Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Експертна оцінка нерухомості

Експертна оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості – наймасовіша послуга, яку надають оцінювачі. Адже більшість приватних клієнтів-фізичних осіб звертаються до нас найчастіше саме для того, щоб визначити вартість нерухомого майна: квартири, гаража, рідше – нежитлового приміщення, заміського будинку із земельною ділянкою. Окреме місце займає визначення вартості комунального майна Києва для укладення (або продовження) договору оренди.

Необхідність в послугах оціночної компанії виникає при продажу майна, а також при різноманітних зверненнях до суду. При цьому питання, що вирішуються в судовому порядку, можуть носити в тому числі й «технічний» характер. Коли наш звіт виконує лише формальну функцію. Прикладом таких ситуацій є вступ у спадок за рішенням суду, якщо з якихось причин неможливо це зробити за стандартною процедурою через нотаріальну контору. Також поширеною ситуацією є проведення оцінки нерухомості в різноманітних майнових спорах: починаючи з розділу майна в рамках шлюборозлучних процесів і закінчуючи господарськими спорами між співзасновниками підприємств.

У цій рубриці зібрано статті, які стосуються загальних питань щодо проведення оцінки нерухомого майна. Тому для отримання більш детальної інформації Ви можете перейти в більш вузько спрямований розділ нашого сайту.

Сподіваємося, що завдяки нашій добірці матеріалів, Ви знайдете відповіді на Ваші запитання та всю необхідну інформацію. Будь ласка, оберіть підрозділ:

Як стати ріелтором без досвіду роботи – вакансії на Jooble

Ріелтор – це супутник свого клієнта на всіх етапах роботи із нерухомістю: від пошуку житла до завершення проведення операції. Компетентний ріелтор – бажане придбання для будь-якого агентства нерухомості. І навіть відсутність досвіду не стане перешкодою, якщо новоспечений працівник володіє достатнім терпінням і завзятістю.

Корисні поради щодо співпраці з агенціями нерухомості

Кілька важливих тез про особливості роботи з агентствами нерухомості. На що важливо звернути увагу при укладанні та перевірці різних видів договорів. Від угод про співпрацю до договорів оренди або купівлі-продажу нерухомого майна.

Пару слів про оцінку нерухомості

Визначення вартості нерухомості – одна з найбільш затребуваних послуг на ринку оцінки. У чому особливості роботи оцінювача, і кому взагалі потрібна ця послуга? Що зазвичай вислизає від уваги клієнтів оціночних компаній?

Як отримати висновок про доступність приміщення

Отримання висновку про доступність приміщення є важливою задачею для будь-якої організації, яка прагне забезпечити рівні умови для всіх людей, включаючи осіб з обмеженими можливостями. Цей висновок дозволяє визначити, наскільки приміщення відповідає стандартам доступності та вимогам забезпечення комфорту для всіх користувачів.

Як працюють ріелтори в Європі

Регулювання професії агентів з нерухомості в Європі істотно різниться в залежності від конкретної країни. В Україні вже багато років йдуть дискусії в колах ріелторів і професійних оцінювачів нерухомості щодо необхідності законодавчого регулювання ринку брокерських послуг. Однак, поки всі ці дискусії залишаються тільки розмовами.

Податки при продажу, даруванні, спадкуванні нерухомості в Україні

Як багатьом відомо, практично у всіх країнах світу будь-яка операція з переоформленням нерухомості тягне за собою значні податкові зобов’язання. Не є винятком у цьому плані і Україна. При цьому, не дивлячись на скарги багатьох продавців, насправді в нашій країні податки при продажу нерухомості не такі високі, як у багатьох інших країнах того ж Європейського Союзу. Наших оцінювачів часто просять проконсультувати не тільки з питання безпосереднього визначення вартості нерухомості. Але і за витратами, які будуть супроводжувати угоду. Тому ми і вирішили систематизувати всю цю інформацію в цій статті.

Оцінка нерухомості в Україні 2023 по-новому

Співробітники Фонду державного майна України у всіх своїх виступах, пов’язаних з новими правилами проведення оцінки нерухомості для нотаріуса в 2022му році, акцентують увагу на наступному. Тепер продавці нерухомості можуть не платити оцінювачам і таким чином нібито економити значні кошти.

Завдаток, аванс і попередній договір – в чому різниця?

Що таке договір попередньої покупки і як його правильно оформити, чим завдаток відрізняється від авансового платежу, що з цього можна повернути, а що ні? З цими питаннями стикається більшість людей, які збираються купувати або продавати нерухомість. Розповідаємо, що краще вибрати, як не допустити помилок в процесі покупки житла і оформлення документів.

Чорні ріелтори і квартирні рейдери – як уберегтися

В останні роки значно почастішали випадки шахрайства, пов’язані з діяльністю ріелторів. У тексті даної статті зібрали для вас максимально детальну інформацію про те, як ріелтори обманюють в процесі купівлі/продажу або оренди нерухомості. Крім цього розповімо про чорних ріелторів і рейдерів, які є вкрай небезпечними злочинцями, готовими на все, щоб заволодіти квартирою.

Як купити нерухомість і не втратити її разом зі своїми грошима

В даний час на ринку нерухомості з’явилося багато шахраїв і аферистів, які хочуть обдурити довірливих покупців. Для того щоб випадково не стати жертвою не чистих на руку людей в процесі придбання нерухомості, вкрай важливо, щоб придбаний об’єкт був перевірений з юридичної точки зору. У даній статті детально розглянемо пов’язані з цим питання, а також розповімо про три потенційних фактори ризику, на які в обов’язковому порядку слід звертати свою увагу перед укладенням угоди з купівлі нерухомої власності.

Технічний паспорт на нерухомість: коли він потрібен?

Слід зазначити, що техпаспорт об’єкта не є обов’язковим документом, який потрібно для укладення договору про купівлю/продаж або вступу в право спадкування. Однак при первинній реєстрації права володіння новим об’єктом нерухомості або об’єктом, який був сформований в ході поділу майна, наявність техпаспорта є обов’язковою умовою.

30 вражаючих фактів зі світу нерухомості

Існує безліч цікавих, часом навіть дивних і на перший погляд неправдоподібних фактів, пов’язаних з ринком нерухомості, будівлями і спорудами по всьому світу. Представляємо вам добірку з 30 фактів, які здивують будь-кого!

Чим відрізняється іпотека від лізингу

Фінансовий лізинг для придбання житла під п’ять відсотків – дуже схожа програма на семивідсоткову доступну іпотеку. Все це створено для того, щоб українці могли виконати заповітну мрію, – обзавестися квартирою. З приводу іпотеки все приблизно ясно. Фінансовий лізинг, навпаки, викликає питання. Не дивно, адже це досить вузька і специфічна тема.

Ретроспективна оцінка – коли, кому і навіщо вона потрібна

У судовій практиці доволі часто юристи стикаються з необхідністю визначити ринкову вартість нерухомості або інших видів майна на дату, яка є віддаленою в минулому від дати розгляду суперечки у суді. Зазвичай мова йде про проміжки часу не менше одного року, а часто й декількох років. Все частіше при цьому використовують термін «ретроспективна оцінка». Що це таке, та які особливості визначення вартості у минулі періоди часу?

Цікаві факти про нерухомість

Нерухомість дуже відрізняється від інших типів майна по своєї суті. Внаслідок своєї специфіки, зокрема високої вартості у всі часи, із цими об’єктами пов’язано багато цікавих фактів та історій. Пропонуємо Вашій увазі деякі з них.

Оцінка для цілей оподаткування (“оцінка для нотаріуса”)

Інформація щодо проведення оцінки нерухомості для цілей оподаткування (“податкова оцінка” або “оцінка для нотаріуса”).

Оцінка нерухомості

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ