Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як визначити вартість системи безпеки

оценка систем безопасности

Досить часто до складу основних засобів підприємств входять різні комплексні технічні системи безпеки. Оцінка обладнання таких видів вимагає від оцінювача розуміння принаймні загальних принципів функціонування подібних систем та особливостей проведення їх монтажу.

Зазвичай система безпеки, будь то відеоспостереження або охоронна сигналізація, в складі активів підприємства вказується одним рядком. Давайте уточнимо, яку інформацію нам необхідно отримати від замовника, щоб мати можливість провести подібну оцінку основних засобів.

Охоронна сигналізація

Оцінка систем охоронних сигналізацій – найбільш проста робота, якщо порівнювати її з визначенням вартості відеоспостереження, контролю доступу або, тим більше, з комплексними технічними системами безпеки. Зазвичай системи складаються з таких основних частин:

 1. Центральний блок.
 2. Датчики (руху, відкриття дверей і вікон, розбиті скла тощо).
 3. Панель введення коду доступу.
 4. Світлові та звукові прилади оповіщення про позаштатні ситуації.

За всіма вказаними видами обладнання нам потрібно отримати моделі та кількість. Адже експертна оцінка системи безпеки включає в себе визначення суми вартостей усіх її складових компонентів, а також витрати на монтаж (встановлення та налаштування). Найчастіше із визначенням цін на подібні комплектуючі не виникає труднощів. Проте розрахунок витрат на монтаж може стати проблемою для оцінювача. Найчастіше в таких випадках ми звертаємося за допомогою до професіоналів, які надають послуги з продажу та встановлення комплексних систем безпеки. Від такої фірми можна отримати комерційну пропозицію по установці системи зі схожими на оцінювану характеристиками. І вже на підставі такої комерційної пропозиції зробити висновок про вартість нашого об’єкта оцінки (з урахуванням зносу).

Оцінка систем відеоспостереження

оцінка відеоспостереження

До складу систем відеоспостереження зазвичай входять наступні вузли:

 1. Відеореєстратор або комп’ютер (сервер).
 2. Камери відеоспостереження.
 3. Якщо мова йде про ip-камери, – мережеве обладнання: роутер (маршрутизатор), комутатор (світч), дроти тощо.

Потрібно звернути увагу на те, що відеореєстратор або, тим більше, комп’ютер самі по собі є складними пристроями. Тому необхідно отримати також і їхні розширені параметри. Щодо реєстратора: окрім його моделі потрібно знати кількість, тип і обсяг встановлених hdd або ssd дисків. Щодо сервера нас цікавитимуть стандартні характеристики комп’ютера: модель процесора, об’єм оперативної пам’яті, ємність жорстких дисків. Ну і, звичайно, потрібно не забути про визначення вартості витрат на монтаж і настройку всього цього обладнання.

Система контролю доступу

Такі технічні засоби можуть бути представлені досить широким спектром різноманітного обладнання. Залежно від цілей і функцій конкретної системи та місця її установки.

Для проведення експертної оцінки такого обладнання нам, як і в двох попередніх розділах, необхідно отримати перелік комплектуючих із зазначенням їхніх моделей і кількості. Найчастіше мова йде про такі елементи:

 • Різноманітні замки. Наприклад, електромагнітні на двері.
 • Турнікети.
 • Пульти-клавіатури або зчитувачі електронних ключів.
 • Комп’ютер для управління системою.

Ми накопичили значний досвід з проведення оцінки активів всіх перерахованих вище типів. У тому числі і на замовлення державних підприємств. Тому, якщо Вам знадобиться незалежна експертна оцінка основних засобів, будемо раді співпраці. Запрошуємо!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: