Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Архів статей

Архів статей

Наш сайт присвячений темі проведення експертної оцінки нерухомості та майна різних видів. Особливістю цієї сфери діяльності є те, що наша професія зазвичай йде пліч-о-пліч з професіями юристів і бухгалтерів. Іншими словами ми, як і наші колеги, працюємо у мінливому законодавчому полі. Нам не втомлюються придумувати все нові й нові зміни в “правилах гри”.

В основних розділах сайту ми постійно оновлюємо інформацію паралельно ходу змін ситуації на ринку професійних оціночних послуг. В цей же архівний розділ потрапляють статті, які безумовно ще представляють інтерес для читачів. Проте на тему цих матеріалів у відповідних рубриках написані більш актуальні статті.

Але тільки не поспішайте йти! Тут можна знайти досить багато цікавої інформації, в тому числі й на суміжні з оціночною діяльністю тематики.

Як оцінити та вибрати ортопедичний матрац

Ортопедический матрас

Після тривалого використання ліжка або дивана багато власників меблів вирішують замінити одну з таких важливих деталей спального гарнітура, як матрац. Кожен розуміє, що від придбання даного аксесуара залежить не тільки комфортабельність відпочинку користувача. Але і його майбутнє самопочуття на весь день. Як же правильно вибрати і купити хороший ортопедичний матрац?

Як застрахувати житло і що робити, якщо сталося стихійне лихо

Страхование и оценка имущества

Нікому не хочеться мати несподівані фінансові проблеми. Тим більше пов’язані з ремонтом квартири або будинку, оскільки це вимагає великих витрат. У тому випадку, якщо прориває трубу, запалюється проводка або хтось краде з квартири цінні речі, господарі сприймають цю подію як серйозний удар по домашньому бюджету. Повністю вберегти себе від таких проблем неможливо, але все-таки потрібно захиститися від їх негативних наслідків. У цьому допоможе страхування нерухомості та майна.

Як вибрати сонцезахисний крем для безпечної засмаги

Крем для загара

Людський організм влаштований так, що дозоване перебування на сонці необхідно. Це і здоров’я, і краса. Тільки під сонцем на шкірі може продукуватися вітамін D. від його кількості залежить кісткова, імунна, гормональна, нервова системи організму. Брак вітаміну може привести до непоправних змін. Красиво буде виглядати і бронзовий загар. Він завжди привабливий. Засмагати необхідно, тільки треба враховувати деякі моменти.

4 поширених міфи про дивани

Диван

Складно уявити, але в даний час існує кілька міфів про дивани, в які деякі люди вірять, незважаючи на абсурдність ідеї. Це неправдиві відомості, вони дезінформують, не дозволяють зробити правильний вибір м’яких меблів в інтернет-магазині. Давайте ознайомимося з цією інформацією, щоб знати правду, не вірити міфам, які збивають і заважають здійснювати хороші покупки меблів.

Як вибрати якісну прикрасу

Сережки

Дарувати ювелірну прикрасу – це завжди дуже цінний досвід. І так хочеться догодити людині. Щоб вона не просто згадувала про цей подарунок щоразу, коли відкриває скриньку, а була задоволена протягом довгого часу. Крім того, щоб вгадати зі смаком, потрібно переконатися, що ви даруєте якісний товар. Для того, щоб вибрати гарне ювелірний виріб, потрібно слідувати декільком простим порадам.

Огляд телевізорів Samsung серії UE

Телевизор в интерьере

За роки існування і роботи компанія Samsung встигла позитивно зарекомендувати себе на ринку радіоелектроніки. В даний час це – один з найбільших постачальників цифрової техніки, який не просто знає ціну якості, а робить цю якість доступною для людей.

Як вибрати металеві шафки для роздягальні

Шкафчики для раздевалок от компании Таргетгруп

Металеві меблі для зберігання одягу (як вуличної, так і робочої) потрібна практично у всіх типах приміщень. У цих ящиках співробітники можуть зберігати не тільки верхній одяг при приході на роботу, але і взуття, шапки, сумки та інші особисті речі. Основне завдання індивідуальних металевих шафок-забезпечення збереження і нормальних умов зберігання речей. Зазвичай такі меблі розміщується в спеціально відведених для цих цілей приміщеннях: гардеробних кімнатах або роздягальнях.

Чому дизайн інтер’єру офісу краще довірити фахівцям

Дизайн офиса

У бізнесі дуже важливо, яке враження справляє офіс на потенційних клієнтів і ділових партнерів. Тому дизайн-проект розробляється з урахуванням фірмового стилю компанії, а офіс стає невід’ємною його частиною. Стильний дизайн може відображати напрямок діяльності компанії, її політику, досягнення та особливості. Не маючи професійних навичок в розробці офісних інтер’єрів, дуже складно створити дизайн, який буде гармонійно виглядати, залишатися комфортним і при цьому об’єднає всі корпоративні характеристики.

Перевірені поради господиням по догляду за порцеляновим посудом

Фарфоровая посуда

Порцеляновий посуд має одну особливість – після тривалої експлуатації вона темніє, а його первісний привабливий вигляд втрачається. Колишню білизну фарфору можна повернути за допомогою декількох нескладних дій. Тоді він збереже свій привабливий зовнішній вигляд надовго. Про всі тонкощі догляду за фарфором розказано далі.

Що відомо про нерухомість у житловому комплексі SAN FRANCISCO Creative House

SAN FRANCISCO Creative House

Продовжуємо публікувати статті, що розповідають про нові житлові комплекси у Києві. Адже вибір на первинному ринку нерухомості дуже великий. А конкуренція між забудовниками в умовах кризи перенасичення ринку зростає. Як зробити вдале придбання нерухомого майна? Розглядаємо варіанти.

10 причин, що мотивують купити нерухомість в ЖК PHILADELPHIA Concept House

ЖК Филадельфия

На нашому сайті ми часто публікуємо статті від наших партнерів-забудовників. У цих рекламних матеріалах вказані основні особливості та переваги споруджуваних або пропонованих до продажу квартир в нових житлових комплексах. У цій статті описані переваги покупки нерухомості в ЖК PHILADELPHIA Concept House в Києві на Кловському узвозі, 19.

Зручний і комфортний матрац – запорука комфортного сну

Ортопедический матрас

Правильний вибір матраца дуже важливий для гарного сну. А відповідно і для здоров’я людини. Тому дуже важливо знати, на що звертати увагу при виборі та облаштуванні спального місця.

Як вибрати тарифний план для підключення Інтернету?

Интернет

Як правильно вибрати тариф для підключення до Інтернет? Щоб з одного боку, комфортно працювати в мережі. А з іншого – не переплачувати провайдеру на непотрібні пакети послуг і обсяг трафіку. На які параметри звернути увагу при підключенні?

Від чого залежить курс валюти

Курс валют

Стаття розповідає, що таке валюта і чим визначається її вартість. А також розписує детально всілякі фактори, що впливають на коливання курсу валют. У тому числі взаємини імпорту та експорту, положення валюти певної країни на міжнародному ринку.

Застосування металів у побутовій сфері

Николаевский глиноземный завод

Близько 70% від загальної маси хімічних елементів періодичної таблиці системи Менделєєва займають метали. Ці речовини об’єднані декількома властивостями, що послужило причиною занесення їх в окрему групу: характерний блиск, електро – і теплопровідність, податливість при механічній обробці, висока температура плавлення і щільність.

Митні брокери – хто вони?

Таможня Украина

Митні брокери поряд з бухгалтерами та юристами є нашими частими і улюбленими клієнтами. У більшості випадків до нас звертаються за оцінкою автомобілів або специфічного обладнання при ввезенні його на територію України. Хто ж такі митні брокери?

Смачна холодна кава своїми руками

Фраппе

Багато з нас не уявляє свій робочий день і тим більше ранок без парочки філіжанок кави. Улюблений практично всіма напій цікавий своєю багатогранністю. Адже рецептів приготування кави існує значна кількість. Наші оцінювачі є справжніми шанувальниками кави в самих різних варіантах приготування. Тому парочку рецептів ми вирішили розмістити і на нашому сайті.

Види чохлів для смартфонів

Необычный чехол для смартфона

На нашому сайті можна знайти багато статей, присвячених оцінці самих різних гаджетів: від мобільних телефонів до ноутбуків. Зазвичай аксесуари до таких девайсів, наприклад, чохли для смартфонів, бухгалтера відносять до малоцінних активів. Визначення вартості яких буває необхідно рідше в порівнянні з оцінкою основних засобів.

Праска – на що звернути увагу при покупці

Утюг

Нам часто доводиться оцінювати найрізноманітніші види побутової техніки. Інформація про основні параметри і характеристики різних приладів може стати в нагоді широкому колу відвідувачів нашого сайту. У тому числі при виборі техніки для дому.

Що Ви знаєте про жалюзі?

История жалюзи

За останні кілька років спостерігався масовий перехід офісних і житлових приміщень на використання виключно металопластикових вікон. Разом з ці в побут як квартир, так і офісів все більш щільно входять різноманітні жалюзі. Про них і піде мова в даній статті.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ