Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Експертна оцінка нерухомості

Експертна оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості – наймасовіша послуга, яку надають оцінювачі. Адже більшість приватних клієнтів-фізичних осіб звертаються до нас найчастіше саме для того, щоб визначити вартість нерухомого майна: квартири, гаража, рідше – нежитлового приміщення, заміського будинку із земельною ділянкою. Окреме місце займає визначення вартості комунального майна Києва для укладення (або продовження) договору оренди.

Необхідність в послугах оціночної компанії виникає при продажу майна, а також при різноманітних зверненнях до суду. При цьому питання, що вирішуються в судовому порядку, можуть носити в тому числі й «технічний» характер. Коли наш звіт виконує лише формальну функцію. Прикладом таких ситуацій є вступ у спадок за рішенням суду, якщо з якихось причин неможливо це зробити за стандартною процедурою через нотаріальну контору. Також поширеною ситуацією є проведення оцінки нерухомості в різноманітних майнових спорах: починаючи з розділу майна в рамках шлюборозлучних процесів і закінчуючи господарськими спорами між співзасновниками підприємств.

У цій рубриці зібрано статті, які стосуються загальних питань щодо проведення оцінки нерухомого майна. Тому для отримання більш детальної інформації Ви можете перейти в більш вузько спрямований розділ нашого сайту.

Сподіваємося, що завдяки нашій добірці матеріалів, Ви знайдете відповіді на Ваші запитання та всю необхідну інформацію. Будь ласка, оберіть підрозділ:

Чому придбання бункерів є актуальним під час війни в Україні

В Україні, у зв’язку з воєнними діями, ситуація залишається напруженою, що призводить до зростання інтересу до безпечних укриттів. Громадяни шукають способи забезпечити себе та своїх близьких захистом від можливих небезпек.

Як стати ріелтором без досвіду роботи – вакансії на Jooble

Ріелтор – це супутник свого клієнта на всіх етапах роботи із нерухомістю: від пошуку житла до завершення проведення операції. Компетентний ріелтор – бажане придбання для будь-якого агентства нерухомості. І навіть відсутність досвіду не стане перешкодою, якщо новоспечений працівник володіє достатнім терпінням і завзятістю.

Корисні поради щодо співпраці з агенціями нерухомості

Кілька важливих тез про особливості роботи з агентствами нерухомості. На що важливо звернути увагу при укладанні та перевірці різних видів договорів. Від угод про співпрацю до договорів оренди або купівлі-продажу нерухомого майна.

Пару слів про оцінку нерухомості

Визначення вартості нерухомості – одна з найбільш затребуваних послуг на ринку оцінки. У чому особливості роботи оцінювача, і кому взагалі потрібна ця послуга? Що зазвичай вислизає від уваги клієнтів оціночних компаній?

Як отримати висновок про доступність приміщення

Отримання висновку про доступність приміщення є важливою задачею для будь-якої організації, яка прагне забезпечити рівні умови для всіх людей, включаючи осіб з обмеженими можливостями. Цей висновок дозволяє визначити, наскільки приміщення відповідає стандартам доступності та вимогам забезпечення комфорту для всіх користувачів.

Як працюють ріелтори в Європі

Регулювання професії агентів з нерухомості в Європі істотно різниться в залежності від конкретної країни. В Україні вже багато років йдуть дискусії в колах ріелторів і професійних оцінювачів нерухомості щодо необхідності законодавчого регулювання ринку брокерських послуг. Однак, поки всі ці дискусії залишаються тільки розмовами.

Податки при продажу, даруванні, спадкуванні нерухомості в Україні

Як багатьом відомо, практично у всіх країнах світу будь-яка операція з переоформленням нерухомості тягне за собою значні податкові зобов’язання. Не є винятком у цьому плані і Україна. При цьому, не дивлячись на скарги багатьох продавців, насправді в нашій країні податки при продажу нерухомості не такі високі, як у багатьох інших країнах того ж Європейського Союзу. Наших оцінювачів часто просять проконсультувати не тільки з питання безпосереднього визначення вартості нерухомості. Але і за витратами, які будуть супроводжувати угоду. Тому ми і вирішили систематизувати всю цю інформацію в цій статті.

Оцінка нерухомості в Україні 2024 по-новому

Співробітники Фонду державного майна України у всіх своїх виступах, пов’язаних з новими правилами проведення оцінки нерухомості для нотаріуса в 2022му році, акцентують увагу на наступному. Тепер продавці нерухомості можуть не платити оцінювачам і таким чином нібито економити значні кошти.

Завдаток, аванс і попередній договір – в чому різниця?

Що таке договір попередньої покупки і як його правильно оформити, чим завдаток відрізняється від авансового платежу, що з цього можна повернути, а що ні? З цими питаннями стикається більшість людей, які збираються купувати або продавати нерухомість. Розповідаємо, що краще вибрати, як не допустити помилок в процесі покупки житла і оформлення документів.

Чорні ріелтори і квартирні рейдери – як уберегтися

В останні роки значно почастішали випадки шахрайства, пов’язані з діяльністю ріелторів. У тексті даної статті зібрали для вас максимально детальну інформацію про те, як ріелтори обманюють в процесі купівлі/продажу або оренди нерухомості. Крім цього розповімо про чорних ріелторів і рейдерів, які є вкрай небезпечними злочинцями, готовими на все, щоб заволодіти квартирою.

Як купити нерухомість і не втратити її разом зі своїми грошима

В даний час на ринку нерухомості з’явилося багато шахраїв і аферистів, які хочуть обдурити довірливих покупців. Для того щоб випадково не стати жертвою не чистих на руку людей в процесі придбання нерухомості, вкрай важливо, щоб придбаний об’єкт був перевірений з юридичної точки зору. У даній статті детально розглянемо пов’язані з цим питання, а також розповімо про три потенційних фактори ризику, на які в обов’язковому порядку слід звертати свою увагу перед укладенням угоди з купівлі нерухомої власності.

Технічний паспорт на нерухомість: коли він потрібен?

Слід зазначити, що техпаспорт об’єкта не є обов’язковим документом, який потрібно для укладення договору про купівлю/продаж або вступу в право спадкування. Однак при первинній реєстрації права володіння новим об’єктом нерухомості або об’єктом, який був сформований в ході поділу майна, наявність техпаспорта є обов’язковою умовою.

30 вражаючих фактів зі світу нерухомості

Існує безліч цікавих, часом навіть дивних і на перший погляд неправдоподібних фактів, пов’язаних з ринком нерухомості, будівлями і спорудами по всьому світу. Представляємо вам добірку з 30 фактів, які здивують будь-кого!

Чим відрізняється іпотека від лізингу

Фінансовий лізинг для придбання житла під п’ять відсотків – дуже схожа програма на семивідсоткову доступну іпотеку. Все це створено для того, щоб українці могли виконати заповітну мрію, – обзавестися квартирою. З приводу іпотеки все приблизно ясно. Фінансовий лізинг, навпаки, викликає питання. Не дивно, адже це досить вузька і специфічна тема.

Ретроспективна оцінка – коли, кому і навіщо вона потрібна

У судовій практиці доволі часто юристи стикаються з необхідністю визначити ринкову вартість нерухомості або інших видів майна на дату, яка є віддаленою в минулому від дати розгляду суперечки у суді. Зазвичай мова йде про проміжки часу не менше одного року, а часто й декількох років. Все частіше при цьому використовують термін «ретроспективна оцінка». Що це таке, та які особливості визначення вартості у минулі періоди часу?

Цікаві факти про нерухомість

Нерухомість дуже відрізняється від інших типів майна по своєї суті. Внаслідок своєї специфіки, зокрема високої вартості у всі часи, із цими об’єктами пов’язано багато цікавих фактів та історій. Пропонуємо Вашій увазі деякі з них.

Оцінка для цілей оподаткування (“оцінка для нотаріуса”)

Інформація щодо проведення оцінки нерухомості для цілей оподаткування (“податкова оцінка” або “оцінка для нотаріуса”).

Оцінка нерухомості

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: