Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Незалежна оцінка майна

Проведенню оцінки майна присвячено величезну кількість статей. Як на нашому сайті так і на ресурсах інших оціночних компаній. Однак, питань у клієнтів, що стосуються цієї теми, менше не стає. І пов’язано це в першу чергу з тим, що видів майна існує величезна кількість. При цьому підходи до визначення вартості предметів різних типів істотно відрізняються між собою. Дійсно, адже існує величезна різниця між оцінкою ноутбука і визначенням ринкової вартості вантажного автомобіля.

Незалежна оцінка – правильна назва послуг з визначення ринкової вартості майна, які надають оцінювачі. Саме ця назва фігурує в переважній кількості законодавчих актів, виняток становлять лише нормативно-правові документи, що стосуються визначення вартості землі (експертна грошова оцінка земельних ділянок).

Не дивлячись на це, історично склалося так, що більшість замовників називають незалежну оцінку експертної. Сенс слова “незалежна” в найменуванні послуги підкреслює те, що залучений фахівець ніяким чином не повинен бути зацікавлений в тих чи інших результатах оцінки. Законодавчо навіть виписані випадки, в яких оцінювач не має права визначати вартість майна, оскільки у нього виникає конфлікт інтересів. Зрозуміло, що при складанні документів для пред’явлення в суді виконується саме незалежна оцінка вартості чогось. В іншому випадку, її результати нерозумно було би брати до уваги.

Саме тому в ході своєї роботи ми постійно наповнюємо сайт статтями, а цей розділ новою інформацією, присвяченій цій темі. Кожна стаття – це відповідь на питання, яке свого часу було поставлено кимось із наших клієнтів. Більшість статей, зрозуміло, носять загальний, оглядовий характер. Але деякі розкривають вузькоспрямовані питання, описують особливості проведення експертної оцінки в тому чи іншому конкретному випадку.

Ми будемо раді відповісти і навіть написати статтю на запропоновану Вами тему. Якщо у Вас є ідеї, якого матеріалу вистачає на сайті, будь ласка, пишіть на нашу пошту. З задоволенням і з користю для інших клієнтів надамо допомогу у вирішенні саме Вашого питання!

Помпи електричні для води як альтернатива кулеру

Электрическая помпа на бутыль 18.9 л

Питна вода високої якості просто необхідна кожній людині, адже вода – це життя. Правильно відфільтрована і очищена вода дозволяє не тільки зберегти здоров’я і молодість, але і є джерелом корисних мікроелементів для нашого організму.

Мікрофінансові організації в Україні – що це?

Кредит на карту

МФО або мікрофінансова організація – це небанківська фінансова компанія, яка займається видачею кредитів (мікропозик). Найчастіше в таких установах люди беруть невеликі суми на короткий термін. Подібні компанії можна дізнатися за такими слоганами, як «швидкий кредит», «гроші до зарплати» або ж «позики готівкою для всіх».

Комплект сигналізації AJAX-переваги та особливості

Датчик сигнализации Ajax

Немає ніяких сумнівів в тому, що установка системи сигналізації є ефективним методом, який дозволяє убезпечити себе і своє майно. Однак при виборі сигналізації слід віддавати перевагу перевіреним брендам і якісному обладнанню, адже це є гарантією безпеки.

Подаруй те, не знаю що: як робити запам’ятовуються подарунки?

Как правильно делать подарки

Навіть якщо ви вважаєте себе відмінним дарувальником — прочитайте цей матеріал. Він надихне на нові ідеї, а може і змусить переглянути старі звички. А тим, хто втрачається при необхідності щось подарувати, точно варто прочитати до кінця!

Теплий піджак для жінок – стильно і комфортно

Женский пиджак

Піджак – універсальна річ гардероба, яка підходить не тільки чоловікам, але і представницям прекрасної статі. Одяг поєднується з класичними брюками або звуженою спідницею. Низ і верх комплекту можна оформити в одному кольорі. Красиво виглядає поєднання контрастних відтінків – чорний поєднується з білим або червоним кольорами.

Види непромокальних тканин: характеристики та сфери використання

Тент для бассейна

Непромокальні тканини є невід’ємною частиною сучасного життя. Різні їх види надзвичайно затребувані в рекламній сфері, будівництві, з них виробляють туристичний інвентар, верхній і спортивний одяг, взуття, захисні тенти, штори, парасольки, чохли, садові меблі та багато іншого. У цьому матеріалі ми розглянемо основні види водовідштовхувальних тканин, їх переваги і сферу використання.

Гобеленові подушки – що це?

Гобеленовые подушки

В останні роки гобеленові подушки стали вкрай популярним елементом декору не тільки в будинках, але і в різних закладах. Це пов’язано з унікальними властивостями цього цікавого і красивого матеріалу. Гобеленова подушка може стати прикрасою будь-якого інтер’єру, додавши йому шарму і естетичності.

Як вибрати золотий ланцюжок

Золотые цепочки в руке

В першу чергу при виборі золотого ланцюжка варто звернути свою увагу на тип плетіння. Одні способи і техніки скріплення золотих ланок більше підходять жінкам, а інші чоловікам. Існує більше 30 видів плетінь, які використовуються в даний час. Серед найбільш популярних варто відзначити такі типи плетіння, як: бісмарк, якірне, кордове і панцирне плетіння, ромбо, мотузка, снейк. Вибір типу плетіння безпосередньо залежить від особистого смаку власника.

Переходимо з поліетиленових пакетів на паперові

Переходим на бумажные пакеты

Середній час використання пластикового пакета становить всього двадцять хвилин. Це час, за який людина доносить покупки з магазину до будинку. Однак розкладатися такий пакет буде протягом 500 років. Поліетиленові та пластикові пакети прийнято відносити до числа важко переробляються відходів, що завдають величезної шкоди навколишньому середовищу. В даний час загальносвітовим трендом став перехід від використання неекологічних пластикових і поліетиленових пакетів на паперові.

Зелений тариф в Україні 2021

Солнечная электростанция на крыше в Киеве

Програма з розвитку “зеленого” тарифу в Україні діє ще з 1997 р. Але навіть зараз, через стільки років після її прийняття, існує безліч різних міфів і неточних даних про неї. Давайте докладніше розберемося в цій програмі і детально розглянемо всі її нюанси і особливості.

Як вибрати безпружинний матрац

Беспружинный матрас

Правильно підібраний матрац не тільки є запорукою гарного сну. Але це і можливість позбутися від головних болів, уникнути викривлення хребта і багато іншого. Тому, до вибору матраца варто підійти дуже відповідально.

Як оцінити і розділити майно і борги при розлученні

Раздел имущества

Завершення сімейного життя через процедуру розлучення нерідко призводить не тільки до душевних травм, але і до істотних фінансових втрат. Слід розповісти про те, як же здійснюються за законом процеси поділу майна, фінансових активів і боргів при розлученні. На що важливо звернути увагу, щоб цей без сумніву неприємний процес пройшов без зайвих нервів, клопоту і затягування часу.

Як вибрати електричний гриль-барбекю

Гриль-барбекю

Останнім часом все частіше в будинках у людей стала з’являтися цікава кухонна техніка. Безумовно, окреме місце у всьому переліку займає гриль-барбекю. Плюсів у нього безліч. По-перше, його можна використовувати в абсолютно різних приміщеннях, головне, з хорошою вентиляцією. Майже всі квартири зазвичай підходять під даний критерій.

Торгові радники або форекс-роботи – що це?

Торговые советники Форекс

Кожна людина, яка зацікавлена в отриманні прибутку від торгівлі на валютному ринку Форекс, стикалася з таким поняттям, як торгові радники. Завдяки застосуванню спеціальних радників торгівля на ринку Форекс ведеться в автоматичному режимі без обов’язкової особистої присутності трейдера. Будь-які рішення про відкриття і закриття позицій в даному випадку приймає особлива програма.

Маркетингові агентства повного циклу – що це?

Интернет-маркетинг

У нинішніх реаліях, грамотна презентація будь-якої компанії в мережі інтернет – річ абсолютно необхідна. По-перше, це відмінний канал продажів і спілкування з клієнтами. А по-друге, – це обличчя бренду, і важко сьогодні уявити собі хоч одну серйозну фірму без власного веб-сайту. Виникає питання, з чого почати процес переходу бізнесу в онлайн-простір? Особливо в умовах локдауну 2021, коли тенденції відходу всіх видів продажів в інтернет набувають дійсно глобального масштабу.

Що таке «ціноутворюючі фактори» в оцінці майна

Від чого залежить вартість майна

Ціноутворюючі фактори – одне з найважливіших понять в оцінці. Якщо дуже спрощено, то це фактори, від яких залежить вартість об’єкта. Основна проблема полягає в тому, що цих факторів дуже багато. Причому деякі з них є дуже суб’єктивними. Тобто вони мають значення тільки для конкретного продавця або покупця.

Юридичне абонентське обслуговування бізнесу – що це за послуга?

Юридические услуги для бизнеса

За аналогією з віддаленою бухгалтерією на умовах аутсорсингу, все більше і більше спеціалізованих компаній пропонують бізнесу нову послугу – абонентське обслуговування бізнесу. Про те, що це за послуга і кого вона може зацікавити піде мова в цій статті.

Чи повинен оцінювач виїжджати на огляд об’єкта оцінки?

Осмотр объекта оценки

Відсутність в додатках фотографій об’єкта оцінки може бути причиною отримання негативної рецензії на роботу оцінювача. А сам звіт перевіряючі органи можуть на цій підставі визнати неякісним. І таким, на висновки про вартість з якого не можна спиратися при прийнятті рішень

Як стягнути фінансову заборгованість

Взыскать долг

Стягнення боргів з фізичних осіб в останні роки стало дуже болючою темою. Всі знають про незаконні методи «вибивання боргів», які застосовують так звані «чорні колектори». Але є ще й цивілізовані способи вирішення фінансових проблем. Опис таких процедур можна знайти на спеціалізованих сайтах з юридичними консультаціями. Які описують вирішення питань щодо фінансових заборгованостей.

Мобільний додаток – ефективний інструмент електронної торгівлі

Продажи через мобильное приложение

Важливість наявності сайту у компанії, що займається практично будь-яким напрямком бізнесу, зрозуміла всім вже давно. А ось наявність фірмового мобільного додатку – це тренд останніх декількох років. Який значно посилився на тлі карантинних заходів, які спостерігаються в 2020м-2021м роках. І практика показує, що ефектом від застосування такого інструменту є значне зростання обсягів продажів незалежно від напрямку діяльності бізнесу.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ