Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Рубрика: Незалежна оцінка майна

Проведенню оцінки майна присвячено величезну кількість статей. Як на нашому сайті так і на ресурсах інших оціночних компаній. Однак, питань у клієнтів, що стосуються цієї теми, менше не стає. І пов’язано це в першу чергу з тим, що видів майна існує величезна кількість. При цьому підходи до визначення вартості предметів різних типів істотно відрізняються між собою. Дійсно, адже існує величезна різниця між оцінкою ноутбука і визначенням ринкової вартості вантажного автомобіля.

Незалежна оцінка – правильна назва послуг з визначення ринкової вартості майна, які надають оцінювачі. Саме ця назва фігурує в переважній кількості законодавчих актів, виняток становлять лише нормативно-правові документи, що стосуються визначення вартості землі (експертна грошова оцінка земельних ділянок).

Не дивлячись на це, історично склалося так, що більшість замовників називають незалежну оцінку експертної. Сенс слова “незалежна” в найменуванні послуги підкреслює те, що залучений фахівець ніяким чином не повинен бути зацікавлений в тих чи інших результатах оцінки. Законодавчо навіть виписані випадки, в яких оцінювач не має права визначати вартість майна, оскільки у нього виникає конфлікт інтересів. Зрозуміло, що при складанні документів для пред’явлення в суді виконується саме незалежна оцінка вартості чогось. В іншому випадку, її результати нерозумно було би брати до уваги.

Саме тому в ході своєї роботи ми постійно наповнюємо сайт статтями, а цей розділ новою інформацією, присвяченій цій темі. Кожна стаття – це відповідь на питання, яке свого часу було поставлено кимось із наших клієнтів. Більшість статей, зрозуміло, носять загальний, оглядовий характер. Але деякі розкривають вузькоспрямовані питання, описують особливості проведення експертної оцінки в тому чи іншому конкретному випадку.

Ми будемо раді відповісти і навіть написати статтю на запропоновану Вами тему. Якщо у Вас є ідеї, якого матеріалу вистачає на сайті, будь ласка, пишіть на нашу пошту. З задоволенням і з користю для інших клієнтів надамо допомогу у вирішенні саме Вашого питання!

Facebook-реклама: як залучати аудиторію та збільшувати продажі

Успішна pекламна кaмпанія – це не лише про покaзники та цифри. Це про те, як вaша реклама впливає на аудиторію, які емоції вона викликає та чи стимулює дії. Що саме робить pекламу успішною?

Ефективне управління магазином продуктів за допомогою професійної програми: особливості процесів автоматизації

Власники магазинів продуктів, які працюють без автоматизації, часто стикаються з помилками під час обліку товарів та обслуговування клієнтів. Впровадження нових технологій дозволить не лише постійно контролювати асортимент, а й урегулювати роботу персоналу. Програмне забезпечення націлене на автоматизацію обліку у роздрібній точці, полегшення праці робітників, скорочення часу виконання складських операцій, мінімізацію людського чинника. Професійна програма для магазину продуктів дозволить провести автоматизацію торгівлі, завдяки чому підвищується її ефективність незалежно від обсягів бізнесу.

Створення Інтернет-магазину під ключ – Новий Рівень Електронної Торгівлі

Інтернет-магазини під ключ стають все популярнішими серед бізнесу, оскільки вони пропонують повністю готове рішення для запуску онлайн-торгівлі. Цей підхід дозволяє підприємствам уникнути складнощів в процесі розробки та підтримки власного інтернет-магазину, забезпечуючи їм зручну та ефективну платформу для продажу товарів чи послуг в онлайні. У цій статті ми детально розглянемо, що таке інтернет-магазин під ключ, які переваги він має для бізнесу та для кого це може бути корисним.

Як за допомогою юриста забезпечити безпеку стартапу

Створення стартапу – це динамічний процес, який потребує комплексного підходу, як з технологічної, так і з юридичної точки зору. Юридичний супровід відіграє фундаментальну роль у створенні надійного фундаменту для стартапу та забезпеченні його подальшого розвитку.

Ефективне SMM: навчання з маркетингу в соціальних мережах на курсах СММ-менеджера

Складно уявити сучасний світ без соціальних мереж. Онлайн-продажі товарів та послуг стали невіддільною частиною діяльності більшості компаній. Але як зробити, щоб користувачі дізнались про ваш продукт і, що не менш важливо, захотіли його придбати? Саме це вивчають курси СММ-менеджера, які готують спеціалістів з просування та позиціювання брендів у соцмережах.

Кредити для підприємців як інструмент фінансового розвитку вашого бізнесу

Управління власним підприємством вимагає постійних вкладень для його розвитку, незалежно від того, чи це невеликі, чи значні фінансові інвестиції на довгий термін. Отримати фінансову підтримку для власного підприємства — це ключовий момент у становленні та зростанні бізнесу.

Розбираємося в трафіку і ефективності реклами. Як впровадити наскрізну аналітику в маркетинг

Щоб зрозуміти користь реклами в бізнесі, потрібно порахувати, скільки грошей вона принесла — поки все просто. Але якщо ми просуваємо товар через кілька платформ, то оцінка реклами вручну займе багато часу. У таких випадках використовується наскрізна аналітика, про яку поговоримо в цій статті.

Як вибрати натуральний шоколад? Поради від Wander.Boutique

Навіть якісний шоколад відомого виробника може бути зіпсованим через порушення умов зберігання або технологічного процесу у конкретній партії. Розпізнати зіпсований шоколад не так-то просто. На що ж варто звернути увагу? Як не дати себе обдурити?

Перевезення крихких вантажів від «Smart Move»

Під час переїзду у багатьох часто виникають питання щодо технічних аспектів процедури. Адже переїзд – далеко не та подія, з якою ми стикаємося щодня. Однак, хоча б одного разу в житті, за статистикою, людина стикається з переїздом в інше житло. Як краще підготуватися до переїзду?

Переваги безкоштовного номеру 0800 для дзвінків від клієнтів

Найважливішим пунктом у будь-якому бізнесі є залучення клієнтів і створення зручностей для них. А що може бути приємніше, ніж безкоштовний зв’язок для консультацій і замовлень? Саме такі можливості надає номер, який починається з 0800. Підключивши цю послугу, ви зможете збільшити обороти завдяки зростанню лояльності клієнтів.

Як вибрати оптику нічного бачення

Військові, оперативники, мисливці та астрономи – всі вони використовують прилади нічного бачення з різних причин. Якщо ви збираєтеся використовувати прилад нічного бачення в армії, ви, ймовірно, вже пройшли навчання основам, але додаткова інформація може допомогти вам використовувати такі пристрої більш ефективно.

Як відкрити обмін валют в Україні

Усі знають, що обмін валют протягом багатьох років або навіть десятиліть залишається одним із найвигідніших видів малого та середнього бізнесу. Українська економіка працює таким чином, що попит на валюту є традиційно високим. Тому у будь-якого підприємця відразу виникає резонне питання: «Що потрібно для того, щоб відкрити обмін валют в Україні в 2022м році?»

Аудит маркетингу: що це і навіщо він потрібен

Якщо ви розумієте, що робота маркетингового відділу стала неефективною і безрезультатною, тоді необхідно проводити його аудит, включаючи оцінку персоналу та надійність стратегії. А для того, щоб зробити грамотний аналіз, потрібно знати, яким він буває.

Види та особливості міжнародного перевезення вантажів

У процесі постійної оптимізації та модернізації логістичних ланцюгів більшість компаній, які працюють у сфері міжнародних вантажоперевезень, розробляють різні варіанти транспортування товарів, виходячи з комфорту для клієнтів. Найбільш дорогими є авіаперевезення, а найдешевшими — перевезення по морю. Однак з точки зору практичності найкраще використовувати комбіновані способи транспортування вантажів. Наприклад, вантаж може бути доставлений по морському шляху, а з порту призначення перевезений за допомогою залізниці або на вантажівці.

Як оцінити і розділити майно і борги при розлученні

Завершення сімейного життя через процедуру розлучення нерідко призводить не тільки до душевних травм, але і до істотних фінансових втрат. Слід розповісти про те, як же здійснюються за законом процеси поділу майна, фінансових активів і боргів при розлученні. На що важливо звернути увагу, щоб цей без сумніву неприємний процес пройшов без зайвих нервів, клопоту і затягування часу.

Що таке «ціноутворюючі фактори» в оцінці майна

Ціноутворюючі фактори – одне з найважливіших понять в оцінці. Якщо дуже спрощено, то це фактори, від яких залежить вартість об’єкта. Основна проблема полягає в тому, що цих факторів дуже багато. Причому деякі з них є дуже суб’єктивними. Тобто вони мають значення тільки для конкретного продавця або покупця.

Чи повинен оцінювач виїжджати на огляд об’єкта оцінки?

Відсутність в додатках фотографій об’єкта оцінки може бути причиною отримання негативної рецензії на роботу оцінювача. А сам звіт перевіряючі органи можуть на цій підставі визнати неякісним. І таким, на висновки про вартість з якого не можна спиратися при прийнятті рішень

Як організувати охорону нерухомості та інших видів майна

Фізична охорона об’єктів-одна з найбільш затребуваних послуг на всіх промислових підприємствах, торгових майданчиках та інших об’єктах. Охоронці, які пройшли спецпідготовку, допоможуть зберегти майно організації і забезпечать безпеку співробітників або мешканців.

Що є результатом роботи оцінювача?

Для всіх замовників проведення експертної оцінки майна будь-яких видів важливо розуміти, що результатом проведення роботи оцінювача є «звіт про оцінку». Це досить об’ємний, багатосторінковий документ, зміст якого чітко регламентується законодавством.

Оцінка для суду

Підготовка документів для пред’явлення суді – відповідальна робота. На що варто звернути увагу, щоб виграти справу, а не втратити час і гроші

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: