Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінка меблів

Оценка мебели

Дуже часто в ході проведення оцінки основних засобів виникає необхідність у визначенні вартості офісної комп’ютерної техніки та меблів. Оргтехніки ми вже присвятили окрему статтю, тому цей матеріал присвячений особливостям проведення оцінки меблів. В ході проведення подібних робіт оцінювачі орієнтуються на ціни пропозиції від найбільш авторитетних сайтів в кожному спеціалізованому сегменті. При визначенні вартості меблів ми також користуємося з інтернет-магазинів.

Варто відзначити зручну систему фільтрів на деяких сайтах, яка дозволяє вибирати товар із заданими характеристиками висоти, ширини і довжини. Габаритні розміри істотно впливають на вартість зокрема шаф-купе, але, на жаль, у більшості спеціалізованих інтернет-магазинів подібного функціоналу немає. Що в свою чергу не дуже зручно як для потенційних клієнтів сайту, так і для оцінювачів меблів.

Найпоширенішими видами офісних меблів є офісні столи та стільці. Однак, експертна оцінка майна таких видів зазвичай не представляє особливої складності. Набагато більший інтерес представляють різноманітні шафи-купе. Які знайшли широке застосування не тільки в офісних приміщеннях, але і в квартирах та житлових будинках.

Які існують види шаф-купе

Давайте відразу уточнимо, що таке «шафа-купе» і в чому його відмінність цих об’єктів від звичних для всіх звичайних меблів для зберігання речей і одягу. Слово «купе» говорить нам про те, що шафа комплектується розсувними дверима. Така особливість дуже зручна, оскільки дозволяє економити простір. І саме тому в ході проведення оцінки меблів такий вид шаф нам зустрічається найчастіше.

Всі шафи-купе поділяються на дві великі категорії за способом їх установки або монтажу:

  1. Вбудовані.
  2. Корпусні.

Вбудовані шафи-купе

Вбудовані шафи-купе

Такі меблі зазвичай монтується в ніші стін від підлоги до стелі, тому часто не мають жодної бічної стінки та верхньої кришки. Така особливість вигідно відрізняє вбудовану шафу від корпусної відразу з кількох причин. По-перше, простір приміщення використовується максимально раціонально. По-друге, за рахунок меншої витрати матеріалу вартість вбудованих меблів зазвичай нижче аналогічної корпусної. По-третє, за рахунок кріплення полиць безпосередньо до стін, шафа стає значно міцнішою і дозволяє при необхідності добре навантажити полиці.

Корпусні меблі

Корпусна шафа-купе

Незважаючи на очевидні переваги вбудованих шаф-купе, корпусні меблі також користуються популярністю та виглядають досить привабливими в ряді випадків. Наприклад, якщо при оренді комунального майна орендарю значно вигідніше купити корпусні меблі, які після закінчення терміну дії договору можна розібрати і перевезти в інший офіс. З вбудованими меблями такий варіант зазвичай не проходить. По-перше, потрібного розміру ніші в новому приміщенні може не бути. По-друге, демонтаж/монтаж вбудованої шафи-купе – досить складний процес, витрати на який при переїзді можуть бути не виправдані.

Як провести оцінку меблів

Як ми вже згадували вище оцінка меблів найчастіше проводиться в ході переоцінки основних засобів підприємства. Тому Ви можете включити до переліку активів, вартість яких необхідно визначити, в тому числі і офісні столи, стільці, шафи та інші види меблів. Ну а ми в свою чергу постараємося вийти до Вас з вигідною і конкурентною комерційною пропозицією!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ