Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка цінних паперів і майнових прав

Звертаємо Вашу увагу, що частину статей ми винесли в окремі підрубрики:

Якщо ви зацікавлені у проведенні вище зазначених видів робіт, для отримання більш вузьконаправленої інформації рекомендуємо перейти за цими посиланнями.

Оцінка майнових прав

Особливість робіт з визначення вартості цінних паперів та оцінці майнових прав полягає в тому, що вони дуже багатогранні. Як різноманітних прав, так і цінних паперів існує досить велика кількість видів. Крім того, кожна така оціночна ситуація зазвичай є по-своєму унікальною. І вимагає до себе окремої уваги та індивідуального підходу.

Не можна сказати, що дані послуги занадто затребувані. Таких замовлень порівняно, наприклад, з оцінкою нерухомості у оцінювачів відносно небагато. Проте і саме тому цей вид робіт є і одним з найцікавіших для виконавця.

Якщо Вам необхідно провести експертну оцінку майна, нерухомості або майнових прав, ми будемо раді співпраці. Будь ласка, звертайтеся!

Оцінка майнових прав

Оценка имущественных прав

Майнові права можуть бути самих різноманітних видів. Починаючи від прав на квартири та приміщення в нових споруджуваних будинках або прав користування/оренди земельними ділянками до визначення вартості корпоративних прав, цінних паперів та інших фінансових інструментів. Ми виконуємо практично всі види робіт з оцінки майнових прав, тому будемо раді співпраці з Вами по цих питаннях.

Оцінка облігацій

Оценка облигаций

Облігації: види, характеристики, особливості цінних паперів. Що ми знаємо про цей фінансовий інструмент?

Оцінку цінних паперів яких видів проводить наша оціночна компанія

Оценка ценных бумаг разных видов

Найчастіше, безумовно, до нас звертаються задля визначення рикової вартості акцій. Проте не рідкими є випадки оцінки облігацій, векселів та інвестиційних сертифікатів.

Оцінка цінних паперів

Оцінка цінних паперів

Огляд цінних паперів різних видів: акції, облігації, векселі, інвестиційні сертифікати… та інші дуже цінні папери 🙂

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ