Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Чи можна компенсувати витрати на ремонт орендованого приміщення?

Ремонт

Державна нерухомість, яку Ви орендуєте або хотіли б орендувати, іноді може потребувати капітального ремонту. Проте не варто лякатися і думати, що всі витрати лягають на плечі орендарів.

Якщо орендоване майно неможливо використовувати через його незадовільний стан, Ви маєте повне право створити там комфортні умови. До того ж, частину витрат на капітальний ремонт Вам можуть зарахувати в рахунок орендної плати. Після підтвердження виконання ремонту і його вартості, ви отримаєте щомісячну знижку у 50% на вашу орендну плату на строк до 6 місяців.

Припустимо, Ви орендуєте офіс і платите державі 20 тис. грн щомісяця, а на ремонт додатково з власної кишені ви витратили 100 тис. грн. Відповідно, ви маєте право, отримати знижку і замість 20 сплачувати 10 тис. грн протягом 6 місяців. В сумі це 60 тис. грн, які Вам компенсують за здійснений ремонт. Або ж, якщо вартість ремонту становила 60 тис. грн, Ви компенсуєте свої витрати у повному обсязі.

Що потрібно зробити, щоб компенсувати витрати на ремонт?

Слід звернутись до орендодавця з відповідною заявою, до якої додати опис робіт, кошторис витрат на їх проведення, а також графік їх виконання. Орендодавець має 10 робочих днів на прийняття рішення за вашою заявою – надати письмову згоду на проведення ремонтних робіт або обґрунтовано відмовити.

Для більш детальної консультації щодо оренди державної нерухомості звертайтеся до регіональних відділень Фонду держмайна.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: