Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Якими повинні бути хороші вхідні двері

Две двери в квартиру

Двері є основним елементів захисту житла. Якщо в будинку встановлені надійні двері та міцні замки, то це вже виступає гарантією безпеки приватної власності та захисту від проникнення. І тільки після установки хороших дверей можна звернути увагу і на інші охоронні методи. Такі як система відеоспостереження та сигналізація.

Найчастіше зловмисники намагаються проникнути в будинок саме через двері, тому вони повинні бути максимально надійними. Щоб бути впевненим у своїй безпеці, повинні бути встановлені вхідні двері з товстого металу, який зможе протистояти злому, фізичному впливу або зняттю з петель.

Двері та замки повинні ідеально доповнювати один одного, оберігаючи квартиру від проникнення. Саме з цієї причини не має сенсу ставити дорогі замки на дешеві й кволі двері. Або встановлювати двері з товстого металу в тандемі з найпростішими замками.

Система захисту житла повинна бути комплексною, забезпечуючи безпеку мешканців і збереження матеріального майна в квартирі. Тому вибираючи надійні й міцні двері для захисту будинку, слід обов’язково подумати і про установку замків відповідного рівня міцності.

Як вибрати броньовані двері

При виборі вхідних дверей варто пам’ятати про те, що чим товщі буде метал, тим краще і безпечніше. Двері з тонкого матеріалу можуть бути просто розкриті ломом і ніяким чином не убезпечать житло. Для більшої наочності розглянемо характеристики надійних вхідних дверей. Але варто пам’ятати, що чим товщі метал і вище показники, тим надійніше захист. Хороші вхідні двері повинні відповідати таким параметрам:

  • товщина металу від 2-3 мм;
  • дверна коробка від 80 мм, з куточками від 4-6 мм, трубами по 2-3 мм завтовшки або швелером від 4 мм;
  • кишеня для замків додатково посилена;
  • передбачений додатковий захист ригелів замку;
  • щоб убезпечити петлі від зрізання, повинні бути встановлені антизрізи;
  • обов’язковий каркас з міцної сталі з товстими ребрами жорсткості;
  • встановлена в посилений дверний отвір, який не можна виламати або пробити.

Саме на ці параметри потрібно звертати особливу увагу. Однак варто пам’ятати, що запорукою безпеки в першу чергу виступає товщина металу і надійність дверної коробки.

Установка таких дверей дозволить бути максимально впевненим у своїй безпеці. Природно, вартість такої конструкції буде трохи дорожче, ніж ціна простий бляшанки, яку можна розкрити ломом або консервним ножем. Але висока вартість завжди себе виправдовує з точки зору якості.

Якщо порівняти дані рекомендації з базовими характеристиками дверей, які пропонують більшість виробників, то можна дуже здивуватися. Адже товщина металу в більшості сучасних моделей рідко перевищує 1,5 мм. При цьому багато виробників звертають більшу увагу на привабливий дизайн, ніж на практичність, надійність і безпеку. Але красиві вхідні двері не зможуть захистити будинок від проникнення. Тобто не виконають основного своє призначення.

Не слід забувати про те, що вхідні двері купуються один раз на довгі роки. Тому краще буде один раз витратитися на надійні двері та бути впевненим у безпеці свого майна.

І обов’язково прочитайте нашу статтю про те, які повинні бути замки в броньованих дверях!

Злодій зламав замок

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: