Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Рубрика: Незалежна оцінка майна

Проведенню оцінки майна присвячено величезну кількість статей. Як на нашому сайті так і на ресурсах інших оціночних компаній. Однак, питань у клієнтів, що стосуються цієї теми, менше не стає. І пов’язано це в першу чергу з тим, що видів майна існує величезна кількість. При цьому підходи до визначення вартості предметів різних типів істотно відрізняються між собою. Дійсно, адже існує величезна різниця між оцінкою ноутбука і визначенням ринкової вартості вантажного автомобіля.

Незалежна оцінка – правильна назва послуг з визначення ринкової вартості майна, які надають оцінювачі. Саме ця назва фігурує в переважній кількості законодавчих актів, виняток становлять лише нормативно-правові документи, що стосуються визначення вартості землі (експертна грошова оцінка земельних ділянок).

Не дивлячись на це, історично склалося так, що більшість замовників називають незалежну оцінку експертної. Сенс слова “незалежна” в найменуванні послуги підкреслює те, що залучений фахівець ніяким чином не повинен бути зацікавлений в тих чи інших результатах оцінки. Законодавчо навіть виписані випадки, в яких оцінювач не має права визначати вартість майна, оскільки у нього виникає конфлікт інтересів. Зрозуміло, що при складанні документів для пред’явлення в суді виконується саме незалежна оцінка вартості чогось. В іншому випадку, її результати нерозумно було би брати до уваги.

Саме тому в ході своєї роботи ми постійно наповнюємо сайт статтями, а цей розділ новою інформацією, присвяченій цій темі. Кожна стаття – це відповідь на питання, яке свого часу було поставлено кимось із наших клієнтів. Більшість статей, зрозуміло, носять загальний, оглядовий характер. Але деякі розкривають вузькоспрямовані питання, описують особливості проведення експертної оцінки в тому чи іншому конкретному випадку.

Ми будемо раді відповісти і навіть написати статтю на запропоновану Вами тему. Якщо у Вас є ідеї, якого матеріалу вистачає на сайті, будь ласка, пишіть на нашу пошту. З задоволенням і з користю для інших клієнтів надамо допомогу у вирішенні саме Вашого питання!

Перевезення крихких вантажів від «Smart Move»

Під час переїзду у багатьох часто виникають питання щодо технічних аспектів процедури. Адже переїзд – далеко не та подія, з якою ми стикаємося щодня. Однак, хоча б одного разу в житті, за статистикою, людина стикається з переїздом в інше житло. Як краще підготуватися до переїзду?

Переваги безкоштовного номеру 0800 для дзвінків від клієнтів

Найважливішим пунктом у будь-якому бізнесі є залучення клієнтів і створення зручностей для них. А що може бути приємніше, ніж безкоштовний зв’язок для консультацій і замовлень? Саме такі можливості надає номер, який починається з 0800. Підключивши цю послугу, ви зможете збільшити обороти завдяки зростанню лояльності клієнтів.

Як вибрати оптику нічного бачення

Військові, оперативники, мисливці та астрономи – всі вони використовують прилади нічного бачення з різних причин. Якщо ви збираєтеся використовувати прилад нічного бачення в армії, ви, ймовірно, вже пройшли навчання основам, але додаткова інформація може допомогти вам використовувати такі пристрої більш ефективно.

Як відкрити обмін валют в Україні 2022

Усі знають, що обмін валют протягом багатьох років або навіть десятиліть залишається одним із найвигідніших видів малого та середнього бізнесу. Українська економіка працює таким чином, що попит на валюту є традиційно високим. Тому у будь-якого підприємця відразу виникає резонне питання: «Що потрібно для того, щоб відкрити обмін валют в Україні в 2022м році?»

Аудит маркетингу: що це і навіщо він потрібен

Якщо ви розумієте, що робота маркетингового відділу стала неефективною і безрезультатною, тоді необхідно проводити його аудит, включаючи оцінку персоналу та надійність стратегії. А для того, щоб зробити грамотний аналіз, потрібно знати, яким він буває.

Види та особливості міжнародного перевезення вантажів

У процесі постійної оптимізації та модернізації логістичних ланцюгів більшість компаній, які працюють у сфері міжнародних вантажоперевезень, розробляють різні варіанти транспортування товарів, виходячи з комфорту для клієнтів. Найбільш дорогими є авіаперевезення, а найдешевшими — перевезення по морю. Однак з точки зору практичності найкраще використовувати комбіновані способи транспортування вантажів. Наприклад, вантаж може бути доставлений по морському шляху, а з порту призначення перевезений за допомогою залізниці або на вантажівці.

iPhone 13 Pro Max проти Samsung S21 Ultra – що вибрати?

Продажі гаджета стартували не так давно, проте iPhone відразу ж вирвався в лідери ринку. За перший тиждень було продано майже вдвічі більше телефонів, ніж за аналогічний період минулого року. Такий ажіотаж пояснюється тим, що iPhone 13 оснащений за останнім словом техніки – тут набагато більше вбудованої пам’яті, витривалий акумулятор. І звичайно ж топова камера, яку так чекали користувачі.

Як оцінити і розділити майно і борги при розлученні

Завершення сімейного життя через процедуру розлучення нерідко призводить не тільки до душевних травм, але і до істотних фінансових втрат. Слід розповісти про те, як же здійснюються за законом процеси поділу майна, фінансових активів і боргів при розлученні. На що важливо звернути увагу, щоб цей без сумніву неприємний процес пройшов без зайвих нервів, клопоту і затягування часу.

Що таке «ціноутворюючі фактори» в оцінці майна

Ціноутворюючі фактори – одне з найважливіших понять в оцінці. Якщо дуже спрощено, то це фактори, від яких залежить вартість об’єкта. Основна проблема полягає в тому, що цих факторів дуже багато. Причому деякі з них є дуже суб’єктивними. Тобто вони мають значення тільки для конкретного продавця або покупця.

Чи повинен оцінювач виїжджати на огляд об’єкта оцінки?

Відсутність в додатках фотографій об’єкта оцінки може бути причиною отримання негативної рецензії на роботу оцінювача. А сам звіт перевіряючі органи можуть на цій підставі визнати неякісним. І таким, на висновки про вартість з якого не можна спиратися при прийнятті рішень

Ретроспективна оцінка нерухомості та інших видів майна

У судовій практиці доволі часто юристи стикаються з необхідністю визначити ринкову вартість нерухомості або інших видів майна на дату, яка є віддаленою в минулому від дати розгляду суперечки у суді. Зазвичай мова йде про проміжки часу не менше одного року, а часто й декількох років. Все частіше при цьому використовують термін «ретроспективна оцінка». Що це таке, та які особливості визначення вартості у минулі періоди часу?

Як організувати охорону нерухомості та інших видів майна

Фізична охорона об’єктів-одна з найбільш затребуваних послуг на всіх промислових підприємствах, торгових майданчиках та інших об’єктах. Охоронці, які пройшли спецпідготовку, допоможуть зберегти майно організації і забезпечать безпеку співробітників або мешканців.

Що є результатом роботи оцінювача?

Для всіх замовників проведення експертної оцінки майна будь-яких видів важливо розуміти, що результатом проведення роботи оцінювача є «звіт про оцінку». Це досить об’ємний, багатосторінковий документ, зміст якого чітко регламентується законодавством.

Оцінка для суду

Підготовка документів для пред’явлення суді – відповідальна робота. На що варто звернути увагу, щоб виграти справу, а не втратити час і гроші

Що робити, якщо немає правовстановлюючого документа, але потрібна оцінка?

Ситуації, при яких замовник не має документів на майно, є досить частими в нашій практиці. Зокрема такі випадки трапляються при виконанні оцінки для суду.

Який термін дії звіту про експертну оцінку?

Відповідь на це питання отримати не просто. Адже в законодавсті строк дії звіту про оцінку майна прописан не надто чітко. І не для всіх випадків та видів робіт.

Хто може бути замовником експертної оцінки майна

Далеко не всі зацікавлені особи знають, що згідно з вимогами законому замовником оцінки не може бути будь-хто. Детальніше про це піде мова у матеріалі.

Яка різниця, для чого потрібна експертна оцінка?

Специфіка нашої роботи полягає в тому, що дуже багато чого залежить від мети, з якою ця робота проводиться. Згідно з вимогами закону звіт оцінювача має мету і може викоирстовуватись виключно за цим призначенням.

Що таке ринкова вартість?

Розібратись з базовими поняттями та термінами – це дуже важливий крок, якщо раніше Ви не мали справи з проведенням оцінки майна.

У чому різниця між оцінкою майна та експертизою?

Ці два поняття є дуже близькими, проте незначні на перший погляд відмінності насправді є дуже важливими! Наш матеріал допоможе розібратись з цим питанням.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: