Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Оцінка автомобілів

Оценка автомобилей

Термін виконання послуги незалежної оцінки транспортного засобу – 1 день.

Вартість роботи – від 1500 грн при одиничному замовленні для легкових авто.

При одночасному замовленні оцінки декількох транспортних засобів ціна за одиницю визначається індивідуально.

Вартість роботи – від 1500 грн для вантажівок та спецальної техніки.

Вартість підготовки документів для пред’явлення у суді – від 2000 грн.

Якщо вам потрібно здійснити експертну оцінку автомобіля (спецтехніки), ми пропонуємо Вам звернутися до нашої оціночної компанії. Наші оцінювачі мають досвід проведення визначення ринкової вартості транспортних засобів різної складності: від типових легкових авто до спеціазованої техніки з навесним обладнанням. За даним видом робіт ми готові виконувати не тільки одиничні замовлення із визначенням вартості авто, але і укладати рамкові договори з юридичними особами на проведення регулярних оцінок автопарку. З багатьма з наших постійних клієнтів співпраця полягає як раз у регулярному проведенні оцінки основних засобів (оцінки активів) і, зокрема, оцінки автомобілів.

Оцінка автомобілів та мотоциклів проводиться на підставі наступних документів:

  • копія свідоцтва про реєстрацію (технічного паспорта) Вашого транспортного засобу;
  • для власників-фізичних осіб потрібна копія паспорта замовника. Якщо оцінка потрібна для оформлення спадщини – копія паспорта, свідоцтва про смерть, копія паспорта спадкоємця, копія документа, який підтверджує зв’язок між померлим і спадкоємцем;
  • якщо оцінюється спеціальна техніка, в деякиї випадках необхідний додатково технічний паспорт на навісне обладнання.

Якщо вам необхідно провести експертну оцінку більше двох транспортних засобів, вартість роботи може бути знижена. Якщо ж мова йде про постійне співробітництво, ми прикладемо максимум зусиль, аби запропонувати Вам найвигідніші ціни і умови співпраці.

Будь ласка, зверніть увагу, що наша компанія не проводить оцінку транспортних засобів, які постраждали в результаті дорожньо-транспортної пригоди!

Для чого зазвичай замовляють оцінку вартості транспортних засобів (чому важлива мета оцінки?)

Робота із визначення ринкової вартості автомобілів в більшості випадків проводиться із наступною метою:

  • оформити (або продовжити) договір застави (банк, нотаріальна контора);
  • провести операцію купівлі-продажу або переоформлення транспортного засобу (нотаріальна контора, бухгалтерія підприємства);
  • внести свій транспортний засіб у статутний фонд підприємства або здати/взяти авто в оренду (бухгалтерія);
  • пред’явити незалежну оцінку в суді або у виконавчій службі.

Оціночна компанія «Реал Експерт» надає послуги з проведення незалежної оцінки у Києві, Київській області та в інших регіонах України. Експертна оцінка автомобілів проводиться відповідно до вимог Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів. У більшості випадку джерелом інформації для визначення вартості авто є періодичний довідник “Бюлетень автотоварознавця”, яким користуються не тільки оцінювачі, але і судові експерти. Про відмінності між незалежною оцінкою і експертизою, а також про особливості роботи експертів та оцінювачів, Ви можете прочитати в цій статті: “Чим відрізняється оцінка майна від експертизи?“.

За роки професійної діяльності наші оцінювачі накопичили значний досвід з проведення незалежної оцінки майна. Будь ласка, телефонуйте або пишіть електронною поштою – ми оперативно і з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Звертайтеся!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: