Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка цінних паперів і майнових прав

Звертаємо Вашу увагу, що частину статей ми винесли в окремі підрубрики:

Якщо ви зацікавлені у проведенні вище зазначених видів робіт, для отримання більш вузьконаправленої інформації рекомендуємо перейти за цими посиланнями.

Оцінка майнових прав

Особливість робіт з визначення вартості цінних паперів та оцінці майнових прав полягає в тому, що вони дуже багатогранні. Як різноманітних прав, так і цінних паперів існує досить велика кількість видів. Крім того, кожна така оціночна ситуація зазвичай є по-своєму унікальною. І вимагає до себе окремої уваги та індивідуального підходу.

Не можна сказати, що дані послуги занадто затребувані. Таких замовлень порівняно, наприклад, з оцінкою нерухомості у оцінювачів відносно небагато. Проте і саме тому цей вид робіт є і одним з найцікавіших для виконавця.

Якщо Вам необхідно провести експертну оцінку майна, нерухомості або майнових прав, ми будемо раді співпраці. Будь ласка, звертайтеся!

Як оцінити товарний знак, торгову марку

У цій статті ми детально розповімо про те, як зробити оцінку товарного знаку і що потрібно врахувати при укладанні договорів. Які існують підходи до визначення вартості торгових марок при купівлі-продажу бренду, видачі ліцензій та постановці НМА на бухгалтерський облік.

Криптовалюта – що це? Розповідаємо простими словами

Повсюдне масове впровадження і використання криптовалюти безпосередньо залежить від того, чи буде це дозволено на рівні кожної конкретної країни. Наприклад, в Євросоюзі Біткоіни сприймають як універсальну валюту, а деякі країни в Азії взагалі визнали його офіційним платіжним засобом. Однак в Китаї будь-які операції з криптовалютою, включаючи навіть наявність віртуальних гаманців, заборонені на рівні чинного законодавства.

Оцінка майнових прав

Майнові права можуть бути самих різноманітних видів. Починаючи від прав на квартири та приміщення в нових споруджуваних будинках або прав користування/оренди земельними ділянками до визначення вартості корпоративних прав, цінних паперів та інших фінансових інструментів. Ми виконуємо практично всі види робіт з оцінки майнових прав, тому будемо раді співпраці з Вами по цих питаннях.

Оцінка облігацій

Облігації: види, характеристики, особливості цінних паперів. Що ми знаємо про цей фінансовий інструмент?

Оцінку цінних паперів яких видів проводить наша оціночна компанія

Найчастіше, безумовно, до нас звертаються задля визначення рикової вартості акцій. Проте не рідкими є випадки оцінки облігацій, векселів та інвестиційних сертифікатів.

Оцінка цінних паперів

Огляд цінних паперів різних видів: акції, облігації, векселі, інвестиційні сертифікати… та інші дуже цінні папери 🙂

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ