Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Оцінка приміщень

Оценка помещений

Якщо вірити статистиці, більшість киян вважають найбільш вигідними інвестиціями вкладення саме у нерухомість. І хоча багато експертів-оцінювачів готові сперечатися з цим твердженням, як кажуть, “до посиніння”, переконати переважну більшість громадян поки не вдається, і швидше за все не вдасться. Нерухомість була і залишається бажаною власністю, і буде залишатися такою навіть якщо ціни на неї в даний час знижуються.

При цьому мова йде не тільки про квартири та заміські будинки. Громадяни намагаються вкладати гроші в земельні ділянки, комерційні приміщення, офіси, магазини і навіть паркувальні місця. Буквально будь-яке нерухоме майно здається їм ласим шматком, який дозволить власнику більш упевнено дивитися в майбутнє. Здається, що люди купують нерухомість практично без розбору. Оцінка приміщень як з точки зору ефективності інвестицій, так і з позиції справедливості ціни, як правило, не проводиться ані покупцем, ані продавцем. Один встановлює ціну, спираючись на свої уявлення про прекрасне, другий, “збивши декілька сольдо”, купує за відверто завищеною ціною — «а чого, гроші є, нерухомість завжди в ціні».

Між тим, така зручна і проста послуга, як оцінка приміщення експертом допоможе уникнути багатьох проблем. Як на стороні покупця, так і на стороні продавця. Вважається, що продавці нерухомості завжди завищують вартість об’єкта. Професійні оцінювачі вважають інакше. Нерідко власники недооцінюють свої об’єкти, відштовхуючись лише від середньоринкових показників ціни умовного квадратного метра і стану приміщення. При цьому велика кількість людей геть ігнорують набагато більш важливі речі — наприклад, вигідне розташування та оточення.

Ось приклад. Якщо сусіднє або розташоване поверхом вище приміщення теж продається, вартість кожного з них може значно збільшитися разом з цінністю пропозиції для покупця, що шукає більш великий об’єкт. Оцінка вартості нерухомості неможлива і без урахування планів розвитку території. Так майбутня поява поряд з об’єктом станції метрополітену може збільшити його вартість на ринку в рази, як і плани забудови кварталу новим житлом. Все залежить від функціонального призначення приміщення і спеціалізації бізнесу майбутнього покупця. Як відомо, об’єкти нерухомості, які відповідають всім умовам для розташування у них філій банків, пропонуються до продажу не так часто, як хотілося б банкірам. Тому і вартують вони більше, ніж ті, що для банків не підходять.

Оцінка майна будь-якого виду обов’язково повинна проводитися з урахуванням всіх можливих особливостей, характерних саме для нього. І насамперед це стосується визначення ринкової вартості комерційної нерухомості, до якої відносять офіси, магазини, складські та виробничі приміщення.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: