Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Архів статей

Архів статей

Наш сайт присвячений темі проведення експертної оцінки нерухомості та майна різних видів. Особливістю цієї сфери діяльності є те, що наша професія зазвичай йде пліч-о-пліч з професіями юристів і бухгалтерів. Іншими словами ми, як і наші колеги, працюємо у мінливому законодавчому полі. Нам не втомлюються придумувати все нові й нові зміни в “правилах гри”.

В основних розділах сайту ми постійно оновлюємо інформацію паралельно ходу змін ситуації на ринку професійних оціночних послуг. В цей же архівний розділ потрапляють статті, які безумовно ще представляють інтерес для читачів. Проте на тему цих матеріалів у відповідних рубриках написані більш актуальні статті.

Але тільки не поспішайте йти! Тут можна знайти досить багато цікавої інформації, в тому числі й на суміжні з оціночною діяльністю тематики.

Огляд смарфона Meizu C9 16Gb Black

Meizu C9

Короткий огляд мобільного телефону від китайського виробника Мейзу. Більшість користувачів вважає за краще використовувати гаджети брендів з першого ешелону, тому мало знає про інших китайських виробників.

Чорна п’ятниця – головний торговий день в році

Черная пятница

І він швидко наближається. Спочатку стартувавши в США, феєрія продажів тепер є величезною частиною і європейського життя з великими покупками як в звичайних магазинах, так і в Інтернеті.

Для чого і як обслуговувати кондиціонер

Оценка кондиционера

Стаття буде корисна користувачам кондиціонерів, зокрема спліт-систем. Таке кліматичне обладнання встановлюють і в квартирах, і в офісних приміщеннях. І в будь-якому випадку ця техніка вимагає регулярного проведення робіт з сервісного технічного обслуговування.

Автомобіль або літак: що вибрати для подорожі до Туреччини

В Измир на автомобиле

Стаття не про оцінку автомобілів, але на тему, яка так чи інакше стосується цього виду транспортних засобів. Нещодавно з подивом дізналися, що з Одеси до Туреччини курсує пором, який може брати на борт не тільки пасажирів, але й їхні легкові авто. Можливо, цей варіант є непоганою альтернативою літаку для подорожі в Стамбул на weekend

Як вибрати двоярусне ліжко

Двухъярусная кровать

В процесі проведення оцінки майна ми стикається в тому числі з найрізноманітнішими видами офісних та квартирних меблів. Ця стаття присвячена особливостям визначення вартості такого предмета інтер’єру квартир молодих сімей як двоярусне ліжко. В ході визначення вартості майна нам доводиться вникати в конструктивні особливості об’єктів оцінки. І, щоб накопичені знання не пропадали дарма, ми ділимося ними з відвідувачами нашого сайту.

Оцінка майна для фізичних осіб. Реалії та «нереалії».

Оценщики - жулики

Роздуми на тему сумнозвісної афери під назвою “податкова оцінка”. Екскурс в історію професії.ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ