Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк купити нерухомість і не втратити її разом зі своїми грошима

Афера мошенник недвижимость

В даний час на ринку нерухомості з’явилося багато шахраїв і аферистів, які хочуть обдурити довірливих покупців. Для того щоб випадково не стати жертвою не чистих на руку людей в процесі придбання нерухомості, вкрай важливо, щоб придбаний об’єкт був перевірений з юридичної точки зору.

У даній статті детально розглянемо пов’язані з цим питання, а також розповімо про три потенційних фактори ризику, на які в обов’язковому порядку слід звертати свою увагу перед укладенням угоди з купівлі нерухомої власності.

Відсутність власника нерухомості на угоді

Однією з найпопулярніших схем з обману покупців стала відсутність прямого власника на угоді з купівлі-продажу нерухомості. Природно, угода може бути укладена на підставі генеральної довіреності, яка була видана на іншу людину власником об’єкта. Однак в таких ситуаціях можуть бути неприємні наслідки.

Наприклад, фактичної власник вмирає, а його спадкоємці можуть оскаржити угоду, укладену за дорученням. В результаті чого нові власники можуть позбутися не тільки нового житла, але і фінансових коштів. Для того щоб таке не сталося, слід наполягти, щоб нотаріус або юрист уважно і детально вивчили законність і справжність всієї документації.

Купівля нерухомості у громадян з недієздатністю

Нерідко різні люди, які ведуть асоціальний спосіб життя, психічно нестабільні особистості або громадяни з відхиленнями в розвитку, можуть продавати нерухомість, яка їм належить, за дуже вигідною для покупця вартості.

Але родичі такого продавця можуть оскаржити продаж, якщо оцінка для суду визнає, що людина є або була недієздатною. Ще один популярний спосіб обману покупців полягає в тому, що психічно нездорова людина стверджує, що під час підписання договору з купівлі/продажу не усвідомлював своїх дій. Таким чином можна анулювати договір про покупку, і квартира повернеться до колишнього власника.

Щоб уникнути подібних неприємних ситуацій, рекомендується з’ясувати всі можливі місця, де може проживати власник. Після цього слід звернутися в наркологічні та психоневрологічні установи в даних районах і уточнити, чи не варто на обліку продавець. Крім цього рекомендується також звернутися до відкритих реєстрів судових справ, щоб перевірити, чи не була нерухомість причиною суперечок і розглядів.

Перевірка дрібних нюансів та уважність

Нерідко підступ може критися в незначних дрібницях. Наприклад, в момент покупки та оцінки в квартирі у неї були прописані неповнолітні. Взагалі не варто боятися купувати квартиру, де були прописані діти. Але проблем не виникне тільки в тому випадку, якщо на момент укладення угоди неповнолітні вже будуть виписані та переведені за документами на інше місце проживання.

Крім цього, якщо житло було куплено законним подружжям, то кожен з них на момент продажу повинен дати свій дозвіл на угоду.

Також слід звіряти те, що закріплено в документах, і реальний стан речей. У квартирі не повинно бути незаконних або неофіційних перепланувань. А купувати житло, яке було під арештом взагалі не рекомендується. Ну або принаймні дізнатися обставини справи і зрозуміти, чи повністю закрите питання і чи не виникне судових розглядів в майбутньому.

При купівлі та оцінці нерухомості слід бути дуже уважним, звертати увагу навіть на дрібні деталі. Не бійтеся чіплятися до дрібниць, адже покупець має право знати все про нерухомість, яку він купує.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ