Як відомо, в Україні всі підприємства незалежно від форми власності зобов’язані вести бухгалтерський і податковий облік. Винятки складають приватні підприємці (ФОПи), яким можна вести тільки податковий облік. Однак і для підприємців, і для компаній крім усього іншого раз на місяць, квартал і рік необхідно подавати в контролюючі органи (податкову та статистику) різноманітні звіти. Тому без послуг бухгалтера не обійтися нікому, хто веде свій бізнес легально.
Більшість дрібних підприємців і керівники невеликих підприємств звикли до того, що бухгалтера в маленькому штаті тримати нераціонально. У мікробізнесу просто не виникає такої кількості професійних питань, щоб завантажити роботою повноцінну штатну одиницю в особі бухгалтера. Тому бухгалтерія в таких випадках ведеться віддалено.
За аналогією з віддаленою бухгалтерією на умовах аутсорсингу, все більше і більше спеціалізованих компаній пропонують бізнесу нову послугу – абонентське обслуговування юридичне.
Послуга абонентського юридичного супроводу бізнесу актуальна для широкого кола підприємців і невеликих підприємств. А діючий договір на постійне обслуговування з юридичною фірмою дозволяє своєчасно і гарантовано отримати весь спектр послуг юристів. У тому числі і у вирішенні питань, що знаходяться в компетенції адвокатів.
При цьому послуги юристів для бізнесу потрібні на всіх етапах його розвитку. Це і первісне оформлення статутних документів. І подальше супроводження діяльності підприємств. Причому в міру розвитку бізнесу, як правило, необхідність у допомозі та консультаціях юристів з тих чи інших питань виникає все частіше і частіше.
Що включає в себе юридичне абонентське обслуговування
Основні напрямки співпраці бізнесу в будь-якій формі з юридичними компаніями:< / p>
- Консультації з загальних питань законодавства.
- Робота по складанню, перевірці та погодженню договорів.
- Допомога бухгалтерам в ході проведення податкових перевірок.
- Допомога керівникам в пошуках найбільш ефективних варіантів побудови відносин з контрагентами для оптимізації податкового навантаження.
- Представлення інтересів бізнесу в господарському суді. У тому числі щодо оскарження рішень податкової або інших державних органів.
- Питання, пов’язані з тонкощами трудового законодавства. Допомога у веденні кадрового обліку співробітників підприємства.
Однією з ознак того, що бізнес ведеться ефективно, є відсутність судових справ, однією і сторін яких є це підприємство. При наймі невелика їхня кількість Будь-які судові спори віднімають значну кількість сил і ресурсів, «вимотують» невелике підприємство.
Тому важливо на кожному етапі діяльності організовувати виробничі процеси і комунікації з контрагентами таким чином, щоб не давати привід для судових позовів. Саме тому ми і пропонуємо розглянути варіант абонентського обслуговування вашого підприємства/підприємця в спеціалізованих юридичних фірмах. Бажаємо вашому бізнесу процвітання і побільше «жирних» клієнтів! 🙂