Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка обладнання

Оцінка обладнання
Оцінка обладнання – занадто широка тема для того, щоб хоча б частково розкрити її в рамках однієї статті. Тому цій темі ми присвятили окрему рубрику сайту, де збираємо корисні для замовників матеріали.

Особливість визначення вартості обладнання з точки зору оцінювача полягає в тому, що об’єкти оцінки можуть бути дуже різними. До обладнання можуть віднести як меблі, офісну техніку та парк комп’ютерів підприємства. Так і складні виробничі лінії, верстати та устаткування, різний спеціалізований інструмент і найрізноманітніші пристосування.

Саме в наслідок такого розмаїття майна вартість послуг з оцінки обладнання визначається тільки індивідуально. При цьому, очевидно, обсяг роботи, її складність і ціна більшою мірою залежать не від кількості позицій у списку-завданні. А в першу чергу від того, з якими саме активами потрібно працювати оцінювачу.

Також хочемо зазначити, що визначення вартості обладнання часто проходить у ході оцінки основних засобів підприємств. У цьому випадку такі активи умовно розбиваються на групи: нерухомість, автомобілі, обладнання тощо. Це пов’язано з тим, що підходи до різних типів майна можуть кардинально відрізнятися.

Якщо Ви не знайшли відповідей на Ваші запитання в наших статтях або просто немає часу і бажання на такий пошук, будь ласка, звертайтесь до нас за консультацією!

Фітнес-браслети Xiaomi Mi Band 6 – огляд новинки

Фитнес-браслет Xiaomi Mi Band 6

Серія фітнес-браслетів Mi Band від Xiaomi вже багато років є лідером у своїй сфері. Завдяки низькій вартості, великій кількості функцій, надійності та довговічності серія Mi Band давно завоювала популярність у всьому світі. У 2021 році Сяомі випустили нову модель, яка оснащена AMOLED екраном овальної форми і має більш компактні розміри. Були додані нові види тренувань, автоматичне розпізнавання п’яти видів активностей, а також багато інших функцій. Давайте докладніше розберемося у функціоналі нового Mi Band 6 і дізнаємося його основні відмінності від попередніх моделей.

Особливості вибору мінімийки високого тиску

Минимойка моет фасад здания

Останнім часом у власників автомобілів і заміських будинків великою популярністю стали користуватися високопродуктивні мінімийки. Мінімийки високого тиску мають свою класифікацію, Різні технічні характеристики і призначення. Це обладнання буває побутового типу і професійного.

Керівництво по вибору кондиціонера

Кондиционеры разных видов

Ще кілька десятиліть тому кондиціонери були ознакою достатку, так як їх можна було побачити тільки в багатих будинках. Однак сьогодні кондиціонери виявилися більш популярні і на ринку представлені різні марки з невичерпним асортиментом. До питання покупки системи охолодження необхідно підходити дуже уважно. Ось деякі важливі поради з цього питання.

Газонокосарка на дачу для кращого газону! Поради щодо вибору та експлуатації

Газонокосилка самоходная

Якщо не поставитися до вибору газонокосарки серйозно, є ймовірність, що вона або взагалі не впорається, або не буде працювати з оптимальною ефективністю. Читайте в статті, як правильно підійти до вибору газонокосарки для різних завдань. На які моменти обов’язково треба звертати увагу. А за які функції немає сенсу переплачувати саме у вашому варіанті застосування обладнання.

Як вибрати електролічильник

Електричні лічильники

Будь-яка квартира або будинок повинні бути обладнані пристроями обліку споживання різних ресурсів, що коштують грошей. Лічильники тепла і води допускається не встановлювати, або можна поставити їх пізніше. А ось електролічильники повинні бути обов’язково.

Для чого потрібна автономна сонячна електростанція?

СЕС

Сонячні електростанції, безумовно, корисна технологія! Однак, для пересічного споживача не так вже й легко одразу розібратись у існуючих варіантах СЕС — мережевих, автономних та гібридних. В чому ж полягає принципова різниця?

Як це працює? Гібридна сонячна електростанція

Сонячна панель

Великі прибутки за “зеленим” тарифом та забезпечення наявності електроенергії навіть у разі негараздів у мережі — все це обіцяють тим, хто хоче встановити собі гібридну СЕС. Схоже на казку, чи не так? Але давайте розберемось у цьому питанні.

Як вибрати офісний папір для струменевого і лазерного друку

Офисная фотобумага для струйной печати

Щороку з ладу виходить величезна кількість копіювальної техніки. Як ви думаєте, чому? Варіанти відповіді «вік» та «механічні пошкодження» меркнуть в порівнянні з головною причиною – поломкою від неякісного паперу. Не дайте своєму принтеру передчасно загинути!

Ремонт Apple – до кого звернутися?

Ремонт Apple

Сьогодні практично у кожної людини є мобільний пристрій: телефон, планшет «читалка», медіаплеєр тощо. Багато хто віддає перевагу гаджетам виробництва компанії Apple. І, на жаль, більшість людей хоча б раз стикалися з ситуацією, коли хтось з необережності впустив або сів на мобільну річ.

Консольні крани: види, особливості, переваги

Консольный кран фото

Що таке консольні крани? Які їх ключові характеристики, особливості установки роботи захватного механізму і сфери використання? Розглядаючи види консольних кранів, важливо розуміти їх відмінні характеристики. Класифікувати їх можна за способом монтажу, за типом приводу і за способом управління стрілою.

Операційна система Smart TV: що вибрати?

телевизор

Завдяки Smart TV життя стало цікавішим. Однак виникає питання: що вибрати? В даний час при виборі телевізора враховується не тільки розмір і якість зображення. Ви також враховуєте програмне забезпечення, додаткові можливості і роботу додатків.

Ефективні холодильні шафи

Холодильные столы на кухне

Спеціальні холодильні столи являють собою ефективне обладнання, яке найкращим чином підходить для закладів громадського харчування з відносно невеликою кухнею. У такій техніці поєднується функціональність і компактність, причому самим гармонійним чином. Холодильники описуваної конструкції – це спеціальне обладнання, в якому поєднуються функції робочої поверхні та холодильних шаф. Тому головною їхньою перевагою є можливість заощадити робочий простір на кухні.

Яка материнська плата підтримує процесор AMD Ryzen 5 PRO 3350G (YD3350C5M4MFH)

AMD Ryzen 5 PRO 3350G (YD3350C5M4MFH)

Почитавши відгуки про процесор AMD Ryzen 5 PRO 3350g (YD3350C5M4MFH) і про сумісних материнських платах, стало очевидно, що такої інформації в Інтернеті немає. У списках підтримуваних процесорів для материнських плат відомих виробників, таких як Asus, Gigabyte або MSI згадки про AMD Ryzen 5 3350g начисто відсутні. Ділимося особистим досвідом з підборі підходящої материнської плати для цього чудового процесора.

Як вибрати навушники з мікрофоном для комп’ютера

Ушки для наушников Razer Kitty Ears for Razer Kraken Quartz Edition

У статті наводяться практичні поради про те, як вибрати гарнітуру з навушниками. Звертаємо увагу також на відмінності пропонованих в магазинах електроніки навушників з мікрофоном для комп’ютера.

Оцінка обладнання для косметології

Оборудование для косметологии

Продовжити молодість і не дати зів’янути природній красі допомагають косметичні операції та процедури. Для проведення яких необхідне спеціальне косметичне обладнання. Про це і піде мова в статті. Ну а якщо у Вас виникне така необхідність, хочемо нагадати, що ми проводимо оцінку обладнання в тому числі для стоматологічних клінік і спеціалізованихкосметологічних салонів.

Bluetooth-гарнітури: переваги та недоліки бездротових пристроїв

Беспроводная блютуз гарнитура

Все більше і більше людей зупиняють свій вибір на найрізноманітніших бездротових пристроях. Це стосується всіх сфер, як побутових, так і ведення бізнесу. У цьому матеріалі розглядаються основні особливості бездротових навушників, так званих гарнітур. Які переваги і недоліки використання такого обладнання.

Як правильно вибрати шуруповерт

Шуруповёрты - как выбрать?

Щоб вибрати якісний шуруповерт, не переплатити за непотрібні функції і не попастися на прийом маркетологів, краще підготуватися до покупки заздалегідь. У цьому допоможе вам дана стаття. На що важливо звернути увагу при виборі такого інструменту? Які параметри важливі, а без яких функцій можна обійтися?

Аксесуари для ноутбука: чи потрібні вони?

Аксессуары для ноутбуков

Щоб переносний пристрій служив Вам довгі роки, йому необхідний хороший догляд і захист від зовнішніх впливів. Для цих цілей існують аксесуари для ноутбуків, що допомагають зберегти його в цілості й схоронності. Крім того, такі додаткові приналежності значно спрощують і роблять більш приємним сам процес роботи за переносним комп’ютером.

Як вибрати фільтр для очищення води від нітратів

Система обратного осмоса на кухне

Очищення питної води – найважливіше питання для всіх. На жаль, в наших реаліях не тільки водопровідна вода, але і вода з індивідуальних свердловин вимагає додаткового очищення. Воно потрібно в першу чергу для того, щоб воду можна було пити без шкоди для здоров’я. А також і для збереження в робочому стані побутової техніки.

Як вибрати планшет

Как выбрать планшет

Тема покупки планшета все частіше виникає в багатьох сім’ях. Зручність використання планшета незаперечна. Як правильно вибрати планшет, що слід враховувати при цьому? І, найголовніше, як з одного боку не переплатити за непотрібні функції та бренд. Але і при цьому не отримати повільний гаджет, робота на якому буде вельми сумнівним задоволенням.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ