Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка приміщень і споруд

Оцінка приміщень та споруд

Оцінка приміщень – найчастіше така послуга потрібна при укладенні договору оренди комунального майна Києва або інших міст. Тут Ви зможете знайти велику кількість цікавої та корисної інформації на цю тему. Вона особливо Вас зацікавить, якщо Ви тільки збираєтеся орендувати комунальну нерухомість. І вперше чуєте про численні особливості, характерні для цього процесу. В якому, як відомо, оцінка нерухомості грає ключову роль.

Також ми оцінюємо приміщення і для інших цілей. Наприклад, для пред’явлення в суді або в процесі проведення переоцінки основних засобів підприємства. У цьому ж розділі можна прочитати про відмінності в підходах до визначення вартості комерційної нерухомості різних типів: офіси, магазини, склади.

Визначення вартості різноманітних будівель та споруд. В першу чергу мова йде про оцінку інженерних мереж і комунікацій для безоплатної передачі їх у комунальну власність Києва. І в управління відповідному обслуговуючому підприємству (Київводоканал, Київтеплоенерго, Київміськсвітло, ШЕУ тощо). Ми маємо досить великий досвід роботи з водопроводом і каналізацією (в тому числі зливової), тепломережами і системами освітлення.

Оцінка приміщень практично завжди вимагає індивідуального підходу. Оскільки на відміну, наприклад, від квартир нежитлова нерухомість характеризується значною кількістю параметрів і характеристик. Тому для отримання консультації з прив’язкою саме до Вашої конкретної ситуації звертайтесь до нас!

Металеві відводи для трубопроводів: види і застосування

Металлический отвод крутоизогнутый с эпоксидным покрытием

При створенні трубопроводів нерідко виникає необхідність зробити обхід штучної або природної перешкоди, змінити напрямок руху середовищ, а також з’єднати різні комунікаційні системи. Для цієї мети використовують відведення. Кругла вигнута труба приєднується до основної магістралі за допомогою зварювання і зберігає загальну пропускну здатність.

Як вибрати приміщення під магазин?

Необычный магазин Diesel в Лондоне

Знайти відповідне приміщення під свій магазин – це вкрай актуальна проблема для підприємців. В даний час однією з найбільш затребуваних ніш бізнесу є роздрібна реалізація продукції. Але варто пам’ятати про те, що підприємницька діяльність та її результати безпосередньо залежать від місця розташування торгової точки. Вибір місця для магазину – це вкрай складний процес, в ході якого необхідно звертати увагу на безліч нюансів і дрібниць.

Класифікація логістичних складів (A, B, C, D)

Логистический склад: Киевская обл., Киево-Святошинский р-н, с. Белогородка

Складські приміщення бувають самих різних типів. Вони можуть відрізнятися за розмірами, функціями, конструкційним особливостям, показниками автоматизації діяльності, способу складування. Система класифікації спирається на технічні характеристики приміщень, ступінь розвитку інфраструктурних елементів, інженерні комунікації. В даний час склади діляться на чотири класи: «A», «B», «C» та «D».

Офісні приміщення в Києві: критерії грамотного вибору

Офисное помещение

Перед тим, як зняти офіс в Києві, доцільно скласти персональний «профіль приміщення». Він враховує набір базових критеріїв, які оптимізують вибір і знижують комерційні ризики. Це дасть можливість підібрати варіант, який максимально відповідає запитам компанії в плані організації офісного простору.

Яким вимогам повинні відповідати офісні меблі

Офисная мебель Merx

Щоб співробітники працювали продуктивно, офісні приміщення повинні бути грамотно оформлені. Слід визначитися зі списком необхідних меблів, їх розміщенням. Для цього краще створити наочну 3D-модель, звернутися до фахівця, який врахує всі деталі. У статті наводяться фактори, які варто взяти до уваги при оформленні офісу.

Як зробити вивіску на фасаді приміщення

Вывеска на магазине

Композитні панелі з алюмінію стають все більш популярним матеріалом для облицювання фасадів. Через такі чудові властивості, як висока гнучкість і міцність, алюміній відмінно підходить для зовнішнього оздоблення та оформлення будівель. Панелі також використовують для розміщення рекламної інформації. Продумана і якісно виконана зовнішня реклама є не тільки візитною карткою компанії, але і ефективним засобом для залучення до неї потенційних покупців.

Як орендувати державне та комунальне майно 2021

Prozorro Продажі

Як відомо багатьом учасникам ринку, починаючи з червня 2020 у нашій країні запрацювали нові алгоритми дій щодо укладення договорів оренди на комунальну та державну нерухомість. Найповнішу інформації з цього питання можна отримати безпосередньо у ЗУ «Про оренду державного та комунального майна» та у Постанові КМУ «Деякі питання оренди державного та комунального майна». У цій статті ми лише коротко опишемо ці нововведення.

Фулфілмент логістика – що це?

Fullfilment

Фулфілмент для інтернет-магазинів – це повний комплекс послуг з обробки замовлення та супроводу клієнтів від моменту зацікавленості в товарі на сайті до кур’єрської доставки продукції та забезпечення виконання гарантійних зобов’язань. Крім основної функції складського сервісу – зберігання товарів – надаються корисні додаткові зручні послуги.

Чи можна компенсувати витрати на ремонт орендованого приміщення?

Ремонт

Державна нерухомість, яку Ви орендуєте або хотіли б орендувати, іноді може потребувати капітального ремонту. Проте не варто лякатися і думати, що всі витрати лягають на плечі орендарів.

Де краще орендувати офіс в столиці України: вибираємо найкращий район

Комната переговоров

Практично для будь-якого виду бізнесу вибір приміщення для роботи-наріжний камінь для майбутнього розвитку. Для різних видом діяльності вимоги до приміщень можуть бути абсолютно різними, часто прямо протилежними. У статті розглянемо варіанти вибору району розташування бізнес-центру для оренди офісу в Києва. Адже саме адміністративні приміщення в професійних офісних центрах є найбільш привабливими для потенційних орендарів нерухомості.

Як вибрати комерційне приміщення? Рекомендації та поради

Як вибрати комерційне приміщення

Для всіх власників прибуткового бізнесу рано чи пізно постає питання про покупку комерційного приміщення. Особливо, якщо справа дає хороший прибуток і демонструє високі показники. У якийсь момент віддавати частину виручки за оренду приміщення стає нерентабельно, та й активи пора робити більш значними.

Як оцінити готель

Оценка гостиницы

Стаття може бути корисна тим, хто цікавиться варіантом інвестування в готельну нерухомість. Наводимо короткий алгоритм, як можна оцінити готель як бізнес на прикладі Одеси. Описані в статті підходи до розрахунків ринкової вартості є загальними і застосовуються практично до будь-якого нерухомого майна, яке генерує дохід для свого власника.

10 порад із підготовки офісного приміщення до огляду

Офіс із видом на Київ

Зазвичай ми пишемо статті для потенційних орендарів нерухомого майна. Адже саме при оренді комунальної нерухомості Києва найчастіше потрібні послуги оцінювачів. Проте цей матеріал розрахований в першу чергу навпаки на власників приміщень, які зацікавлені у передачі майна в оренду за найбільш вигідною ставкою. Проте, напевно, він також зацікавить й потенційних орендарів нерухомості.

Класифікація приміщень по вологості, температурі та запиленості

Класифікація приміщень

Коли орендарі вибирають приміщення для виробничих потреб, дуже важли звернути увагу на деякі специфічні характеристики нерухомості. У статті наведено класифікація приміщень з точки зору ведення у них госпорадської діяльності. Найважливішими параметрами є температура та вологість…

Як вибрати офісне приміщення

Как выбрать офис

Вибір офісного приміщення – найважливіший етап розвитку будь-якого бізнесу. Виходячи з накопиченого досвіду проведення оцінки нежитлової нерухомості, пропонуємо Вашій увазі короткий перелік порад щодо вибору офісів. На що звернути увагу при виборі нежитлових приміщень крім їх очевидних параметрів, таких як розташування та загальна площа.

Поверховість при оцінці приміщень: підвали, цоколі, мансарди та горища

Цокольное помещение Киев

Для всіх, хто має справу з нерухомістю, дуже корисно знати тонкощі, пов’язані поверховістю об’єктів. Адже вартість або орендна ставка для приміщень, розташованих в цоколях зазвичай істотно вище, ніж для таких же об’єктів в підвалах або підземних поверхах. Особливо це важливо при оренді комунального майна Києва, оскільки формулювання поверховості в документах може як підвищити, так і зменшити орендні платежі для майбутнього орендаря.

Як оцінити склад?

Оценить склад

Зазвичай складській нерухомості присвячується небагато статей на спеціалізований сайтах з нерухомого майна. З огляду на велику кількість особливостей об’єктів такого типу, ми спробуємо в наших статтях заповнити ці прогалини.

Оцінка торгових приміщень – на що звернути увагу

оценка торговых площадей

Що впливає на ціну торговельної нерухомості? У чому особливості таких об’єктів?

Які фактори впливають на вартість офісу

Офисный центр

Розповідаємо про попередній розрахунок вартості офісних приміщень, який замовник може провести самостійно.

Як визначити орендну ставку комунальних приміщень Києва

Орендні ставки на комунальні приміщення Києва

Найскладніше питання в процедурі оренди комунального майна Києва – це прийняття обґрунтованого рішення щодо доцільності даного заходу. Адже не у всіх випадках орендувати приміщення у Києва є вигідною справою.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ