Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінка автомобілів

Оценка автомобилей

Термін виконання послуги незалежної оцінки транспортного засобу – 1 день.

Вартість роботи – від 1000 грн при одиничному замовленні для легкових авто.

При одночасному замовленні оцінки декількох транспортних засобів ціна за одиницю визначається індивідуально.

Вартість роботи – від 1000 грн для вантажівок та спецальної техніки.

Вартість підготовки документів для пред’явлення у суді – 1500 грн.

Якщо вам потрібно здійснити експертну оцінку автомобіля (спецтехніки), ми пропонуємо Вам звернутися до нашої оціночної компанії. Наші оцінювачі мають досвід проведення визначення ринкової вартості транспортних засобів різної складності: від типових легкових авто до спеціазованої техніки з навесним обладнанням. За даним видом робіт ми готові виконувати не тільки одиничні замовлення із визначенням вартості авто, але і укладати рамкові договори з юридичними особами на проведення регулярних оцінок автопарку. З багатьма з наших постійних клієнтів співпраця полягає як раз у регулярному проведенні оцінки основних засобів (оцінки активів) і, зокрема, оцінки автомобілів.

Оцінка автомобілів проводиться на підставі наступних документів:

  • копія свідоцтва про реєстрацію (технічного паспорта) Вашого транспортного засобу;
  • для власників-фізичних осіб потрібна копія паспорта замовника. Якщо оцінка потрібна для оформлення спадщини – копія паспорта, свідоцтва про смерть, копія паспорта спадкоємця, копія документа, який підтверджує зв’язок між померлим і спадкоємцем;
  • якщо оцінюється спеціальна техніка, в деякиї випадках необхідний додатково технічний паспорт на навісне обладнання.

Якщо вам необхідно провести експертну оцінку більше двох транспортних засобів, вартість роботи може бути знижена. Якщо ж мова йде про постійне співробітництво, ми прикладемо максимум зусиль, аби запропонувати Вам найвигідніші ціни і умови співпраці.

Будь ласка, зверніть увагу, що наша компанія не проводить оцінку транспортних засобів, які постраждали в результаті дорожньо-транспортної пригоди!

Для чого зазвичай замовляють оцінку вартості транспортних засобів (чому важлива мета оцінки?)

Робота із визначення ринкової вартості автомобілів в більшості випадків проводиться із наступною метою:

  • оформити (або продовжити) договір застави (банк, нотаріальна контора);
  • провести операцію купівлі-продажу або переоформлення транспортного засобу (нотаріальна контора, бухгалтерія підприємства);
  • внести свій транспортний засіб у статутний фонд підприємства або здати/взяти авто в оренду (бухгалтерія);
  • пред’явити незалежну оцінку в суді або у виконавчій службі.

Оціночна компанія «Реал Експерт» надає послуги з проведення незалежної оцінки у Києві, Київській області та в інших регіонах України. Експертна оцінка автомобілів проводиться відповідно до вимог Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів. У більшості випадку джерелом інформації для визначення вартості авто є періодичний довідник “Бюлетень автотоварознавця”, яким користуються не тільки оцінювачі, але і судові експерти. Про відмінності між незалежною оцінкою і експертизою, а також про особливості роботи експертів та оцінювачів, Ви можете прочитати в цій статті: “Чим відрізняється оцінка майна від експертизи?“.

За роки професійної діяльності наші оцінювачі накопичили значний досвід з проведення незалежної оцінки майна. Будь ласка, телефонуйте або пишіть електронною поштою – ми оперативно і з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Звертайтеся!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ