Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Незалежна оцінка майна

Проведенню оцінки майна присвячено величезну кількість статей. Як на нашому сайті так і на ресурсах інших оціночних компаній. Однак, питань у клієнтів, що стосуються цієї теми, менше не стає. І пов’язано це в першу чергу з тим, що видів майна існує величезна кількість. При цьому підходи до визначення вартості предметів різних типів істотно відрізняються між собою. Дійсно, адже існує величезна різниця між оцінкою ноутбука і визначенням ринкової вартості вантажного автомобіля.

Незалежна оцінка – правильна назва послуг з визначення ринкової вартості майна, які надають оцінювачі. Саме ця назва фігурує в переважній кількості законодавчих актів, виняток становлять лише нормативно-правові документи, що стосуються визначення вартості землі (експертна грошова оцінка земельних ділянок).

Не дивлячись на це, історично склалося так, що більшість замовників називають незалежну оцінку експертної. Сенс слова “незалежна” в найменуванні послуги підкреслює те, що залучений фахівець ніяким чином не повинен бути зацікавлений в тих чи інших результатах оцінки. Законодавчо навіть виписані випадки, в яких оцінювач не має права визначати вартість майна, оскільки у нього виникає конфлікт інтересів. Зрозуміло, що при складанні документів для пред’явлення в суді виконується саме незалежна оцінка вартості чогось. В іншому випадку, її результати нерозумно було би брати до уваги.

Саме тому в ході своєї роботи ми постійно наповнюємо сайт статтями, а цей розділ новою інформацією, присвяченій цій темі. Кожна стаття – це відповідь на питання, яке свого часу було поставлено кимось із наших клієнтів. Більшість статей, зрозуміло, носять загальний, оглядовий характер. Але деякі розкривають вузькоспрямовані питання, описують особливості проведення експертної оцінки в тому чи іншому конкретному випадку.

Ми будемо раді відповісти і навіть написати статтю на запропоновану Вами тему. Якщо у Вас є ідеї, якого матеріалу вистачає на сайті, будь ласка, пишіть на нашу пошту. З задоволенням і з користю для інших клієнтів надамо допомогу у вирішенні саме Вашого питання!

Ретроспективна оцінка нерухомості та інших видів майна

Ретроспективная оценка

У судовій практиці доволі часто юристи стикаються з необхідністю визначити ринкову вартість нерухомості або інших видів майна на дату, яка є віддаленою в минулому від дати розгляду суперечки у суді. Зазвичай мова йде про проміжки часу не менше одного року, а часто й декількох років. Все частіше при цьому використовують термін «ретроспективна оцінка». Що це таке, та які особливості визначення вартості у минулі періоди часу?

Зручний і комфортний матрац – запорука комфортного сну

Ортопедический матрас

Правильний вибір матраца дуже важливий для гарного сну. А відповідно і для здоров’я людини. Тому дуже важливо знати, на що звертати увагу при виборі та облаштуванні спального місця.

Як вибрати тарифний план для підключення Інтернету?

Интернет

Як правильно вибрати тариф для підключення до Інтернет? Щоб з одного боку, комфортно працювати в мережі. А з іншого – не переплачувати провайдеру на непотрібні пакети послуг і обсяг трафіку. На які параметри звернути увагу при підключенні?

Митні брокери – хто вони?

Таможня Украина

Митні брокери поряд з бухгалтерами та юристами є нашими частими і улюбленими клієнтами. У більшості випадків до нас звертаються за оцінкою автомобілів або специфічного обладнання при ввезенні його на територію України. Хто ж такі митні брокери?

Види чохлів для смартфонів

Необычный чехол для смартфона

На нашому сайті можна знайти багато статей, присвячених оцінці самих різних гаджетів: від мобільних телефонів до ноутбуків. Зазвичай аксесуари до таких девайсів, наприклад, чохли для смартфонів, бухгалтера відносять до малоцінних активів. Визначення вартості яких буває необхідно рідше в порівнянні з оцінкою основних засобів.

Праска – на що звернути увагу при покупці

Утюг

Нам часто доводиться оцінювати найрізноманітніші види побутової техніки. Інформація про основні параметри і характеристики різних приладів може стати в нагоді широкому колу відвідувачів нашого сайту. У тому числі при виборі техніки для дому.

Що Ви знаєте про жалюзі?

История жалюзи

За останні кілька років спостерігався масовий перехід офісних і житлових приміщень на використання виключно металопластикових вікон. Разом з ці в побут як квартир, так і офісів все більш щільно входять різноманітні жалюзі. Про них і піде мова в даній статті.

Як вибрати зручне офісне крісло

Офисное кресло

Досить важко переоцінити роль офісного крісла для будь-якого співробітника, що працює за комп’ютером. Такий елемент меблів – запорука зручності роботи в офісі. І, відповідно, від нього залежить також і якість роботи, за яку відповідає той чи інший співробітник. Тому правильно подібний офісний стілець принесе підприємству додатковий дохід. А кожному співробітнику збереже здоров’я. Що може бути важливіше?

Як організувати охорону нерухомості та інших видів майна

Охоронці

Фізична охорона об’єктів-одна з найбільш затребуваних послуг на всіх промислових підприємствах, торгових майданчиках та інших об’єктах. Охоронці, які пройшли спецпідготовку, допоможуть зберегти майно організації і забезпечать безпеку співробітників або мешканців.

Що є результатом роботи оцінювача?

Отчет об оценке имущества

Для всіх замовників проведення експертної оцінки майна будь-яких видів важливо розуміти, що результатом проведення роботи оцінювача є «звіт про оцінку». Це досить об’ємний, багатосторінковий документ, зміст якого чітко регламентується законодавством.

Як визначити вартість посуду

Оценка посуды

Як визначити вартість майна кафе або ресторану? З точки зору кількості різних предметів на першому місці знаходиться різноманітний посуд: кухонний і столовий. Цікава інформація для широкого кола читачів.

Оцінка майна при вантажоперевезеннях у Києві

Офисный переезд

Послуга з оцінки майна затребувана в тому числі при організації переїзду в новий офіс або квартиру. Звіт оцінювача допоможе визначити розмір збитку в разі будь-яких форс-мажорів або випадкового чи навмисного псування кожного з предметів, що перевозиться в нове приміщення.

Оцінка для суду

Оценка для суда

Підготовка документів для пред’явлення суді – відповідальна робота. На що варто звернути увагу, щоб виграти справу, а не втратити час і гроші

Що робити, якщо немає правовстановлюючого документа, але потрібна оцінка?

Оценка без документов

Ситуації, при яких замовник не має документів на майно, є досить частими в нашій практиці. Зокрема такі випадки трапляються при виконанні оцінки для суду.

Який термін дії звіту про експертну оцінку?

срок действия оценки

Відповідь на це питання отримати не просто. Адже в законодавсті строк дії звіту про оцінку майна прописан не надто чітко. І не для всіх випадків та видів робіт.

Від чого залежить вартість вхідних дверей

Вхідні двері

Часто в ході проведення оцінки майна різних видів ми повинні розібратись в характеристиках та видах того чи іншого типу найрізноманітніших об’єктів. Результати деяких таких досліджень ми публікуємо на нашому сайті, оскільки вони можуть бути корисними доволі широкому колу зацікавлених осіб.

Оцінка Київ

Оценка Киев

У цьому матеріалі наведено тарифи, строки виконання робіт та короткий опис процедури проведення оцінки майна всіх видів у Києві та Київській області.

Хто може бути замовником експертної оцінки майна

Заказчик оценки

Далеко не всі зацікавлені особи знають, що згідно з вимогами законому замовником оцінки не може бути будь-хто. Детальніше про це піде мова у матеріалі.

Яка різниця, для чого потрібна експертна оцінка?

Для чого потрібна експертна оцінка

Специфіка нашої роботи полягає в тому, що дуже багато чого залежить від мети, з якою ця робота проводиться. Згідно з вимогами закону звіт оцінювача має мету і може викоирстовуватись виключно за цим призначенням.

Що таке ринкова вартість?

Рыночная стоимость

Розібратись з базовими поняттями та термінами – це дуже важливий крок, якщо раніше Ви не мали справи з проведенням оцінки майна.ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ