Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка обладнання

Оцінка обладнання
Оцінка обладнання – занадто широка тема для того, щоб хоча б частково розкрити її в рамках однієї статті. Тому цій темі ми присвятили окрему рубрику сайту, де збираємо корисні для замовників матеріали.

Особливість визначення вартості обладнання з точки зору оцінювача полягає в тому, що об’єкти оцінки можуть бути дуже різними. До обладнання можуть віднести як меблі, офісну техніку та парк комп’ютерів підприємства. Так і складні виробничі лінії, верстати та устаткування, різний спеціалізований інструмент і найрізноманітніші пристосування.

Саме в наслідок такого розмаїття майна вартість послуг з оцінки обладнання визначається тільки індивідуально. При цьому, очевидно, обсяг роботи, її складність і ціна більшою мірою залежать не від кількості позицій у списку-завданні. А в першу чергу від того, з якими саме активами потрібно працювати оцінювачу.

Також хочемо зазначити, що визначення вартості обладнання часто проходить у ході оцінки основних засобів підприємств. У цьому випадку такі активи умовно розбиваються на групи: нерухомість, автомобілі, обладнання тощо. Це пов’язано з тим, що підходи до різних типів майна можуть кардинально відрізнятися.

Якщо Ви не знайшли відповідей на Ваші запитання в наших статтях або просто немає часу і бажання на такий пошук, будь ласка, звертайтесь до нас за консультацією!

Bluetooth-гарнітури: переваги та недоліки бездротових пристроїв

Беспроводная блютуз гарнитура

Все більше і більше людей зупиняють свій вибір на найрізноманітніших бездротових пристроях. Це стосується всіх сфер, як побутових, так і ведення бізнесу. У цьому матеріалі розглядаються основні особливості бездротових навушників, так званих гарнітур. Які переваги і недоліки використання такого обладнання.

Як правильно вибрати шуруповерт

Шуруповёрты - как выбрать?

Щоб вибрати якісний шуруповерт, не переплатити за непотрібні функції і не попастися на прийом маркетологів, краще підготуватися до покупки заздалегідь. У цьому допоможе вам дана стаття. На що важливо звернути увагу при виборі такого інструменту? Які параметри важливі, а без яких функцій можна обійтися?

Аксесуари для ноутбука: чи потрібні вони?

Аксессуары для ноутбуков

Щоб переносний пристрій служив Вам довгі роки, йому необхідний хороший догляд і захист від зовнішніх впливів. Для цих цілей існують аксесуари для ноутбуків, що допомагають зберегти його в цілості й схоронності. Крім того, такі додаткові приналежності значно спрощують і роблять більш приємним сам процес роботи за переносним комп’ютером.

Як вибрати фільтр для очищення води від нітратів

Система обратного осмоса на кухне

Очищення питної води – найважливіше питання для всіх. На жаль, в наших реаліях не тільки водопровідна вода, але і вода з індивідуальних свердловин вимагає додаткового очищення. Воно потрібно в першу чергу для того, щоб воду можна було пити без шкоди для здоров’я. А також і для збереження в робочому стані побутової техніки.

Як вибрати планшет

Как выбрать планшет

Тема покупки планшета все частіше виникає в багатьох сім’ях. Зручність використання планшета незаперечна. Як правильно вибрати планшет, що слід враховувати при цьому? І, найголовніше, як з одного боку не переплатити за непотрібні функції та бренд. Але і при цьому не отримати повільний гаджет, робота на якому буде вельми сумнівним задоволенням.

Ручні штабелери – як оцінити та вибрати

Ручной штабелёр

Прообраз сучасного ручного гідравлічного штабелера з’явився не так давно. Він відразу і дуже швидко зміцнив свої позиції в ряду малої складської техніки. І став незамінним помічником на складах. Оскільки замовники досить часто звертаються до нас за оцінкою обладнання саме такого типу, ми вирішили присвятити ручним штабелерам окрему статтю.

Обладнання для ремонту взуття

Ремонт обуви

Ми проводимо незалежну експертну оцінку найрізноманітнішого обладнання. У тому числі верстатів, пристроїв і пристосувань, що використовують у майстернях з ремонту взуття. У статті викладені короткі дані про те, що з себе представляє таке спеціалізоване майно. І яке обладнання потрібно оцінити і придбати, якщо Ви вирішили відкрити майстерню з ремонту взуття.

Обираємо холодильник для дому

Необычный холодильник

Холодильник – це побутовий прилад, який повинен справно працювати і служити довгі роки. Приносити радість і створювати комфорт. У статті поради, на які параметри важливо звертати увагу при покупці цього виду побутової техніки.

Вбудований холодильник – зручно і стильно

Встроенный холодильник

При проведенні оцінки побутової та офісної техніки, наші співробітники часто визначають ринкову вартість найрізноманітніших холодильників. Це і професійне холодильне обладнання для кафе і ресторанів. І побутові моделі, про які мова піде в даній статті.

Як оцінити б/в монітор

Необычный монитор

Продаж або покупка вживаної комп’ютерної та офісної техніки – широко поширене явище. На великих порталах приватних оголошень, таких як olx саме ці розділи характеризуються найбільшою кількістю пропозицій з продажу. І, як наслідок, найбільшою активністю користувачів.

Як оцінити смартфон

Как оценить смартфон

На які основні характеристики смартфону варто звернути увагу при його виборі. Що є найважливішим, а що другорядним. Коротко наведемо фактори, що впливають на зручність роботи та вартість сучасних мобільних телефонів.

Як оцінити вартість несправного обладнання

Оценка неработающего оборудования

Часто при проведенні переоцінки основних засобів для цілей бухгалтерського обліку до їхнього складу входить устаткування, що знаходиться в неробочому стані. Наші замовники часто звертаються до нас з питанням про те, як оцінювачі визначають ринкову вартість таких активів. Тому ми вирішили написати на цю тему невелику статтю.

Оцінка офісної та комп’ютерної техніки

Как оценить компьютер

Як зібрати вихідні дані для визначення вартості комп’ютерної та офісної техніки, яка входить до складу основних засобів підприємства. Які параметри і де саме потрібно подивитися, щоб сформувати перелік-завдання на оцінку. Короткий опис ключових вузлів і комплектуючих, комп’ютерних системних блоків, які мають найбільший вплив на вартість обладнання.

Як визначити вартість системи безпеки

оценка систем безопасности

При визначенні вартості основних засобів для цілей бухгалтерського обліку ми часто стикаємося з типовими ситуаціями, коли одна позиція у переліку на оцінку може включати в себе ще один приблизно такий же за обсягом перелік обладнання. Такі ситуації найчастіше виникають з різними системами безпеки, такими як відеоспостереження, охоронна сигналізація або контроль доступу. Особливостям роботи з такими об’єктами і присвячений цей матеріал.

Оцінка ноутбука

Оценка ноутбука

Стаття про те, як правильно підійти до питання проведення оцінки ноутбуків. А також інших видів комп’ютерної та офісної техніки.

Як визначається вартість обладнання, що було у користуванні?

Оценить оборудование

У статті розкривається питання розрахунку різних видів зносу основних засобів з точки зору проведення їхньої оцінки.

Оцінка обладнання

Оценка оборудования

Цей вид роботи відрізняється своєю різноманітністю. Адже й під терміном “обладнання” може приховуватись актив будь-якого типу: від комп’ютера до виробничої лінії.ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ