Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Експертна оцінка нерухомості

Експертна оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості – наймасовіша послуга, яку надають оцінювачі. Адже більшість приватних клієнтів-фізичних осіб звертаються до нас найчастіше саме для того, щоб визначити вартість нерухомого майна: квартири, гаража, рідше – нежитлового приміщення, заміського будинку із земельною ділянкою. Окреме місце займає визначення вартості комунального майна Києва для укладення (або продовження) договору оренди.

Необхідність в послугах оціночної компанії виникає при продажу майна, а також при різноманітних зверненнях до суду. При цьому питання, що вирішуються в судовому порядку, можуть носити в тому числі й «технічний» характер. Коли наш звіт виконує лише формальну функцію. Прикладом таких ситуацій є вступ у спадок за рішенням суду, якщо з якихось причин неможливо це зробити за стандартною процедурою через нотаріальну контору. Також поширеною ситуацією є проведення оцінки нерухомості в різноманітних майнових спорах: починаючи з розділу майна в рамках шлюборозлучних процесів і закінчуючи господарськими спорами між співзасновниками підприємств.

У цій рубриці зібрано статті, які стосуються загальних питань щодо проведення оцінки нерухомого майна. Тому для отримання більш детальної інформації Ви можете перейти в більш вузько спрямований розділ нашого сайту.

Сподіваємося, що завдяки нашій добірці матеріалів, Ви знайдете відповіді на Ваші запитання та всю необхідну інформацію. Будь ласка, оберіть підрозділ:

Нерухомість Білорусі: Бобруйськ

Бобер - символ Бобруйська

Для тих, хто вирішив придбати нерухомість в Республіці Білорусь, призначена дана стаття. Нижче Ви знайдете опис такого прекрасного і розвиненого міста, як Бобруйськ. Дізнаєтеся трохи фактів з його історії. А також зрозумієте – чи варто купувати в ньому нерухомість. І як це зробити.

Нерухомість Білорусі: Гродно

Гродно - місто в Білорусі

У даній статті ми поговоримо про нерухомість в Білорусі. А саме про покупку житла в місті Гродно. Нижче Ви дізнаєтеся трохи про саме місто, прочитаєте про ціни на нерухомість. І також зрозумієте, як вибрати найвигідніший варіант.

Чи варто купувати нерухомість в Туреччині

Алания

Інвестиції в нерухомість за кордоном вважаються одними з найбільш надійних і безпечних. Крім того, інвестор крім доходу від здачі нерухомості в оренду отримує можливість «переключитися» і пожити якийсь час у своїй квартирі на березі моря. Купівля квартири в Туреччині – наскільки це реально та вигідно?

Корисні поради щодо співпраці з агенціями нерухомості

Риелтер

Кілька важливих тез про особливості роботи з агентствами нерухомості. На що важливо звернути увагу при укладанні та перевірці різних видів договорів. Від угод про співпрацю до договорів оренди або купівлі-продажу нерухомого майна.

Ретроспективна оцінка нерухомості

Ретроспективная оценка

Всім відомо, що нерухомість з точки зору більшості людей є найціннішим з усіх видів майна. Тому судові суперечки, наприклад, при розірванні шлюбу, найчастіше пов’язані саме з визначенням ринкової вартості квартир, гаражів, землі, будинків, нежитлових приміщень та інших видів нерухомого майна. І часто перед оцінювачем ставиться завдання визначення цієї вартості не «на сьогодні», а на дату певної події, після якого вже могло пройти кілька років.

Цікаві факти про нерухомість

Грибова хата Буковель

Нерухомість дуже відрізняється від інших типів майна по своєї суті. Внаслідок своєї специфіки, зокрема високої вартості у всі часи, із цими об’єктами пов’язано багато цікавих фактів та історій. Пропонуємо Вашій увазі деякі з них.

Оцінка для цілей оподаткування (“оцінка для нотаріуса”)

Оцінка для нотаріуса

Інформація щодо проведення оцінки нерухомості для цілей оподаткування (“податкова оцінка” або “оцінка для нотаріуса”).

Оцінка вартості нерухомості

Оценка стоимости недвижимости

У цій статті наводиться інформація щодо наших послуг із визначення вартості нерухомого майна різних типів: квартир, гаражів, житлових будинків, земельних ділянок, нежитлових будівель, приміщень та споруд.

Оцінка нерухомості

Оценка недвижимости


ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ