Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінювач

Абсолютна більшість матеріалів на професійних сайтах з визначення вартості майна присвячено саме об’єктам експертної оцінки. При цьому “за кадром” залишається питання про те, хто ж проводить такі роботи. Хто такі оцінювачі? Чим вони відрізняються від експертів? Що таке суб’єкти оціночної діяльності? Які існують дозвільні документи в цій сфері… Питань від клієнтів виникає дуже багато, при цьому знайти відповіді на них не завжди буває просто.

Оцінювач

У цій рубриці ми будемо збирати статті, присвячені не опису об’єктів оцінки, а особливостям професійної роботи суб’єктів оціночної діяльності.

Також тут наводиться інформація про те, як вибрати оціночну компанію, щоб отримати в результаті співпраці якісно виконану роботу. Як перевірити дозвільні документи фірми та самого оцінювача на проведення оціночної діяльності? Чи існують в Україні державні оціночні компанії?

Ви зможете знайти у цьому розділі сайту майже всі відповіді на Ваші питання з проведення незалежної оцінки майна різних видів. Якщо відповіді не знайдете або захочете щось уточнити, будь ласка, звертайтесь до нас за консультацією!

Як вибрати оцінювача

Якщо потрібно провести оцінку підприємства, цінних паперів або нерухомості, то рекомендується вибирати оціночну компанію, яка володіє не тільки належним рівнем кваліфікації, але і необхідним досвідом і репутацією. Крім цього вкрай важливо, щоб оцінювач, відповідно до закону України, міг видавати незалежний експертний звіт про вартість оцінюваного активу. У даній статті розглянуті всі аспекти, пов’язані з процесом пошуку оцінювача і перевіркою його діяльності. А також розглянуті основні моменти, на які необхідно звертати особливу увагу в процесі вибору оціночної компанії.

Оцінювач

У більшості наших публікацій йдеться про різноманітні напрямки діяльності з визначення ринкової вартості нерухомості або іншого майна. Проте поза увагою залишаються експерти-оцінювачі. Які власне й проводять всі ці роботи та несуть відповідальність і перед Законом, і перед замовником за їхню якість.

Оціночна компанія

Для замовника, якому потрібні послуги оцінювача, дуже важливо знати як мінімум одну особливість українського законодавства. Справа в тому, що сам по собі фахівець не має права займатися професійною оціночною діяльністю. Незважаючи на наявність у нього всіх необхідних іменних дозвільних документів. Проводити діяльність оцінювач має право виключно у складі так званого суб’єкта оціночної діяльності або оціночної компанії. У якої в свою чергу повинні бути свої дозвільні документи. Саме про цю проблематику піде мова у статті, яка пропонується до Вашої уваги.

Чи існують в Україні державні оціночні компанії

Ще одне питання, на яке багато хто не може знайти відповідь. Деякі замовники вважають, що оцінювачі по аналогії з нотаріусами є державними та приватними.

Що робити, якщо вартість, яку визначив оцінювач, вища або нижча за реальну ціну угоди?

Теоретично, ці дві величина повинні бути якщо не однаковими, то хоча б близькими одна до одної. Проте в практиці часто трапляються випадки суттєвого неспівпадання. Що робити?

Яку вартість визначає оцінювач?

Результатом нашої роботи є виличина вартості майна. Проте існує значна кількість видів вартості, тому потрібно розуміти, яку з них потрібно визначити в даному конкретному випадку.

Плюси і мінуси роботи оцінювача нерухомості

Для роботи оцінювачем нерухомості необхідно мати вищу освіту. Особи, які бажають займатися незалежною оцінкою повинні додатково пройти навчання і скласти кваліфікаційний іспит. Також необхідно пройти стажування або мати професійний досвід, пов’язаний з визначенням вартості того чи іншого виду майна.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ