Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Незалежна оцінка майна

Проведенню оцінки майна присвячено величезну кількість статей. Як на нашому сайті так і на ресурсах інших оціночних компаній. Однак, питань у клієнтів, що стосуються цієї теми, менше не стає. І пов’язано це в першу чергу з тим, що видів майна існує величезна кількість. При цьому підходи до визначення вартості предметів різних типів істотно відрізняються між собою. Дійсно, адже існує величезна різниця між оцінкою ноутбука і визначенням ринкової вартості вантажного автомобіля.

Незалежна оцінка – правильна назва послуг з визначення ринкової вартості майна, які надають оцінювачі. Саме ця назва фігурує в переважній кількості законодавчих актів, виняток становлять лише нормативно-правові документи, що стосуються визначення вартості землі (експертна грошова оцінка земельних ділянок).

Не дивлячись на це, історично склалося так, що більшість замовників називають незалежну оцінку експертної. Сенс слова “незалежна” в найменуванні послуги підкреслює те, що залучений фахівець ніяким чином не повинен бути зацікавлений в тих чи інших результатах оцінки. Законодавчо навіть виписані випадки, в яких оцінювач не має права визначати вартість майна, оскільки у нього виникає конфлікт інтересів. Зрозуміло, що при складанні документів для пред’явлення в суді виконується саме незалежна оцінка вартості чогось. В іншому випадку, її результати нерозумно було би брати до уваги.

Саме тому в ході своєї роботи ми постійно наповнюємо сайт статтями, а цей розділ новою інформацією, присвяченій цій темі. Кожна стаття – це відповідь на питання, яке свого часу було поставлено кимось із наших клієнтів. Більшість статей, зрозуміло, носять загальний, оглядовий характер. Але деякі розкривають вузькоспрямовані питання, описують особливості проведення експертної оцінки в тому чи іншому конкретному випадку.

Ми будемо раді відповісти і навіть написати статтю на запропоновану Вами тему. Якщо у Вас є ідеї, якого матеріалу вистачає на сайті, будь ласка, пишіть на нашу пошту. З задоволенням і з користю для інших клієнтів надамо допомогу у вирішенні саме Вашого питання!

Як оцінити і розділити майно і борги при розлученні

Раздел имущества

Завершення сімейного життя через процедуру розлучення нерідко призводить не тільки до душевних травм, але і до істотних фінансових втрат. Слід розповісти про те, як же здійснюються за законом процеси поділу майна, фінансових активів і боргів при розлученні. На що важливо звернути увагу, щоб цей без сумніву неприємний процес пройшов без зайвих нервів, клопоту і затягування часу.

Як вибрати електричний гриль-барбекю

Гриль-барбекю

Останнім часом все частіше в будинках у людей стала з’являтися цікава кухонна техніка. Безумовно, окреме місце у всьому переліку займає гриль-барбекю. Плюсів у нього безліч. По-перше, його можна використовувати в абсолютно різних приміщеннях, головне, з хорошою вентиляцією. Майже всі квартири зазвичай підходять під даний критерій.

Торгові радники або форекс-роботи – що це?

Торговые советники Форекс

Кожна людина, яка зацікавлена в отриманні прибутку від торгівлі на валютному ринку Форекс, стикалася з таким поняттям, як торгові радники. Завдяки застосуванню спеціальних радників торгівля на ринку Форекс ведеться в автоматичному режимі без обов’язкової особистої присутності трейдера. Будь-які рішення про відкриття і закриття позицій в даному випадку приймає особлива програма.

Маркетингові агентства повного циклу – що це?

Интернет-маркетинг

У нинішніх реаліях, грамотна презентація будь-якої компанії в мережі інтернет – річ абсолютно необхідна. По-перше, це відмінний канал продажів і спілкування з клієнтами. А по-друге, – це обличчя бренду, і важко сьогодні уявити собі хоч одну серйозну фірму без власного веб-сайту. Виникає питання, з чого почати процес переходу бізнесу в онлайн-простір? Особливо в умовах локдауну 2021, коли тенденції відходу всіх видів продажів в інтернет набувають дійсно глобального масштабу.

Що таке «ціноутворюючі фактори» в оцінці майна

Від чого залежить вартість майна

Ціноутворюючі фактори – одне з найважливіших понять в оцінці. Якщо дуже спрощено, то це фактори, від яких залежить вартість об’єкта. Основна проблема полягає в тому, що цих факторів дуже багато. Причому деякі з них є дуже суб’єктивними. Тобто вони мають значення тільки для конкретного продавця або покупця.

Юридичне абонентське обслуговування бізнесу – що це за послуга?

Юридические услуги для бизнеса

За аналогією з віддаленою бухгалтерією на умовах аутсорсингу, все більше і більше спеціалізованих компаній пропонують бізнесу нову послугу – абонентське обслуговування бізнесу. Про те, що це за послуга і кого вона може зацікавити піде мова в цій статті.

Чи повинен оцінювач виїжджати на огляд об’єкта оцінки?

Осмотр объекта оценки

Відсутність в додатках фотографій об’єкта оцінки може бути причиною отримання негативної рецензії на роботу оцінювача. А сам звіт перевіряючі органи можуть на цій підставі визнати неякісним. І таким, на висновки про вартість з якого не можна спиратися при прийнятті рішень

Як стягнути фінансову заборгованість

Взыскать долг

Стягнення боргів з фізичних осіб в останні роки стало дуже болючою темою. Всі знають про незаконні методи «вибивання боргів», які застосовують так звані «чорні колектори». Але є ще й цивілізовані способи вирішення фінансових проблем. Опис таких процедур можна знайти на спеціалізованих сайтах з юридичними консультаціями. Які описують вирішення питань щодо фінансових заборгованостей.

Мобільний додаток – ефективний інструмент електронної торгівлі

Продажи через мобильное приложение

Важливість наявності сайту у компанії, що займається практично будь-яким напрямком бізнесу, зрозуміла всім вже давно. А ось наявність фірмового мобільного додатку – це тренд останніх декількох років. Який значно посилився на тлі карантинних заходів, які спостерігаються в 2020м-2021м роках. І практика показує, що ефектом від застосування такого інструменту є значне зростання обсягів продажів незалежно від напрямку діяльності бізнесу.

Ретроспективна оцінка нерухомості та інших видів майна

Ретроспективная оценка

У судовій практиці доволі часто юристи стикаються з необхідністю визначити ринкову вартість нерухомості або інших видів майна на дату, яка є віддаленою в минулому від дати розгляду суперечки у суді. Зазвичай мова йде про проміжки часу не менше одного року, а часто й декількох років. Все частіше при цьому використовують термін «ретроспективна оцінка». Що це таке, та які особливості визначення вартості у минулі періоди часу?

Як організувати охорону нерухомості та інших видів майна

Охоронці

Фізична охорона об’єктів-одна з найбільш затребуваних послуг на всіх промислових підприємствах, торгових майданчиках та інших об’єктах. Охоронці, які пройшли спецпідготовку, допоможуть зберегти майно організації і забезпечать безпеку співробітників або мешканців.

Що є результатом роботи оцінювача?

Отчет об оценке имущества

Для всіх замовників проведення експертної оцінки майна будь-яких видів важливо розуміти, що результатом проведення роботи оцінювача є «звіт про оцінку». Це досить об’ємний, багатосторінковий документ, зміст якого чітко регламентується законодавством.

Оцінка майна при вантажоперевезеннях у Києві

Офисный переезд

Послуга з оцінки майна затребувана в тому числі при організації переїзду в новий офіс або квартиру. Звіт оцінювача допоможе визначити розмір збитку в разі будь-яких форс-мажорів або випадкового чи навмисного псування кожного з предметів, що перевозиться в нове приміщення.

Оцінка для суду

Оценка для суда

Підготовка документів для пред’явлення суді – відповідальна робота. На що варто звернути увагу, щоб виграти справу, а не втратити час і гроші

Що робити, якщо немає правовстановлюючого документа, але потрібна оцінка?

Оценка без документов

Ситуації, при яких замовник не має документів на майно, є досить частими в нашій практиці. Зокрема такі випадки трапляються при виконанні оцінки для суду.

Який термін дії звіту про експертну оцінку?

срок действия оценки

Відповідь на це питання отримати не просто. Адже в законодавсті строк дії звіту про оцінку майна прописан не надто чітко. І не для всіх випадків та видів робіт.

Від чого залежить вартість вхідних дверей

Вхідні двері

Часто в ході проведення оцінки майна різних видів ми повинні розібратись в характеристиках та видах того чи іншого типу найрізноманітніших об’єктів. Результати деяких таких досліджень ми публікуємо на нашому сайті, оскільки вони можуть бути корисними доволі широкому колу зацікавлених осіб.

Оцінка Київ

Оценка Киев

У цьому матеріалі наведено тарифи, строки виконання робіт та короткий опис процедури проведення оцінки майна всіх видів у Києві та Київській області.

Хто може бути замовником експертної оцінки майна

Заказчик оценки

Далеко не всі зацікавлені особи знають, що згідно з вимогами законому замовником оцінки не може бути будь-хто. Детальніше про це піде мова у матеріалі.

Яка різниця, для чого потрібна експертна оцінка?

Для чого потрібна експертна оцінка

Специфіка нашої роботи полягає в тому, що дуже багато чого залежить від мети, з якою ця робота проводиться. Згідно з вимогами закону звіт оцінювача має мету і може викоирстовуватись виключно за цим призначенням.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ