Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Архів статей

Архів статей

Наш сайт присвячений темі проведення експертної оцінки нерухомості та майна різних видів. Особливістю цієї сфери діяльності є те, що наша професія зазвичай йде пліч-о-пліч з професіями юристів і бухгалтерів. Іншими словами ми, як і наші колеги, працюємо у мінливому законодавчому полі. Нам не втомлюються придумувати все нові й нові зміни в “правилах гри”.

В основних розділах сайту ми постійно оновлюємо інформацію паралельно ходу змін ситуації на ринку професійних оціночних послуг. В цей же архівний розділ потрапляють статті, які безумовно ще представляють інтерес для читачів. Проте на тему цих матеріалів у відповідних рубриках написані більш актуальні статті.

Але тільки не поспішайте йти! Тут можна знайти досить багато цікавої інформації, в тому числі й на суміжні з оціночною діяльністю тематики.

Чому дизайн інтер’єру офісу краще довірити фахівцям

Дизайн офиса

У бізнесі дуже важливо, яке враження справляє офіс на потенційних клієнтів і ділових партнерів. Тому дизайн-проект розробляється з урахуванням фірмового стилю компанії, а офіс стає невід’ємною його частиною. Стильний дизайн може відображати напрямок діяльності компанії, її політику, досягнення та особливості. Не маючи професійних навичок в розробці офісних інтер’єрів, дуже складно створити дизайн, який буде гармонійно виглядати, залишатися комфортним і при цьому об’єднає всі корпоративні характеристики.

Зручний і комфортний матрац – запорука комфортного сну

Ортопедический матрас

Правильний вибір матраца дуже важливий для гарного сну. А відповідно і для здоров’я людини. Тому дуже важливо знати, на що звертати увагу при виборі та облаштуванні спального місця.

Як вибрати тарифний план для підключення Інтернету?

Интернет

Як правильно вибрати тариф для підключення до Інтернет? Щоб з одного боку, комфортно працювати в мережі. А з іншого – не переплачувати провайдеру на непотрібні пакети послуг і обсяг трафіку. На які параметри звернути увагу при підключенні?

Від чого залежить курс валюти

Курс валют

Стаття розповідає, що таке валюта і чим визначається її вартість. А також розписує детально всілякі фактори, що впливають на коливання курсу валют. У тому числі взаємини імпорту та експорту, положення валюти певної країни на міжнародному ринку.

Застосування металів у побутовій сфері

Николаевский глиноземный завод

Близько 70% від загальної маси хімічних елементів періодичної таблиці системи Менделєєва займають метали. Ці речовини об’єднані декількома властивостями, що послужило причиною занесення їх в окрему групу: характерний блиск, електро – і теплопровідність, податливість при механічній обробці, висока температура плавлення і щільність.

Митні брокери – хто вони?

Таможня Украина

Митні брокери поряд з бухгалтерами та юристами є нашими частими і улюбленими клієнтами. У більшості випадків до нас звертаються за оцінкою автомобілів або специфічного обладнання при ввезенні його на територію України. Хто ж такі митні брокери?

Смачна холодна кава своїми руками

Фраппе

Багато з нас не уявляє свій робочий день і тим більше ранок без парочки філіжанок кави. Улюблений практично всіма напій цікавий своєю багатогранністю. Адже рецептів приготування кави існує значна кількість. Наші оцінювачі є справжніми шанувальниками кави в самих різних варіантах приготування. Тому парочку рецептів ми вирішили розмістити і на нашому сайті.

Види чохлів для смартфонів

Необычный чехол для смартфона

На нашому сайті можна знайти багато статей, присвячених оцінці самих різних гаджетів: від мобільних телефонів до ноутбуків. Зазвичай аксесуари до таких девайсів, наприклад, чохли для смартфонів, бухгалтера відносять до малоцінних активів. Визначення вартості яких буває необхідно рідше в порівнянні з оцінкою основних засобів.

Праска – на що звернути увагу при покупці

Утюг

Нам часто доводиться оцінювати найрізноманітніші види побутової техніки. Інформація про основні параметри і характеристики різних приладів може стати в нагоді широкому колу відвідувачів нашого сайту. У тому числі при виборі техніки для дому.

Що Ви знаєте про жалюзі?

История жалюзи

За останні кілька років спостерігався масовий перехід офісних і житлових приміщень на використання виключно металопластикових вікон. Разом з ці в побут як квартир, так і офісів все більш щільно входять різноманітні жалюзі. Про них і піде мова в даній статті.

Чи варто купувати нерухомість в Туреччині

Алания

Інвестиції в нерухомість за кордоном вважаються одними з найбільш надійних і безпечних. Крім того, інвестор крім доходу від здачі нерухомості в оренду отримує можливість «переключитися» і пожити якийсь час у своїй квартирі на березі моря. Купівля квартири в Туреччині – наскільки це реально та вигідно?

Як вибрати зручне офісне крісло

Офисное кресло

Досить важко переоцінити роль офісного крісла для будь-якого співробітника, що працює за комп’ютером. Такий елемент меблів – запорука зручності роботи в офісі. І, відповідно, від нього залежить також і якість роботи, за яку відповідає той чи інший співробітник. Тому правильно подібний офісний стілець принесе підприємству додатковий дохід. А кожному співробітнику збереже здоров’я. Що може бути важливіше?

Що таке аутсорсинг зовнішньої економічної діяльності

Profi Cargo Service

Багато підприємців звикли, що традиційними найбільш поширеними випадками аутсорсингу в нашій країні є послуги ведення бухгалтерського обліку. Другими за популярністю є послуги в сфері IT. Зокрема з обслуговування парку комп’ютерної техніки підприємств. Пропонуємо Вам звернути увагу на відносно маловідомий, але дуже корисний вид послуги – аутсорсинг зовнішньої економічної діяльності.

Огляд смарфона Meizu C9 16Gb Black

Meizu C9

Короткий огляд мобільного телефону від китайського виробника Мейзу. Більшість користувачів вважає за краще використовувати гаджети брендів з першого ешелону, тому мало знає про інших китайських виробників.

Як визначити вартість посуду

Оценка посуды

Як визначити вартість майна кафе або ресторану? З точки зору кількості різних предметів на першому місці знаходиться різноманітний посуд: кухонний і столовий. Цікава інформація для широкого кола читачів.

Чорна п’ятниця – головний торговий день в році

Черная пятница

І він швидко наближається. Спочатку стартувавши в США, феєрія продажів тепер є величезною частиною і європейського життя з великими покупками як в звичайних магазинах, так і в Інтернеті.

Автомобіль або літак: що вибрати для подорожі до Туреччини

В Измир на автомобиле

Стаття не про оцінку автомобілів, але на тему, яка так чи інакше стосується цього виду транспортних засобів. Нещодавно з подивом дізналися, що з Одеси до Туреччини курсує пором, який може брати на борт не тільки пасажирів, але й їхні легкові авто. Можливо, цей варіант є непоганою альтернативою літаку для подорожі в Стамбул на weekend

Види жалюзі для офісів і квартир

Жалюзи в офисном помещении

Продовжуємо писати статті на тему особливостей визначення вартості різного офісного майна. Ця стаття містить коротку і корисну інформацію про те, яких видів бувають штори та жалюзі. І для яких побутових або адміністративних приміщень найбільш підходить той чи інший тип жалюзі. Оскільки такі вироби широко застосовуються багатьма і на роботі, і в побуті, стаття може бути цікава широкому колу читачів.

Як вибрати жалюзі в офіс

Жалюзи в офис

У більшості сучасних офісів на вікнах присутні жалюзі. Коли ми виконуємо оцінку приміщень, необхідно враховувати в тому числі й вартість такого обладнання. Адже жалюзі виготовляються безпосередньо під розмір конкретного вікна в офісі, тому може вважатися його невід’ємним поліпшенням.

Чому ми не робимо оцінку нерухомості фізичних осіб для продажу

Регистрация оценки

(АРХІВНА СТАТТЯ, дані не актуальні!) Багатьом людям оцінка нерухомості потрібна вкрай рідко, наприклад, для оформлення договору купівлі-продажу квартири. Однак, коли такий замовник починає шукати оціночну компанія для проведення роботи, виявляється, що не всі оцінювачі надають такі послуги. У цій статті розбираємося, чому це так. В чому відмінність в оформленні документів для пред’явлення у нотаріуса. Що таке реєстрація в базі даних Фонду державного майна, і навіщо вона потрібна.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ