Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Особливості визначення вартості електромобіля

Паркинг для электромобилей

Останнім часом на вулицях Києва та інших великих міст можна зустріти все більше і більше електромобілів. У порівнянні з оцінкою автомобілів з класичними двигунами внутрішнього згоряння, процес визначення стану та вартості електричних машин має ряд важливих особливостей і відмінностей. На що варто звернути при виборі вживаного звичайного авто ми вже неодноразово писали. Прийшов час присвятити статтю і електромобілям, які стрімко набирають популярність, адже станом на січень 2019 року сайти з продажу автомобілів з фільтром за типом палива «електро» видають тисячі пропозицій. І ця цифра весь час невпинно зростає!

Батарея, батарея і ще раз батарея!

Можна без перебільшення стверджувати, що основним вузлом будь-якого електромобіля є не сам двигун або ходова частина, а тягова батарея. Якщо необхідно оцінити електромобіль, в першу чергу звертайте увагу на стан цього технічного вузла! Власне кажучи, найважливішим завданням при виборі такого транспортного засобу є купівля машини з найменш зношеною батареєю. Справа в тому, що цінники на нові батареї навіть на бюджетні авто зазвичай стартують з 5000 доларів США, тобто часто складають значну частину вартості всього транспортного засобу!

Для того, щоб дізнатися ступінь зносу батареї, існує кілька способів. По-перше, на деяких моделях електромобілів (наприклад, Nissan Leaf) на приладовій панелі є індикатор стану батареї, який не лише показує ступінь зарядки, але й саме знос акумулятора. По-друге, можна повністю зарядити акумулятор і порівняти свідчення бортового комп’ютера (залишок пробігу до підзарядки) з таким же показником у нового автомобіля такої ж моделі. По-третє, для деяких моделей (той же Nissan Leaf) існує спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого можна дізнатися стан і історію використання батареї.

Оцінка стану ходової частини та кузова

Як правило, з визначенням технічного стану вузлів й агрегатів, загальних для авто з електродвигунами та двигунами внутрішнього згоряння проблем не виникає. Тим більше, що практично кожна модель електромобіля має в основі звичайну модель з бензиновим або дизельним двигунами.

Ну і, звичайно, не забувайте про кузов. Адже, як відомо, якщо він був перефарбований або до того ж ще й порушена геометрія, у майбутнього власника з цим виникнуть проблеми, вирішення яких «влетить в копієчку».

Дуже хочеться вірити, що кількість електромобілів і заправок для них в Києві та інших великих містах, а також на трасах буде продовжувати рости. І все більше людей зможуть пересісти в екологічні та економічні транспортні засоби!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: