Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Архів статей

Архів статей

Наш сайт присвячений темі проведення експертної оцінки нерухомості та майна різних видів. Особливістю цієї сфери діяльності є те, що наша професія зазвичай йде пліч-о-пліч з професіями юристів і бухгалтерів. Іншими словами ми, як і наші колеги, працюємо у мінливому законодавчому полі. Нам не втомлюються придумувати все нові й нові зміни в “правилах гри”.

В основних розділах сайту ми постійно оновлюємо інформацію паралельно ходу змін ситуації на ринку професійних оціночних послуг. В цей же архівний розділ потрапляють статті, які безумовно ще представляють інтерес для читачів. Проте на тему цих матеріалів у відповідних рубриках написані більш актуальні статті.

Але тільки не поспішайте йти! Тут можна знайти досить багато цікавої інформації, в тому числі й на суміжні з оціночною діяльністю тематики.

Що таке аутсорсинг зовнішньої економічної діяльності

Profi Cargo Service

Багато підприємців звикли, що традиційними найбільш поширеними випадками аутсорсингу в нашій країні є послуги ведення бухгалтерського обліку. Другими за популярністю є послуги в сфері IT. Зокрема з обслуговування парку комп’ютерної техніки підприємств. Пропонуємо Вам звернути увагу на відносно маловідомий, але дуже корисний вид послуги – аутсорсинг зовнішньої економічної діяльності.

Огляд смарфона Meizu C9 16Gb Black

Meizu C9

Короткий огляд мобільного телефону від китайського виробника Мейзу. Більшість користувачів вважає за краще використовувати гаджети брендів з першого ешелону, тому мало знає про інших китайських виробників.

Чорна п’ятниця – головний торговий день в році

Черная пятница

І він швидко наближається. Спочатку стартувавши в США, феєрія продажів тепер є величезною частиною і європейського життя з великими покупками як в звичайних магазинах, так і в Інтернеті.

Для чого і як обслуговувати кондиціонер

Оценка кондиционера

Стаття буде корисна користувачам кондиціонерів, зокрема спліт-систем. Таке кліматичне обладнання встановлюють і в квартирах, і в офісних приміщеннях. І в будь-якому випадку ця техніка вимагає регулярного проведення робіт з сервісного технічного обслуговування.

Автомобіль або літак: що вибрати для подорожі до Туреччини

В Измир на автомобиле

Стаття не про оцінку автомобілів, але на тему, яка так чи інакше стосується цього виду транспортних засобів. Нещодавно з подивом дізналися, що з Одеси до Туреччини курсує пором, який може брати на борт не тільки пасажирів, але й їхні легкові авто. Можливо, цей варіант є непоганою альтернативою літаку для подорожі в Стамбул на weekend

Чому ми не робимо оцінку нерухомості фізичних осіб для продажу

Регистрация оценки

(АРХІВНА СТАТТЯ, дані не актуальні!) Багатьом людям оцінка нерухомості потрібна вкрай рідко, наприклад, для оформлення договору купівлі-продажу квартири. Однак, коли такий замовник починає шукати оціночну компанія для проведення роботи, виявляється, що не всі оцінювачі надають такі послуги. У цій статті розбираємося, чому це так. В чому відмінність в оформленні документів для пред’явлення у нотаріуса. Що таке реєстрація в базі даних Фонду державного майна, і навіщо вона потрібна.

Як вибрати двоярусне ліжко

Двухъярусная кровать

В процесі проведення оцінки майна ми стикається в тому числі з найрізноманітнішими видами офісних та квартирних меблів. Ця стаття присвячена особливостям визначення вартості такого предмета інтер’єру квартир молодих сімей як двоярусне ліжко. В ході визначення вартості майна нам доводиться вникати в конструктивні особливості об’єктів оцінки. І, щоб накопичені знання не пропадали дарма, ми ділимося ними з відвідувачами нашого сайту.

Оцінка майна для фізичних осіб. Реалії та «нереалії».

Оценщики - жулики

Роздуми на тему сумнозвісної афери під назвою “податкова оцінка”. Екскурс в історію професії.

Юридичні послуги при операціях з нерухомістю

Опис популярних і найбільш затребуваних юридичних послуг на ринку нерухомості Києва. Коротка інформація по кожній з них з описом варіантів застосування. В яких випадках і для документального оформлення яких операцій з нерухомим майном знадобиться кваліфікована допомога юристів.ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ