Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка обладнання

Оцінка обладнання
Оцінка обладнання – занадто широка тема для того, щоб хоча б частково розкрити її в рамках однієї статті. Тому цій темі ми присвятили окрему рубрику сайту, де збираємо корисні для замовників матеріали.

Особливість визначення вартості обладнання з точки зору оцінювача полягає в тому, що об’єкти оцінки можуть бути дуже різними. До обладнання можуть віднести як меблі, офісну техніку та парк комп’ютерів підприємства. Так і складні виробничі лінії, верстати та устаткування, різний спеціалізований інструмент і найрізноманітніші пристосування.

Саме в наслідок такого розмаїття майна вартість послуг з оцінки обладнання визначається тільки індивідуально. При цьому, очевидно, обсяг роботи, її складність і ціна більшою мірою залежать не від кількості позицій у списку-завданні. А в першу чергу від того, з якими саме активами потрібно працювати оцінювачу.

Також хочемо зазначити, що визначення вартості обладнання часто проходить у ході оцінки основних засобів підприємств. У цьому випадку такі активи умовно розбиваються на групи: нерухомість, автомобілі, обладнання тощо. Це пов’язано з тим, що підходи до різних типів майна можуть кардинально відрізнятися.

Якщо Ви не знайшли відповідей на Ваші запитання в наших статтях або просто немає часу і бажання на такий пошук, будь ласка, звертайтесь до нас за консультацією!

Як оцінити б/в монітор

Необычный монитор

Продаж або покупка вживаної комп’ютерної та офісної техніки – широко поширене явище. На великих порталах приватних оголошень, таких як olx саме ці розділи характеризуються найбільшою кількістю пропозицій з продажу. І, як наслідок, найбільшою активністю користувачів.

Системи захисту приміщень від бруду

Напольное покрытие

Різноманітні системи захисту від бруду, які встановлюються на вході в будівлі або в окремі приміщення. Вони є першою межею, яка не допускає потрапляння на підлогу і сучасні підлогові покриття різноманітного вуличного сміття і бруду.

Як оцінити смартфон

Как оценить смартфон

На які основні характеристики смартфону варто звернути увагу при його виборі. Що є найважливішим, а що другорядним. Коротко наведемо фактори, що впливають на зручність роботи та вартість сучасних мобільних телефонів.

Як оцінити вартість несправного обладнання

Оценка неработающего оборудования

Часто при проведенні переоцінки основних засобів для цілей бухгалтерського обліку до їхнього складу входить устаткування, що знаходиться в неробочому стані. Наші замовники часто звертаються до нас з питанням про те, як оцінювачі визначають ринкову вартість таких активів. Тому ми вирішили написати на цю тему невелику статтю.

Оцінка офісної та комп’ютерної техніки

Как оценить компьютер

Як зібрати вихідні дані для визначення вартості комп’ютерної та офісної техніки, яка входить до складу основних засобів підприємства. Які параметри і де саме потрібно подивитися, щоб сформувати перелік-завдання на оцінку. Короткий опис ключових вузлів і комплектуючих, комп’ютерних системних блоків, які мають найбільший вплив на вартість обладнання.

Як визначити вартість системи безпеки

оценка систем безопасности

При визначенні вартості основних засобів для цілей бухгалтерського обліку ми часто стикаємося з типовими ситуаціями, коли одна позиція у переліку на оцінку може включати в себе ще один приблизно такий же за обсягом перелік обладнання. Такі ситуації найчастіше виникають з різними системами безпеки, такими як відеоспостереження, охоронна сигналізація або контроль доступу. Особливостям роботи з такими об’єктами і присвячений цей матеріал.

Оцінка ноутбука

Оценка ноутбука

Стаття про те, як правильно підійти до питання проведення оцінки ноутбуків. А також інших видів комп’ютерної та офісної техніки.

Як визначається вартість обладнання, що було у користуванні?

Оценить оборудование

У статті розкривається питання розрахунку різних видів зносу основних засобів з точки зору проведення їхньої оцінки.

Оцінка обладнання

Оценка оборудования

Цей вид роботи відрізняється своєю різноманітністю. Адже й під терміном “обладнання” може приховуватись актив будь-якого типу: від комп’ютера до виробничої лінії.ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ