Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінка корпоративних прав

Оцінка корпоративних прав

Неможливо вказати середню вартість робіт щодо оцінки корпоративних прав. Кожне підприємство унікальне, та має цілий ряд показників впливаючих на його вартість.Тому вартість роботи оцінюється індивідуально з врахуванням особливостей кожного випадку.

Експертна оцінка корпоративних прав проводиться:

  • З метою продажу підприємства.
  • Для прийняття управлінського рішення.
  • Для пред’явлення у суді.

Умови кожної роботи з експертної оцінки корпоративних прав (вартість та процедура проведення) обговорюється індивідуально залежно від специфіки діяльності, наявності доступу до звітності підприємства та мети оцінки. В абсолютній більшості випадків для визначення ринкової вартості підприємства необхідно провести переоцінку майна, яке знаходиться у нього на балансі, а також визначити поточну вартість заборгованостей як нашого підприємства перед третіми особами, так і третіх осіб перед нами. Однак, з усіх правил є винятки. Якщо мова йде про велику компанію, яка генерує прибуток протягом декількох останніх звітних періодів, то для її оцінки застосовується так званий прибутковий підхід. В рамках його застосування оцінювач аналізує грошові потоки в результаті господарської діяльності, а активи при цьому не переоцінюються.

На ринкову вартість корпоративних прав не впливає розмір статутного капіталу підприємства!

Розмір статутного капіталу – це історичний факт, який фіксує, що на певну дату засновники зробили внески у зазначених частках. З тим пір в результаті ведення господарської діяльності, вартість підприємства могла як збільшитися, так і зменшитися аж до 0. Нульова вартість корпоративних прав може бути в тому випадку, якщо у фірми немає значного прибутку, і при цьому розмір кредитів перевищує ринкову вартість активів.

Саме тому для визначення обсягу роботи, а відповідно також її вартості та терміну виконання нам необхідно отримати наступну інформацію:

  1. баланс підприємства;
  2. звіт про фінансові результати за останній звітний період.

Після аналізу балансу, ми просимо надати розшифровки деяких його рядків (в залежності від їхньої питомої ваги у структурі активів). Найчастіше в рамках такої роботи проводиться оцінка основних засобів. Якщо на вашому балансі присутні основні засоби, будь ласка, надсилайте їхню розшифровку, яка повинна містити: найменування ОЗ, первинну вартість, дату постановки на баланс (введення в експлуатацію).

Окремим випадком визначення ринкової вартості корпоративних прав є експертна оцінка акцій. Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що розмір статутного капіталу (як і номінальна вартість акції) найчастіше ніяк не пов’язані з ринковою вартістю підприємства. Це пов’язано з тим, що за час господарської діяльності фірми вона могла, грубо кажучи, або примножити свій капітал, або повністю його розтратити.

Наша компанія проводить свою професійну діяльність на підставі сертифіката суб’єкта оціночної діяльності із відкритим напрямом «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів», виданого Фондом державного майна України.

Ми будемо раді співпраці. Будь ласка, телефонуйте!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ