати взагалі, тому що домушники вже давно знають способи їх розкриття. Тому це може бути небезпечно.

Які замки встановити на броньовані двері

Процес вибору дверних замків – це справа достатньо індивідуальна. Тут багато що залежить не тільки від особистих переваг, але і від ступеня довіри покупця до конкретного виробника, моделі та конструкції виробу. Однак існує одне загальне правило, яке не слід порушувати. На двері потрібно встановлювати кілька замків з різними системами і типами відкриття. Наприклад, якщо знизу встановлений замок сувальдного типу, то зверху потрібно ставити циліндричний замок.

Крім цього можна поставити ще один додатковий замок з трубчастою системою відкриття, що дозволить максимально убезпечити свій будинок. Такий підхід дозволить бути впевненим в тому,

що домушник просто не захоче розкривати квартиру з великою кількістю замків. Бо на це буде потрібно дуже багато часу.

В ході вибору дверних замків варто спиратися як на особисті побажання, так і на фінансові можливості. Також кожен сучасний тип замку має свої характерні переваги.

Електронний замок як додатковий спосіб захисту

Такий пристрій являє собою механізм за типом автомобільної сигналізації. Замок відкривається і закривається за допомогою цифрового радіосигналу, який надходить з брелока на ключах господаря. Електронний замок може бути корисний в окремих ситуаціях в якості додаткового ступеня захисту.

Початкова вартість таких замків стартує від 100 доларів. Однак електронні замки доцільно використовувати тільки на броньованих дверях з товстим і надійним металом. У разі, якщо злодій буде розкривати замки за допомогою фізичного впливу безпосередньо на самі двері, то електронний замок не виконає свою функцію. Особливо, якщо двері будуть тонкими. Такий прихований замок-невидимку можна використовувати в якості підсилювача додаткової лінії захисту, яка допоможе більш надійно захистити будинок.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: