Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Експертна оцінка нерухомості

Експертна оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості – наймасовіша послуга, яку надають оцінювачі. Адже більшість приватних клієнтів-фізичних осіб звертаються до нас найчастіше саме для того, щоб визначити вартість нерухомого майна: квартири, гаража, рідше – нежитлового приміщення, заміського будинку із земельною ділянкою. Окреме місце займає визначення вартості комунального майна Києва для укладення (або продовження) договору оренди.

Необхідність в послугах оціночної компанії виникає при продажу майна, а також при різноманітних зверненнях до суду. При цьому питання, що вирішуються в судовому порядку, можуть носити в тому числі й «технічний» характер. Коли наш звіт виконує лише формальну функцію. Прикладом таких ситуацій є вступ у спадок за рішенням суду, якщо з якихось причин неможливо це зробити за стандартною процедурою через нотаріальну контору. Також поширеною ситуацією є проведення оцінки нерухомості в різноманітних майнових спорах: починаючи з розділу майна в рамках шлюборозлучних процесів і закінчуючи господарськими спорами між співзасновниками підприємств.

У цій рубриці зібрано статті, які стосуються загальних питань щодо проведення оцінки нерухомого майна. Тому для отримання більш детальної інформації Ви можете перейти в більш вузько спрямований розділ нашого сайту.

Сподіваємося, що завдяки нашій добірці матеріалів, Ви знайдете відповіді на Ваші запитання та всю необхідну інформацію. Будь ласка, оберіть підрозділ:

Оцінка для цілей оподаткування (“оцінка для нотаріуса”)

Оцінка для нотаріуса

Інформація щодо проведення оцінки нерухомості для цілей оподаткування (“податкова оцінка” або “оцінка для нотаріуса”).

Оцінка вартості нерухомості

Оценка стоимости недвижимости

У цій статті наводиться інформація щодо наших послуг із визначення вартості нерухомого майна різних типів: квартир, гаражів, житлових будинків, земельних ділянок, нежитлових будівель, приміщень та споруд.

Оцінка нерухомості

Оценка недвижимости


ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ