Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка приміщень і споруд

Оцінка приміщень та споруд

Оцінка приміщень – найчастіше така послуга потрібна при укладенні договору оренди комунального майна Києва або інших міст. Тут Ви зможете знайти велику кількість цікавої та корисної інформації на цю тему. Вона особливо Вас зацікавить, якщо Ви тільки збираєтеся орендувати комунальну нерухомість. І вперше чуєте про численні особливості, характерні для цього процесу. В якому, як відомо, оцінка нерухомості грає ключову роль.

Також ми оцінюємо приміщення і для інших цілей. Наприклад, для пред’явлення в суді або в процесі проведення переоцінки основних засобів підприємства. У цьому ж розділі можна прочитати про відмінності в підходах до визначення вартості комерційної нерухомості різних типів: офіси, магазини, склади.

Визначення вартості різноманітних будівель та споруд. В першу чергу мова йде про оцінку інженерних мереж і комунікацій для безоплатної передачі їх у комунальну власність Києва. І в управління відповідному обслуговуючому підприємству (Київводоканал, Київтеплоенерго, Київміськсвітло, ШЕУ тощо). Ми маємо досить великий досвід роботи з водопроводом і каналізацією (в тому числі зливової), тепломережами і системами освітлення.

Оцінка приміщень практично завжди вимагає індивідуального підходу. Оскільки на відміну, наприклад, від квартир нежитлова нерухомість характеризується значною кількістю параметрів і характеристик. Тому для отримання консультації з прив’язкою саме до Вашої конкретної ситуації звертайтесь до нас!

Як вибрати комерційне приміщення? Рекомендації та поради

Як вибрати комерційне приміщення

Для всіх власників прибуткового бізнесу рано чи пізно постає питання про покупку комерційного приміщення. Особливо, якщо справа дає хороший прибуток і демонструє високі показники. У якийсь момент віддавати частину виручки за оренду приміщення стає нерентабельно, та й активи пора робити більш значними.

Як оцінити готель

Оценка гостиницы

Стаття може бути корисна тим, хто цікавиться варіантом інвестування в готельну нерухомість. Наводимо короткий алгоритм, як можна оцінити готель як бізнес на прикладі Одеси. Описані в статті підходи до розрахунків ринкової вартості є загальними і застосовуються практично до будь-якого нерухомого майна, яке генерує дохід для свого власника.

10 порад із підготовки офісного приміщення до огляду

Офіс із видом на Київ

Зазвичай ми пишемо статті для потенційних орендарів нерухомого майна. Адже саме при оренді комунальної нерухомості Києва найчастіше потрібні послуги оцінювачів. Проте цей матеріал розрахований в першу чергу навпаки на власників приміщень, які зацікавлені у передачі майна в оренду за найбільш вигідною ставкою. Проте, напевно, він також зацікавить й потенційних орендарів нерухомості.

Класифікація приміщень по вологості, температурі та запиленості

Класифікація приміщень

Коли орендарі вибирають приміщення для виробничих потреб, дуже важли звернути увагу на деякі специфічні характеристики нерухомості. У статті наведено класифікація приміщень з точки зору ведення у них госпорадської діяльності. Найважливішими параметрами є температура та вологість…

Як вибрати офісне приміщення

Как выбрать офис

Вибір офісного приміщення – найважливіший етап розвитку будь-якого бізнесу. Виходячи з накопиченого досвіду проведення оцінки нежитлової нерухомості, пропонуємо Вашій увазі короткий перелік порад щодо вибору офісів. На що звернути увагу при виборі нежитлових приміщень крім їх очевидних параметрів, таких як розташування та загальна площа.

Поверховість при оцінці приміщень: підвали, цоколі, мансарди та горища

Цокольное помещение Киев

Для всіх, хто має справу з нерухомістю, дуже корисно знати тонкощі, пов’язані поверховістю об’єктів. Адже вартість або орендна ставка для приміщень, розташованих в цоколях зазвичай істотно вище, ніж для таких же об’єктів в підвалах або підземних поверхах. Особливо це важливо при оренді комунального майна Києва, оскільки формулювання поверховості в документах може як підвищити, так і зменшити орендні платежі для майбутнього орендаря.

Як оцінити склад?

Оценить склад

Зазвичай складській нерухомості присвячується небагато статей на спеціалізований сайтах з нерухомого майна. З огляду на велику кількість особливостей об’єктів такого типу, ми спробуємо в наших статтях заповнити ці прогалини.

Оцінка торгових приміщень – на що звернути увагу

оценка торговых площадей

Що впливає на ціну торговельної нерухомості? У чому особливості таких об’єктів?

Які фактори впливають на вартість офісу

Офисный центр

Розповідаємо про попередній розрахунок вартості офісних приміщень, який замовник може провести самостійно.

Як визначити орендну ставку комунальних приміщень Києва

Орендні ставки на комунальні приміщення Києва

Найскладніше питання в процедурі оренди комунального майна Києва – це прийняття обґрунтованого рішення щодо доцільності даного заходу. Адже не у всіх випадках орендувати приміщення у Києва є вигідною справою.

Оцінка для оренди комунального майна

Оценка для аренды

Оцінка приміщень Києва в комунальній власності для оренди. Короткий опис та особливості проведення процедури

Оцінка комунікацій

Оценка инженерных сетей и коммуникаций

Оцінка комунікацій: водопровідні, каналізаційні, теплові, електричні мережі, системи освітлення тощо. Особливості проведення оцінки у Києві.

Оцінка приміщень

Оценка помещений

Дещо про фактори, які мають вплив на ринкову вартість приміщень. Приміщення – частина об’єкта нерухомості, яку виділено для самостійної експлуатації.

Ми хочемо орендувати приміщення, для цього нам потрібна оцінка. Оцінювач визначає вартість приміщення або розмір орендної плати?

Спортзал в школе

Ще одне питання, яке зазвичай може дуже заплутати майбутнього орендаря та замовника наших послуг. Насправді все не так складно, давайте розберемось.

Кому вигідно орендувати комунальне нерухоме майно?

Ремонт обуви

Мало хто знає, але оренда комунальної нерухомості в деяких випадках може бути дуже вигідною порівнянно із орендною приміщень у приватних власників. Давайте розберемось, коли варто розглядати варіант оренди комунального майна, а коли на це навіть не треба марнувати свій час.ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ