Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка основних засобів

Оцінка основних засобів

Оцінка основних засобів – одна з наших основних спеціалізацій. У нас досить великий досвід співпраці з бухгалтерами підприємств, ми знаємо і розуміємо Ваші вимоги та специфіку такої роботи.

Особливістю визначення ринкової вартості активів є те, що об’єкти оцінки можуть бути найрізноманітніших видів. При цьому до кожного типу майна необхідний свій індивідуальний підхід. Як правило, до складу основних засобів підприємства при їх оцінці входять такі групи активів: нерухомість, транспорт та обладнання. Кожна з таких груп – це фактично окреме завдання для оцінювача.

У нас є позитивний досвід постійної співпраці по проведенню саме оцінки основних засобів з низкою великих компаній за рамковими угодами. Часто така послуга потрібна для регулярного продажу обладнання (наприклад, комп’ютерної техніки) співробітникам. Ми однаково відповідально підходимо до робіт різного ступеня складності та обсягу, тому з деякими нашими улюбленими клієнтами у нас рамкові договори продовжуються ще з кінця нульових років. Адже будь-яка співпраця, що стосується бухгалтерського обліку підприємства, це взаємно довірчі відносини між замовником та виконавцем. І обидві сторони зацікавлені один в одному як в надійних партнерах.

Якщо Вам необхідно провести оцінку основних засобів, – ми до Ваших послуг! Впевнені, що разом ми знайдемо формулу взаємовигідного співробітництва. Звертайтеся, ми не підведемо!

Нижче представляємо Вашій увазі добірку тематичних статей:

 

Програмний РРО або звичайний касовий апарат – що вибрати?

У даній статті розглянемо нові правила, згідно з якими представники бізнесу зобов’язані встановлювати касові апарати. Розповімо, як зробити це просто і максимально швидко. А також розглянемо, як програмні РРО допоможуть зробити роботу більш продуктивною і вигідною. Особливо в порівнянні з традиційними касовими апаратами.

Юрист в штаті або звернення в юридичну фірму – що вибрати?

У кожного бізнесмена під час роботи завжди виникають різні юридичні питання. Зараз люди не бояться боротися за свої права та свободи і цілком можуть звернутися до суду для вирішення навіть незначного питання. Тому послуги кваліфікованого юриста стали особливо актуальні. На даний час існує два способи взаємодії з юристами: найм на роботу штатного співробітника або звернення у профільну юридичну компанію. У кожного із цих варіантів є свої переваги та недоліки.

Бухгалтерський аутсорсинг – вигідно чи ні?

Бухгалтерський аутсорсинг – це відносно новий напрямок в українському бізнесі, який з’явився завдяки впровадженню досвіду європейських і американських компаній. Аутсорсинг дозволяє молодим компаніям активно розвиватися, при цьому не наймаючи дорогого бухгалтера в штат, а просто передаючи функції з ведення бухгалтерської справи іншому підприємству.

Як організувати бухгалтерський облік на малому підприємстві

Нашими клієнтами улюбленими клієнтами поряд з юристами є бухгалтера підприємств. Прийнято вважати, що бухгалтер в абсолютній більшості випадків працює в штаті компанії. Однак, все більше і більше невеликих підприємств відмовляються від штатного фахівця на користь аутсорсингу. Виграють від такої схеми всі: і самі бухгалтери, що працюють в колективі своїх колег, і власники малого бізнесу.

Оцінка офісних меблів

Особливості визначення вартості такого елемента меблів як офісний стіл. Оскільки цей меблевий елемент займає видатне місце в приміщеннях будь-якої компанії, ми вирішили присвятити йому окрему статтю.

Оцінка меблів

Питання, пов’язані з визначенням вартості меблів, зокрема шаф-купе, становлять інтерес для широкого кола наших замовників. Адже такі речі знайшли широке застосування як в офісних приміщеннях, так і в побуті: в квартирах та індивідуальних житлових будинках.

Чим відрізняється амортизація основного засобу від зносу, який визначає оцінювач

Бухгалтери зазвичай називають амортизацію зносом основних засобів. Проте, з точки зору оцінювачів, поняття зносу є значно ширшим, ніж звичайна амортизація. Наводимо приклади.

Оцінка справедливої та первісної вартості основних засобів

Зв’язок між первісною, справедливою і ринковою вартістю активів. Випадки співпраці бухгалтерів та оцінювачів в процесі ведення обліку основних засобів.

Які документи необхідні для проведення оцінки основних засобів

Процесс визначення вартості активів є доволі специфічною процедурою. Проте, якщо підійти до нього зважено, ніякої плутатини не буде.

Оцінка активів

Більшість підприємств рано чи пізно стикаються з необхідністю визначення вартості своїх активів. У статті наведено загальну інформація щодо цієї послуги.

Який зв’язок між балансовою залишковою вартістю та ринковою вартістю, яку визначає оцінювач?

Більшість замовників ще на етапі телефонних переговорів повідомляють на балансову вартість майна. Чи є користь від цієї інформації для проведення роботи? Відповідь є!

Переоцінка основних засобів

Оцінка основних засобів

Визначення вартості основних засобів характеризується багатьма особливостями. Адже до складу активів може входити велика кількість майна різних типів. Тобто в ході виконання роботи необхідно застосовувати різні методики розрахунку і підходи до визначення вартості.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ