Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк оцінити квартиру, та навіщо це потрібно

Зачем оценивать квартиру

Призначаючи ціну за свою нерухомість, ми як правило спираємося на обмежену кількість показників. Головним чином, більшість людей відштовхується від якоїсь умовної вартості квадратного метра у відповідному районі Києва і площі об’єкту. Перемноживши одне і інше, ми і отримуємо ціну пропозиції. Покупець нерухомості виходить з тієї ж логіки. Помиляються обидві сторони, ідея оцінити нерухомість “на око”, очевидно, погана. Тут потрібен дійсно якісний і осмислений підхід до справи.

Продаж квартири, як правило, пов’язана з покупкою нової. Професійно оцінити нерухомість важливо ще й тому, що продавши старе житло дорожче і купивши нове дешевше, якість життя можна покращити набагато ефективніше, ніж у випадку, коли обидві ціни призначені, як кажуть, “від ліхтаря”. Незважаючи на те, що здається логічним хотіти продати дорожче, а купити, відповідно, дешевше, статистика говорить про зовсім зворотну ситуацію. Більшість людей при самостійній оцінці квартири, яка продається, занижують її вартість, а купити нову, відповідно, готові дорожче, ніж могли б.

Пояснення цьому феномену є в психологів. Проживши в старій квартирі досить тривалий час, ми ставимося до неї у якійсь мірі упереджено. Знаємо, що в найближчій булочній ціни завищені, і доводиться ходити у віддалений магазин. Знаємо, що двірник випиває, знаємо, що сонце вранці будить занадто рано, а сусіди тупотять вечорами. Та й взагалі, стара квартира набридла, і вже не терпиться переїхати в нову. Адже наша майбутня квартира — краще. Світліше, просторіше, до метро ближче, і меблі вирішили купити дорожчі. Це квартира мрії. Як у таких умовах взагалі можна говорити про ціну?

Між тим, говорити про ціну — доведеться. Житло — найдорожча наша власність, і нам мусить бути важливо, щоб вартість житла із часом зростала. Продали старе, купили нове. Чим дорожче продали і чим вигідніше купили, тим вигідніше стала угода, тим більш ефективною виявилася наша інвестиція в оселю. Тим, у підсумку, багатшою стала сім’я.

Тут на часі розповісти б, як правильно оцінити нерухомість, щоб витягти з операцій купівлі-продажу максимальну вигоду. Насправді, все дуже просто. Потрібно лише звернутися у спеціалізовану оціночну компанію Києва, де Ви зможете обговорити всі питання із досвідченим оцінювачем . Спеціаліст уважно ознайомиться з об’єктами, врахує безліч тонкощів, і допоможе визначити справедливу вартість. Ви здивуєтеся, але Ваша стара квартира раптом виявиться краще, ніж ви думали (а головне — дорожче), а нова, можливо, відчутно подешевшає.

Оцінка нерухомості взагалі і, зокрема, оцінка квартир в Києві, — відносно недорога послуга, яка, до того ж, відразу окупається за рахунок більш вигідної угоди.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ