Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЗручний і комфортний матрац – запорука комфортного сну

Ортопедический матрас

Повноцінний сон служить кращою підмогою для прекрасного самопочуття і гарного настрою на весь день. Тільки людина, яка добре виспалася, може похвалитися високою працездатністю. Що дуже важливо в умовах динамічного ритму сучасного життя. Забезпечити себе ідеальними умовами для комфортного відпочинку допоможе правильно підібраний матрац.

Експерти впевнені, що без якісного матраца уявити повноцінний здоровий неможливо. І лікарі з ними повністю згодні. Важливо розуміти, що матрац слід вибирати з особливою уважністю і урахуванням ряду критеріїв. Сучасні виробники пропонують величезний модельний ряд матрацних виробів, розрахованих на абсолютно будь-які смаки і бюджет. Наприклад, в каталогах Інтернет магазину “Магдек” можна вибрати і купити матрац Києві. З пружинами і без, двосторонні, дитячі, Комбіновані-продовжувати можна нескінченно. Моделі відмінні один від одного матеріалами виготовлення, типом конструкції і дизайном.

І тут перед недосвідченим покупцем виникає питання: як не втратити голову від такого різноманіття? Зробити правильний вибір допоможуть досить прості рекомендації.

Особливості ортопедичних матраців

Каталог Інтернет магазину “Магдек” пропонує своїм покупцям ортопедичні матраци двох видів: пружинні та безпружинні. Звертаємо увагу, що в дану класифікацію не входять всілякі «інноваційні» матрацні вироби. Наприклад, водяні або надувні. Переважна більшість покупців віддають перевагу більш звичним моделям.

  • Матраци на пружинних системах. Найбільш популярний різновид матрацних виробів на сучасному ринку. Вибираючи матрац на блоці пружин, слід звернути увагу на тип несучої конструкції. Виробники випускають матраци на залежних блоках “Боннель”, а також незалежних пружинних системах”Покет Спрінг”. Другий тип конструкції виграє за всіма ключовими параметрами. Але перш за все – за рівнем комфорту. На відміну від залежного блоку, “Покет Спрінг” забезпечує рівномірний розподіл навантаження по периметру матраца. Таким чином виявляється точкова підтримка тіла користувача.
  • Безпружинні матраци. Дані вироби відрізняються один від одного матеріалами наповнення. Виробники пропонують матраци з натуральними і синтетичними наповнювачами. А саме з койрою кокоса, латексом, пінополіуретаном, меморікс, кінським волосом, шерстю, бавовною тощо. Окремі моделі безпружинних матраців можуть містити відразу кілька видів наповнювачів – наприклад, латексу і кокоса. Такі матраци мають виражену ортопедичністю і в точності повторюють лінії тіла користувача.

Хочете змінити якість сну і відпочинку в кращу сторону? Саме час відвідати каталог Інтернет-магазину “Магдек”. На сайті можна знайти значний модельний ряд матрацних виробів від провідних вітчизняних і зарубіжних фабрик. Вся представлена на сайті продукція сертифікована за міжнародними стандартами якості, екологічності та безпеки.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ