Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Незалежна оцінка майна

Види жалюзі для офісів і квартир

Жалюзи в офисном помещении

Продовжуємо писати статті на тему особливостей визначення вартості різного офісного майна. Ця стаття містить коротку і корисну інформацію про те, яких видів бувають штори та жалюзі. І для яких побутових або адміністративних приміщень найбільш підходить той чи інший тип жалюзі. Оскільки такі вироби широко застосовуються багатьма і на роботі, і в побуті, стаття може бути цікава широкому колу читачів.

Оцінка для суду

Оценка для суда

Підготовка документів для пред’явлення суді – відповідальна робота. На що варто звернути увагу, щоб виграти справу, а не втратити час і гроші

Що робити, якщо немає правовстановлюючого документа, але потрібна оцінка?

Оценка без документов

Ситуації, при яких замовник не має документів на майно, є досить частими в нашій практиці. Зокрема такі випадки трапляються при виконанні оцінки для суду.

Який термін дії звіту про експертну оцінку?

срок действия оценки

Відповідь на це питання отримати не просто. Адже в законодавсті строк дії звіту про оцінку майна прописан не надто чітко. І не для всіх випадків та видів робіт.

Від чого залежить вартість вхідних дверей

Вхідні двері

Часто в ході проведення оцінки майна різних видів ми повинні розібратись в характеристиках та видах того чи іншого типу найрізноманітніших об’єктів. Результати деяких таких досліджень ми публікуємо на нашому сайті, оскільки вони можуть бути корисними доволі широкому колу зацікавлених осіб.

Оцінка Київ

Оценка Киев

У цьому матеріалі наведено тарифи, строки виконання робіт та короткий опис процедури проведення оцінки майна всіх видів у Києві та Київській області.

Хто може бути замовником експертної оцінки майна

Заказчик оценки

Далеко не всі зацікавлені особи знають, що згідно з вимогами законому замовником оцінки не може бути будь-хто. Детальніше про це піде мова у матеріалі.

Яка різниця, для чого потрібна експертна оцінка?

Для чого потрібна експертна оцінка

Специфіка нашої роботи полягає в тому, що дуже багато чого залежить від мети, з якою ця робота проводиться. Згідно з вимогами закону звіт оцінювача має мету і може викоирстовуватись виключно за цим призначенням.

Що таке ринкова вартість?

Рыночная стоимость

Розібратись з базовими поняттями та термінами – це дуже важливий крок, якщо раніше Ви не мали справи з проведенням оцінки майна.

У чому різниця між оцінкою майна та експертизою?

Экспертиза или оценка

Ці два поняття є дуже близькими, проте незначні на перший погляд відмінності насправді є дуже важливими! Наш матеріал допоможе розібратись з цим питанням.

Як вибрати двоярусне ліжко

Двухъярусная кровать

В процесі проведення оцінки майна ми стикається в тому числі з найрізноманітнішими видами офісних та квартирних меблів. Ця стаття присвячена особливостям визначення вартості такого предмета інтер’єру квартир молодих сімей як двоярусне ліжко. В ході визначення вартості майна нам доводиться вникати в конструктивні особливості об’єктів оцінки. І, щоб накопичені знання не пропадали дарма, ми ділимося ними з відвідувачами нашого сайту.

Незалежна оцінка

Независимая оценка

Якщо Вам необхідно здійснити незалежну експертну оцінку майна або майнових прав, – варто звернутись в компанію «Реал Експерт». Кваліфіковані фахівці допоможуть якнайкраще здійснити цю операцію.

Оцінка майна

Оценка имущества


ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ