Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Незалежна оцінка майна

Проведенню оцінки майна присвячено величезну кількість статей. Як на нашому сайті так і на ресурсах інших оціночних компаній. Однак, питань у клієнтів, що стосуються цієї теми, менше не стає. І пов’язано це в першу чергу з тим, що видів майна існує величезна кількість. При цьому підходи до визначення вартості предметів різних типів істотно відрізняються між собою. Дійсно, адже існує величезна різниця між оцінкою ноутбука і визначенням ринкової вартості вантажного автомобіля.

Незалежна оцінка – правильна назва послуг з визначення ринкової вартості майна, які надають оцінювачі. Саме ця назва фігурує в переважній кількості законодавчих актів, виняток становлять лише нормативно-правові документи, що стосуються визначення вартості землі (експертна грошова оцінка земельних ділянок).

Не дивлячись на це, історично склалося так, що більшість замовників називають незалежну оцінку експертної. Сенс слова “незалежна” в найменуванні послуги підкреслює те, що залучений фахівець ніяким чином не повинен бути зацікавлений в тих чи інших результатах оцінки. Законодавчо навіть виписані випадки, в яких оцінювач не має права визначати вартість майна, оскільки у нього виникає конфлікт інтересів. Зрозуміло, що при складанні документів для пред’явлення в суді виконується саме незалежна оцінка вартості чогось. В іншому випадку, її результати нерозумно було би брати до уваги.

Саме тому в ході своєї роботи ми постійно наповнюємо сайт статтями, а цей розділ новою інформацією, присвяченій цій темі. Кожна стаття – це відповідь на питання, яке свого часу було поставлено кимось із наших клієнтів. Більшість статей, зрозуміло, носять загальний, оглядовий характер. Але деякі розкривають вузькоспрямовані питання, описують особливості проведення експертної оцінки в тому чи іншому конкретному випадку.

Ми будемо раді відповісти і навіть написати статтю на запропоновану Вами тему. Якщо у Вас є ідеї, якого матеріалу вистачає на сайті, будь ласка, пишіть на нашу пошту. З задоволенням і з користю для інших клієнтів надамо допомогу у вирішенні саме Вашого питання!

Як стягнути фінансову заборгованість

Взыскать долг

Стягнення боргів з фізичних осіб в останні роки стало дуже болючою темою. Всі знають про незаконні методи «вибивання боргів», які застосовують так звані «чорні колектори». Але є ще й цивілізовані способи вирішення фінансових проблем. Опис таких процедур можна знайти на спеціалізованих сайтах з юридичними консультаціями. Які описують вирішення питань щодо фінансових заборгованостей.

Мобільний додаток – ефективний інструмент електронної торгівлі

Продажи через мобильное приложение

Важливість наявності сайту у компанії, що займається практично будь-яким напрямком бізнесу, зрозуміла всім вже давно. А ось наявність фірмового мобільного додатку – це тренд останніх декількох років. Який значно посилився на тлі карантинних заходів, які спостерігаються в 2020м-2021м роках. І практика показує, що ефектом від застосування такого інструменту є значне зростання обсягів продажів незалежно від напрямку діяльності бізнесу.

Перевірені поради господиням по догляду за порцеляновим посудом

Фарфоровая посуда

Порцеляновий посуд має одну особливість – після тривалої експлуатації вона темніє, а його первісний привабливий вигляд втрачається. Колишню білизну фарфору можна повернути за допомогою декількох нескладних дій. Тоді він збереже свій привабливий зовнішній вигляд надовго. Про всі тонкощі догляду за фарфором розказано далі.

Ретроспективна оцінка нерухомості та інших видів майна

Ретроспективная оценка

У судовій практиці доволі часто юристи стикаються з необхідністю визначити ринкову вартість нерухомості або інших видів майна на дату, яка є віддаленою в минулому від дати розгляду суперечки у суді. Зазвичай мова йде про проміжки часу не менше одного року, а часто й декількох років. Все частіше при цьому використовують термін «ретроспективна оцінка». Що це таке, та які особливості визначення вартості у минулі періоди часу?

Як організувати охорону нерухомості та інших видів майна

Охоронці

Фізична охорона об’єктів-одна з найбільш затребуваних послуг на всіх промислових підприємствах, торгових майданчиках та інших об’єктах. Охоронці, які пройшли спецпідготовку, допоможуть зберегти майно організації і забезпечать безпеку співробітників або мешканців.

Що є результатом роботи оцінювача?

Отчет об оценке имущества

Для всіх замовників проведення експертної оцінки майна будь-яких видів важливо розуміти, що результатом проведення роботи оцінювача є «звіт про оцінку». Це досить об’ємний, багатосторінковий документ, зміст якого чітко регламентується законодавством.

Оцінка майна при вантажоперевезеннях у Києві

Офисный переезд

Послуга з оцінки майна затребувана в тому числі при організації переїзду в новий офіс або квартиру. Звіт оцінювача допоможе визначити розмір збитку в разі будь-яких форс-мажорів або випадкового чи навмисного псування кожного з предметів, що перевозиться в нове приміщення.

Оцінка для суду

Оценка для суда

Підготовка документів для пред’явлення суді – відповідальна робота. На що варто звернути увагу, щоб виграти справу, а не втратити час і гроші

Що робити, якщо немає правовстановлюючого документа, але потрібна оцінка?

Оценка без документов

Ситуації, при яких замовник не має документів на майно, є досить частими в нашій практиці. Зокрема такі випадки трапляються при виконанні оцінки для суду.

Який термін дії звіту про експертну оцінку?

срок действия оценки

Відповідь на це питання отримати не просто. Адже в законодавсті строк дії звіту про оцінку майна прописан не надто чітко. І не для всіх випадків та видів робіт.

Від чого залежить вартість вхідних дверей

Вхідні двері

Часто в ході проведення оцінки майна різних видів ми повинні розібратись в характеристиках та видах того чи іншого типу найрізноманітніших об’єктів. Результати деяких таких досліджень ми публікуємо на нашому сайті, оскільки вони можуть бути корисними доволі широкому колу зацікавлених осіб.

Оцінка Київ

Оценка Киев

У цьому матеріалі наведено тарифи, строки виконання робіт та короткий опис процедури проведення оцінки майна всіх видів у Києві та Київській області.

Хто може бути замовником експертної оцінки майна

Заказчик оценки

Далеко не всі зацікавлені особи знають, що згідно з вимогами законому замовником оцінки не може бути будь-хто. Детальніше про це піде мова у матеріалі.

Яка різниця, для чого потрібна експертна оцінка?

Для чого потрібна експертна оцінка

Специфіка нашої роботи полягає в тому, що дуже багато чого залежить від мети, з якою ця робота проводиться. Згідно з вимогами закону звіт оцінювача має мету і може викоирстовуватись виключно за цим призначенням.

Що таке ринкова вартість?

Рыночная стоимость

Розібратись з базовими поняттями та термінами – це дуже важливий крок, якщо раніше Ви не мали справи з проведенням оцінки майна.

У чому різниця між оцінкою майна та експертизою?

Экспертиза или оценка

Ці два поняття є дуже близькими, проте незначні на перший погляд відмінності насправді є дуже важливими! Наш матеріал допоможе розібратись з цим питанням.

Інтернет: можливості та негативні сторони

Интернет

Сучасний світ має в своєму розпорядженні дуже багато технологій та інструментів, здатних допомогти у вирішенні самих різних проблем суспільства в цілому і людини зокрема. Одним з таких інструментів, безсумнівно, є Інтернет.

Незалежна оцінка

Независимая оценка

Якщо Вам необхідно здійснити незалежну експертну оцінку майна або майнових прав, – варто звернутись в компанію «Реал Експерт». Кваліфіковані фахівці допоможуть якнайкраще здійснити цю операцію.

Оцінка майна

Оценка имущества
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ