Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Рубрика: Оцінка приміщень і споруд

Оцінка приміщень та споруд

Оцінка приміщень – найчастіше така послуга потрібна при укладенні договору оренди комунального майна Києва або інших міст. Тут Ви зможете знайти велику кількість цікавої та корисної інформації на цю тему. Вона особливо Вас зацікавить, якщо Ви тільки збираєтеся орендувати комунальну нерухомість. І вперше чуєте про численні особливості, характерні для цього процесу. В якому, як відомо, оцінка нерухомості грає ключову роль.

Також ми оцінюємо приміщення і для інших цілей. Наприклад, для пред’явлення в суді або в процесі проведення переоцінки основних засобів підприємства. У цьому ж розділі можна прочитати про відмінності в підходах до визначення вартості комерційної нерухомості різних типів: офіси, магазини, склади.

Визначення вартості різноманітних будівель та споруд. В першу чергу мова йде про оцінку інженерних мереж і комунікацій для безоплатної передачі їх у комунальну власність Києва. І в управління відповідному обслуговуючому підприємству (Київводоканал, Київтеплоенерго, Київміськсвітло, ШЕУ тощо). Ми маємо досить великий досвід роботи з водопроводом і каналізацією (в тому числі зливової), тепломережами і системами освітлення.

Оцінка приміщень практично завжди вимагає індивідуального підходу. Оскільки на відміну, наприклад, від квартир нежитлова нерухомість характеризується значною кількістю параметрів і характеристик. Тому для отримання консультації з прив’язкою саме до Вашої конкретної ситуації звертайтесь до нас!

Як вибрати офісне приміщення

Вибір офісного приміщення – найважливіший етап розвитку будь-якого бізнесу. Виходячи з накопиченого досвіду проведення оцінки нежитлової нерухомості, пропонуємо Вашій увазі короткий перелік порад щодо вибору офісів. На що звернути увагу при виборі нежитлових приміщень крім їх очевидних параметрів, таких як розташування та загальна площа.

Як вибрати жалюзі в офіс

У більшості сучасних офісів на вікнах присутні жалюзі. Коли ми виконуємо оцінку приміщень, необхідно враховувати в тому числі й вартість такого обладнання. Адже жалюзі виготовляються безпосередньо під розмір конкретного вікна в офісі, тому може вважатися його невід’ємним поліпшенням.

Податки при продажу, даруванні, спадкуванні нерухомості в Україні

Як багатьом відомо, практично у всіх країнах світу будь-яка операція з переоформленням нерухомості тягне за собою значні податкові зобов’язання. Не є винятком у цьому плані і Україна. При цьому, не дивлячись на скарги багатьох продавців, насправді в нашій країні податки при продажу нерухомості не такі високі, як у багатьох інших країнах того ж Європейського Союзу. Наших оцінювачів часто просять проконсультувати не тільки з питання безпосереднього визначення вартості нерухомості. Але і за витратами, які будуть супроводжувати угоду. Тому ми і вирішили систематизувати всю цю інформацію в цій статті.

Швидкомонтовані будівлі: наскільки виправдано і практично

Сучасний бізнес найбільше цінує фінансові кошти та оперативність роботи. Саме з цієї причини зараз стали особливо популярними швидкомонтовані будівлі. Такі конструкції зводяться вкрай швидко, однак при цьому будівлі виходять міцними, надійними і довговічними. Використання ШМБ дозволяє не тільки скоротити фінансові витрати на будівництво, а й окупити вкладення максимально швидко.

Як оформити вхід в магазин або офіс

Вхід в будь-яку будівлю по праву можна вважати її візитною карткою. Адже за зовнішнім виглядом потенційні клієнти оцінюють респектабельність закладу. Якщо його оформлено недбало, без особливих надмірностей, то відвідувачі навряд чи захочуть повернутися до вас. Роздумуючи над оформленням входу в будівлю, варто задати питання: що подумає клієнт про організацію, наскільки вхід безпечний, практичний, зручний і стильний? Вхідні групи з алюмінієвого профілю дозволять прикрасити і зробити унікальним вхід в приватний будинок, офісну будівлю, бар або ресторан.

Як організувати охорону на підприємстві

Власники фабрик, заводів і маленьких виробничих цехів повинні розуміти, що дані об’єкти гостро потребують охорони. Дорога техніка, матеріали і продукція повинні бути надійно захищені від внутрішніх і зовнішніх зазіхань. Виробничі приміщення і склади є об’єктами, які найчастіше піддаються пограбуванням.

Як вибрати приміщення під магазин?

Знайти відповідне приміщення під свій магазин – це вкрай актуальна проблема для підприємців. В даний час однією з найбільш затребуваних ніш бізнесу є роздрібна реалізація продукції. Але варто пам’ятати про те, що підприємницька діяльність та її результати безпосередньо залежать від місця розташування торгової точки. Вибір місця для магазину – це вкрай складний процес, в ході якого необхідно звертати увагу на безліч нюансів і дрібниць.

Класифікація логістичних складів (A, B, C, D)

Складські приміщення бувають самих різних типів. Вони можуть відрізнятися за розмірами, функціями, конструкційним особливостям, показниками автоматизації діяльності, способу складування. Система класифікації спирається на технічні характеристики приміщень, ступінь розвитку інфраструктурних елементів, інженерні комунікації. В даний час склади діляться на чотири класи: «A», «B», «C» та «D».

Як орендувати державне та комунальне майно 2021

Як відомо багатьом учасникам ринку, починаючи з червня 2020 у нашій країні запрацювали нові алгоритми дій щодо укладення договорів оренди на комунальну та державну нерухомість. Найповнішу інформації з цього питання можна отримати безпосередньо у ЗУ «Про оренду державного та комунального майна» та у Постанові КМУ «Деякі питання оренди державного та комунального майна». У цій статті ми лише коротко опишемо ці нововведення.

Чи можна компенсувати витрати на ремонт орендованого приміщення?

Державна нерухомість, яку Ви орендуєте або хотіли б орендувати, іноді може потребувати капітального ремонту. Проте не варто лякатися і думати, що всі витрати лягають на плечі орендарів.

Системи захисту приміщень від бруду

Різноманітні системи захисту від бруду, які встановлюються на вході в будівлі або в окремі приміщення. Вони є першою межею, яка не допускає потрапляння на підлогу і сучасні підлогові покриття різноманітного вуличного сміття і бруду.

Як вибрати комерційне приміщення? Рекомендації та поради

Для всіх власників прибуткового бізнесу рано чи пізно постає питання про покупку комерційного приміщення. Особливо, якщо справа дає хороший прибуток і демонструє високі показники. У якийсь момент віддавати частину виручки за оренду приміщення стає нерентабельно, та й активи пора робити більш значними.

Як оцінити готель

Стаття може бути корисна тим, хто цікавиться варіантом інвестування в готельну нерухомість. Наводимо короткий алгоритм, як можна оцінити готель як бізнес на прикладі Одеси. Описані в статті підходи до розрахунків ринкової вартості є загальними і застосовуються практично до будь-якого нерухомого майна, яке генерує дохід для свого власника.

10 порад із підготовки офісного приміщення до огляду

Зазвичай ми пишемо статті для потенційних орендарів нерухомого майна. Адже саме при оренді комунальної нерухомості Києва найчастіше потрібні послуги оцінювачів. Проте цей матеріал розрахований в першу чергу навпаки на власників приміщень, які зацікавлені у передачі майна в оренду за найбільш вигідною ставкою. Проте, напевно, він також зацікавить й потенційних орендарів нерухомості.

Класифікація приміщень за вологістю, температурою та запиленістю

Коли орендарі вибирають приміщення для виробничих потреб, дуже важли звернути увагу на деякі специфічні характеристики нерухомості. У статті наведено класифікація приміщень з точки зору ведення у них госпорадської діяльності. Найважливішими параметрами є температура та вологість…

Поверховість при оцінці приміщень: підвали, цоколі, мансарди та горища

Для всіх, хто має справу з нерухомістю, дуже корисно знати тонкощі, пов’язані поверховістю об’єктів. Адже вартість або орендна ставка для приміщень, розташованих в цоколях зазвичай істотно вище, ніж для таких же об’єктів в підвалах або підземних поверхах. Особливо це важливо при оренді комунального майна Києва, оскільки формулювання поверховості в документах може як підвищити, так і зменшити орендні платежі для майбутнього орендаря.

Як оцінити склад?

Зазвичай складській нерухомості присвячується небагато статей на спеціалізований сайтах з нерухомого майна. З огляду на велику кількість особливостей об’єктів такого типу, ми спробуємо в наших статтях заповнити ці прогалини.

Оцінка торгових приміщень – на що звернути увагу

Що впливає на ціну торговельної нерухомості? У чому особливості таких об’єктів?

Які фактори впливають на вартість офісу

Розповідаємо про попередній розрахунок вартості офісних приміщень, який замовник може провести самостійно.

Як визначити орендну ставку комунальних приміщень Києва

Найскладніше питання в процедурі оренди комунального майна Києва – це прийняття обґрунтованого рішення щодо доцільності даного заходу. Адже не у всіх випадках орендувати приміщення у Києва є вигідною справою.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: