Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Яку стелю краще вибрати для ванної кімнати?

Необычный 3d потолок в ванной

Особливості створення стелі у ванній.

Існує кілька тонкощів при будівництві стелі та виборі необхідних матеріалів:

  1. Підвищена вологість. Вологостійкі матеріали необхідні для обробки стелі у ванній кімнаті для запобігання руйнування і пошкодження облицювання. Такі матеріали допоможуть і в разі поломки самої ванної.
  2. Зовнішній вигляд. Стеля – важлива частина інтер’єру, без якої картина не буде закінчена. Необхідно, щоб стеля блискуче підходила під дизайн і мала гарне освітлення.
  3. Практичність. Матеріал для створення стель повинен бути екологічний, міцний. Він також повинен добре відчищатися від різних забруднень. Оптимальний варіант по догляду за стелями – це протирання злегка намоченою ганчіркою раз в тиждень. Єдиною труднощами може виявитися велика кількість обладнання у ванній кімнаті.

Питання вибору типу стелі в приміщенні з підвищеною вологістю дійсно дуже серйозний. І від правильної відповіді на нього залежить, наскільки комфортно буде мешканцям квартири після закінчення ремонту. Саме тому на спеціалізованих сайтах Інтернет-магазинів будматеріалів стелі та все, що з ними пов’язано, виділено в окремий розділ.

Кращі матеріали для облицювання стелі у ванній

1. Шпаклівка і фарбування.

Таке рішення є самим легкодоступним у використанні. А його ціна підходить для всіх. Варіант з шпаклівкою і фарбуванням може застосовуватися тільки після вирівнювання поверхні стелі. Також не варто використовувати шпаклівку у великих кількостях. І вибирати зразки вологостійкого типу.

Варто враховувати і деякі нюанси:

  • Такий варіант не є оригінальним.
  • Він не довговічний в порівнянні з іншими способами облицювання стелі.
  • Швидкий прояв небажаних речовин: цвілі та різних грибків.
  • Виникнення потемнінь і розводів протягом терміну експлуатації.
  • І, звичайно, мови про вбудоване освітленні бути не може.

2. ПВХ-панелі.

Цей матеріал характеризується легкістю, міцністю і вологостійкістю. Також він є досить економічним варіантом, адже Ви можете заощадити і на самому монтажі з панелями. Плюсом є ще й те, що панелі не вимагають особливого догляду. Досить просто буде скористатися злегка вологою ганчіркою. З цим варіантом стане можливим і використання вбудованого освітлення. Але, ніщо не буває ідеальним. А тому ПВХ-панелі теж мають свої недоліки:

  • Немає можливості швидкої зміни покриття стелі. Доведеться трохи помучитися, щоб зняти панелі.
  • Під час роботи з панелями може виникнути проблема з забиванням пилу в швах і стиках.
  • Можливе заіржавіння металевого каркаса після використання в приміщеннях з підвищеною вологістю. Тобто в нашій ванній кімнаті.
  • 3. Гіпсокартон.

    Гіпсокартон є одним з найпопулярніших матеріалів для облицювання стель. Він кріпиться завдяки каркасу з металу. Одна з різновидів гіпсокартону володіє вологонепроникними властивостями. Визначити цей вид гіпсокартону можна по наклейці з написом ГКЛВ (ГіпсоКартон Листовий Вологостійкий). Цей варіант дає можливість зробити стелю найрізноманітніших форм. Що допоможе з легкістю привнести родзинку в інтер’єр. Які ж є недоліки у стелі з гіпсокартону:

    • Необхідність періодичного (раз на кілька років) підфарбовування («освіження») покриття стель.
    • Гіпсокартон є не найдешевшим варіантом.
    • Труднощі проведення монтажу власними силами.

    4. Рейкові стелі

    Рейкова стеля у ванній

    Рейки кріпляться за допомогою спеціального каркаса. Вони створені зі звичайного пластику або ж алюмінію. Широкий колірний асортимент привнесе в інтер’єр ванної кімнати родзинку. А догляд за реями також простий, як і з іншими варіантами покриття стель. Недоліками можна вважати те, що реї підходять не для всіх стилів дизайну.

    Взагалі, рейкові стелі в Україні поки не знайшли широкого поширення. І є відносно новим рішенням. Однак, на сайті інтернет-магазинів будматеріалів, рейковим стелям присвячується все більше і більше уваги. На багатьох сайтах можна вибрати необхідні матеріали і отримати супутні консультації у менеджерів.

    5. Натяжні стелі

    Дуже хороший і цікавий варіант. ПВХ плівка буває найрізноманітніших кольорів і відтінків, що дозволяє максимально підібрати зразок під власний смак.

    Монтаж натяжної стелі звичайної виконується професіоналами. Однак він проводиться дуже швидко, протягом декількох годин. Що є без сумніву перевагою.

    Крім того, така плівка часто економить гроші та нерви. Якщо сусіди зверху раптом вирішать Вас залити. Стеля витримує вагу до 100 кг на квадратний метр. І збере всю воду, що капає зі стелі. Залишиться тільки викликати майстрів, щоб злити її. А все Ваше оздоблення і побутова техніка будуть в повному порядку!

    ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
    Вас може зацікавити: