Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінка майна

Оценка имущества

Оскільки під терміном “оцінка майна” можуть розуміти послугу з визначення вартості як нерухомості, так і, наприклад, обладнання або автомобілів, на цій сторінці зібрана загальна інформація, щодо проведення оцінки всіх типів об’єктів.
Звертаємо Вашу увагу на те, що ми НЕ проводимо експертну оцінку автомобілів, пошкоджених у результаті ДТП, а такое НЕ оцінюємо об’єкти, які представляють культурну цінність (наприклад, антикваріат).

Інформацію щодо експертної оцінки конкретного виду майна: квартири, гаражі, земельні ділянки, будинки, нежила нерухомість, автомобілі тощо, наведено у відповідних окремих розділах нашого сайту.

Оцінка вартості нерухомості
Оцінка квартир Київвід 1000 грн – оцінка для нотаріуса (дарування, продаж, спадщина);
від 1500 грн – для пред’явлення у суді.
Строк виконання – доба.
Оцінка гаража1000 грн – оцінка для дарування;
від 1500 грн – для пред’явлення у суді.
Строк виконання – доба.
Оцінка землі1000 грн – при продажу, спадкуванні тощо;
для пред’явлення у суді вартість наших послуг визначається індивідуально.
Строк виконання – 1-2 доби.
Оцінка будинків1000 грн – оцінка для нотаріуса;
для пред’явлення у суді вартість наших послуг визначається індивідуально.
Строк виконання – 1-2 доби.
Оцінка нерухомого майна
(нежила нерухомість,
приватна власність)
від 1500 грн, строк виконання – від однієї доби.
Оцінка нерухомості
(нежила нерухомість,
державна власність)
від 3000 грн, строк виконання – 2 доби.
Оцінка нерухомості
(нежила нерухомість,
комунальна власність)
від 3000 грн, строк виконання – 2-3 доби.
Оцінка Київ
Оцінка автомобіліввід 1000 грн, строк виконання – від однієї доби.
Підготовка документів для пред’явлення у суді – 1500 грн.
Будь ласка, зверніть увагу на те, що ми не проводимо оціку авто після ДТП!
Оцінка обладнанняВартість послуги визначається індивідуально.
Будь ласка, перейдіть у відповідний розділ нашого сайту.
Оцінка основних засобів
Переоцінка основних засобів
Оцінка акцій
Оцінка корпоративних прав

МЕТА ОЦІНКИ – “Яка різниця, для чого потрібна експертна оцінка майна?”

Не всі знають, що на процедуру проведення оцінки, її вартість та строк виконання має вплив не тільки вид самого майна, але й мета, з якою проводиться визначення вартості. Згідно законодавства будь-яка незалежна оцінка має мету, яка обов’язково вказується у висновках про вартість, крім того, звіт про оцінку може бути використаний виключно з цією метою. Тобто оцінку, яку зроблено для продажу квартири, не можна використовувати для залучення кредитних коштів, або для пред’явлення у суді. При цьому для різних видів майна типові цілі оцінки суттєво відрізняють. Наприклад, для нерухомості найпоширенішими цілями є:

 • для продажу, дарування, оформлення права на спадщину;
 • для пред’явлення у суді;
 • для розрахунку величини орендної плати;
 • для цілей бухгалтерського та податкового обліку.

Наприклад, оцінку обладнання та основних засобів найчастіше замовляють для цілей бухгалтерського та податкового обліку, оцінку акцій – для цілей додаткової емісії.

ВИД ВАРТОСТІ – “Що таке ринкова вартість?”

Також мало хто розуміє, чим відрізняються поняття вартості та ціни, хоча ці терміни використовуються не лише в процесі проведення незалежної оцінки майна, але й у повсякденному житті. Вартість – це розрахункова величина, яка визначається за допомогою різних підходів, методів та алгоритмів. Ціна – це фактична сума грошей, яка передана в обмін на придбане майно. Існує більше десяти видів вартості, які може визначати оцінювач у тих чи інших ситуаціях. Найпоширенішими з них є:

 • ринкова вартість – визначається у 99% випадків проведення незалежної оцінки. Це найбільш вірогідна ціна, за яку можливо продати майно;
 • оціночна вартість – так називається ринкова вартість, коли оцінюється майно фізичних осіб для пред’явлення у нотаріуса;
 • ліквідаційна вартість – найчастіше визначається при передачі об’єкта під заставу для отримання кредитних коштів. Показує ціну, яку за яку можливо продати об’єкт оцінки максимально швидко, ліквідаційна вартість завжди є нижчою за ринкову. Цікаво, що у бухгалтерському обліку ліквідаційною називають вартість, яка в національних стандартах оцінки визначена як «вартість ліквідації»;
 • вартість ліквідації – ціна, яку можна отримати за майно, здавши його на утилізацію (дорогоцінні метали, будівельні матеріали, запчастини, тощо);
 • вартість заміщення (відтворення) – кошторисна вартість, за яку можливо створення подібного (ідентичного) об’єкта. Використовується, зокрема, при оцінюванні нетипової нерухомості, а також для цілей страхування та компенсації збитків.

Інші види вартості на практиці використовуються досить рідко.

Відповіді на питання відносно проведення оцінки майна, які в Вас можуть виникнути, можна отримати любим найбільш зручним способом:

 • зателефонувати нам;
 • написати електронний лист;
 • завітати у рубрику “Питання-відповідь”;
 • заїхати до нашого офісу.

Контактну інформацію та графік роботи офісу наведено у розділі “Контакти”, а перелік дозвільних документів – на сторінці “Оціночна компанія”.
Ми проводимо експертну оцінку майна різних видів у Києві та Київській області, а у разі необхідності виїжджаємо також і в інші регіони України. Чекаємо на Вас!

 

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ