Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Юридичне абонентське обслуговування бізнесу – що це за послуга?

Юридические услуги для бизнеса

Як відомо, в Україні всі підприємства незалежно від форми власності зобов’язані вести бухгалтерський і податковий облік. Винятки складають приватні підприємці (ФОПи), яким можна вести тільки податковий облік. Однак і для підприємців, і для компаній крім усього іншого раз на місяць, квартал і рік необхідно подавати в контролюючі органи (податкову та статистику) різноманітні звіти. Тому без послуг бухгалтера не обійтися нікому, хто веде свій бізнес легально.

Більшість дрібних підприємців і керівники невеликих підприємств звикли до того, що бухгалтера в маленькому штаті тримати нераціонально. У мікробізнесу просто не виникає такої кількості професійних питань, щоб завантажити роботою повноцінну штатну одиницю в особі бухгалтера. Тому бухгалтерія в таких випадках ведеться віддалено.

За аналогією з віддаленою бухгалтерією на умовах аутсорсингу, все більше і більше спеціалізованих компаній пропонують бізнесу нову послугу – абонентське обслуговування юридичне.

Послуга абонентського юридичного супроводу бізнесу актуальна для широкого кола підприємців і невеликих підприємств. А діючий договір на постійне обслуговування з юридичною фірмою дозволяє своєчасно і гарантовано отримати весь спектр послуг юристів. У тому числі і у вирішенні питань, що знаходяться в компетенції адвокатів.

При цьому послуги юристів для бізнесу потрібні на всіх етапах його розвитку. Це і первісне оформлення статутних документів. І подальше супроводження діяльності підприємств. Причому в міру розвитку бізнесу, як правило, необхідність у допомозі та консультаціях юристів з тих чи інших питань виникає все частіше і частіше.

Що включає в себе юридичне абонентське обслуговування

Основні напрямки співпраці бізнесу в будь-якій формі з юридичними компаніями:< / p>

  • Консультації з загальних питань законодавства.
  • Робота по складанню, перевірці та погодженню договорів.
  • Допомога бухгалтерам в ході проведення податкових перевірок.
  • Допомога керівникам в пошуках найбільш ефективних варіантів побудови відносин з контрагентами для оптимізації податкового навантаження.
  • Представлення інтересів бізнесу в господарському суді. У тому числі щодо оскарження рішень податкової або інших державних органів.
  • Питання, пов’язані з тонкощами трудового законодавства. Допомога у веденні кадрового обліку співробітників підприємства.

Однією з ознак того, що бізнес ведеться ефективно, є відсутність судових справ, однією і сторін яких є це підприємство. При наймі невелика їхня кількість Будь-які судові спори віднімають значну кількість сил і ресурсів, «вимотують» невелике підприємство.

Тому важливо на кожному етапі діяльності організовувати виробничі процеси і комунікації з контрагентами таким чином, щоб не давати привід для судових позовів. Саме тому ми і пропонуємо розглянути варіант абонентського обслуговування вашого підприємства/підприємця в спеціалізованих юридичних фірмах. Бажаємо вашому бізнесу процвітання і побільше «жирних» клієнтів! 🙂

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: