Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінка для цілей оподаткування (“оцінка для нотаріуса”)

Оцінка для нотаріуса

Під оцінкою для цілей оподаткування зазвичай мають на увазі процес визначення вартості нерухомості для сплати податків фізичними особами при проведенні нотаріальних угод. Результати проведення такої податкової оцінки вносяться до бази даних Фонду державного майна України. При цьому документом, який видається у результаті проведення роботи оцінювача, присвоюється спеціальний реєстраційний номер.

У таблиці нижче наведено орієнтовні ціни на оцінку вартості нерухомості для цілей оподаткування. Будь ласка, зверніть увагу, що ціни є дійсними для типових об’єктів нерухомості. Якщо Ваше майно має нетипові характеристики для тієї місцевості, де воно розташовано, вартість нашої роботи визначається індивідуально.

Податкова оцінка квартир у Києві
Вартість роботи 1000 грн, строк виконання – 1 день.
Оцінка для нотаріуса гаражів, паркінгів, машиномісць
Вартість роботи 1000 грн, строк виконання – 1 день.
Експертна оцінка земельних ділянок
На складність нашої роботи впливає місце розташування, площа та цільове призначення земельних ділянок.
У більшості випадків вартість послуги становить 1000 грн., термін виконання – 1-2 дні.
Визначення вартості землі в центрі Києва, ділянок великих площ або комерційного призначення зазвичай є більш складним процесом для оцінювача, тому й робота може коштувати дорожче.
Оцінка житлового будинку для цілей оподаткування, оцінка дачі
Вартість роботи 1000 грн, строк виконання – 1 день.
Як і у випадку із земельними ділянками, тут наведена звичайна вартість роботи по типових об’єктах. Якщо будинок суперсучасний і дуже великий або, навпаки, старий чи недобудований, вартість роботи оцінювача визначається індивідуально.
Оцінка комерційної нерухомості: офіси, магазини, складські та виробничі приміщення
Вартість роботи від 1500 грн, строк виконання – від 1 дня.
Оскільки у даний тип нерухомості входить досить широкий спектр різноманітних об’єктів, вартість роботи визначається індивідуально в залежності характеристик конкретного майна.

Більш детальну інформацію про оцінку для оподаткування різних видів нерухомості та іншого майна Ви можете знайти, перейшовши за посиланням до відповідного розділу сайту.

Важливо розуміти, що процедура визначення вартості майна і ціна самої роботи оцінювача залежать від того, для яких цілей виконується та чи інша робота. Детальніше про особливості проведення оцінки для різних цілей можна прочитати у цій статті.

Поняття оцінки для цілей оподаткування (або податкової оцінки), якій і присвячена ця сторінка, з’явилася в Податковому кодексі в розділі про податок на доходи фізичних осіб (ПДФО). Такий податок виникає зокрема при продажу та даруванні нерухомості, а самі операції оформлюються нотаріально. Саме нотаріус вимагає разом з правовстановлюючими документами звіт оцінювача, щоб розрахувати цей податок, тому дана послуга часто називається «оцінка для нотаріуса». Інформацію щодо проведення експертної оцінки майна інших типів або для інших цілей Ви можете знайти у відповідних розділах нашого сайту.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ