Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінювач

Абсолютна більшість матеріалів на професійних сайтах з визначення вартості майна присвячено саме об’єктам експертної оцінки. При цьому “за кадром” залишається питання про те, хто ж проводить такі роботи. Хто такі оцінювачі? Чим вони відрізняються від експертів? Що таке суб’єкти оціночної діяльності? Які існують дозвільні документи в цій сфері… Питань від клієнтів виникає дуже багато, при цьому знайти відповіді на них не завжди буває просто.

Оцінювач

У цій рубриці ми будемо збирати статті, присвячені не опису об’єктів оцінки, а особливостям професійної роботи суб’єктів оціночної діяльності.

Також тут наводиться інформація про те, як вибрати оціночну компанію, щоб отримати в результаті співпраці якісно виконану роботу. Як перевірити дозвільні документи фірми та самого оцінювача на проведення оціночної діяльності? Чи існують в Україні державні оціночні компанії?

Ви зможете знайти у цьому розділі сайту майже всі відповіді на Ваші питання з проведення незалежної оцінки майна різних видів. Якщо відповіді не знайдете або захочете щось уточнити, будь ласка, звертайтесь до нас за консультацією!

Оцінювач

Оценщик

У більшості наших публікацій йдеться про різноманітні напрямки діяльності з визначення ринкової вартості нерухомості або іншого майна. Проте поза увагою залишаються експерти-оцінювачі. Які власне й проводять всі ці роботи та несуть відповідальність і перед Законом, і перед замовником за їхню якість.

Оціночна компанія

Оценочная компания

Для замовника, якому потрібні послуги оцінювача, дуже важливо знати як мінімум одну особливість українського законодавства. Справа в тому, що сам по собі фахівець не має права займатися професійною оціночною діяльністю. Незважаючи на наявність у нього всіх необхідних іменних дозвільних документів. Проводити діяльність оцінювач має право виключно у складі так званого суб’єкта оціночної діяльності або оціночної компанії. У якої в свою чергу повинні бути свої дозвільні документи. Саме про цю проблематику піде мова у статті, яка пропонується до Вашої уваги.

Чи існують в Україні державні оціночні компанії

Государственная оценочная компания

Ще одне питання, на яке багато хто не може знайти відповідь. Деякі замовники вважають, що оцінювачі по аналогії з нотаріусами є державними та приватними.

Що робити, якщо вартість, яку визначив оцінювач, вища або нижча за реальну ціну угоди?

Стоимость, оценщик

Теоретично, ці дві величина повинні бути якщо не однаковими, то хоча б близькими одна до одної. Проте в практиці часто трапляються випадки суттєвого неспівпадання. Що робити?

Яку вартість визначає оцінювач?

Види оціночної вартості

Результатом нашої роботи є виличина вартості майна. Проте існує значна кількість видів вартості, тому потрібно розуміти, яку з них потрібно визначити в даному конкретному випадку.

Що таке мотивація персоналу

Оцінка мотивації

Мотивація є одним з найважливіших факторів, що впливають на ефективність кожного працівника і колективу в цілому. Саме від мотивації залежить ефективність діяльності, прагнення до розвитку і вдосконалення своїх навичок, тривалість роботи конкретного співробітника в компанії, а також безліч інших моментів. Оцінка мотивації персоналу — важливе завдання у складі комплексної оцінки співробітників компанії, яка дозволяє виявляти ступінь зацікавленості тих чи інших співробітників в досягненні певних результатів.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ