Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка обладнання

Оцінка обладнання
Оцінка обладнання – занадто широка тема для того, щоб хоча б частково розкрити її в рамках однієї статті. Тому цій темі ми присвятили окрему рубрику сайту, де збираємо корисні для замовників матеріали.

Особливість визначення вартості обладнання з точки зору оцінювача полягає в тому, що об’єкти оцінки можуть бути дуже різними. До обладнання можуть віднести як меблі, офісну техніку та парк комп’ютерів підприємства. Так і складні виробничі лінії, верстати та устаткування, різний спеціалізований інструмент і найрізноманітніші пристосування.

Саме в наслідок такого розмаїття майна вартість послуг з оцінки обладнання визначається тільки індивідуально. При цьому, очевидно, обсяг роботи, її складність і ціна більшою мірою залежать не від кількості позицій у списку-завданні. А в першу чергу від того, з якими саме активами потрібно працювати оцінювачу.

Також хочемо зазначити, що визначення вартості обладнання часто проходить у ході оцінки основних засобів підприємств. У цьому випадку такі активи умовно розбиваються на групи: нерухомість, автомобілі, обладнання тощо. Це пов’язано з тим, що підходи до різних типів майна можуть кардинально відрізнятися.

Якщо Ви не знайшли відповідей на Ваші запитання в наших статтях або просто немає часу і бажання на такий пошук, будь ласка, звертайтесь до нас за консультацією!

Для чого потрібна автономна сонячна електростанція?

СЕС

Сонячні електростанції, безумовно, корисна технологія! Однак, для пересічного споживача не так вже й легко одразу розібратись у існуючих варіантах СЕС — мережевих, автономних та гібридних. В чому ж полягає принципова різниця?

Як це працює? Гібридна сонячна електростанція

Сонячна панель

Великі прибутки за “зеленим” тарифом та забезпечення наявності електроенергії навіть у разі негараздів у мережі — все це обіцяють тим, хто хоче встановити собі гібридну СЕС. Схоже на казку, чи не так? Але давайте розберемось у цьому питанні.

Як вибрати офісний папір для струменевого і лазерного друку

Офисная фотобумага для струйной печати

Щороку з ладу виходить величезна кількість копіювальної техніки. Як ви думаєте, чому? Варіанти відповіді «вік» та «механічні пошкодження» меркнуть в порівнянні з головною причиною – поломкою від неякісного паперу. Не дайте своєму принтеру передчасно загинути!

Огляд телевізорів Samsung серії UE

Телевизор в интерьере

За роки існування і роботи компанія Samsung встигла позитивно зарекомендувати себе на ринку радіоелектроніки. В даний час це – один з найбільших постачальників цифрової техніки, який не просто знає ціну якості, а робить цю якість доступною для людей.

Ремонт Apple – до кого звернутися?

Ремонт Apple

Сьогодні практично у кожної людини є мобільний пристрій: телефон, планшет «читалка», медіаплеєр тощо. Багато хто віддає перевагу гаджетам виробництва компанії Apple. І, на жаль, більшість людей хоча б раз стикалися з ситуацією, коли хтось з необережності впустив або сів на мобільну річ.

Консольні крани: види, особливості, переваги

Консольный кран фото

Що таке консольні крани? Які їх ключові характеристики, особливості установки роботи захватного механізму і сфери використання? Розглядаючи види консольних кранів, важливо розуміти їх відмінні характеристики. Класифікувати їх можна за способом монтажу, за типом приводу і за способом управління стрілою.

Операційна система Smart TV: що вибрати?

телевизор

Завдяки Smart TV життя стало цікавішим. Однак виникає питання: що вибрати? В даний час при виборі телевізора враховується не тільки розмір і якість зображення. Ви також враховуєте програмне забезпечення, додаткові можливості і роботу додатків.

Ефективні холодильні шафи

Холодильные столы на кухне

Спеціальні холодильні столи являють собою ефективне обладнання, яке найкращим чином підходить для закладів громадського харчування з відносно невеликою кухнею. У такій техніці поєднується функціональність і компактність, причому самим гармонійним чином. Холодильники описуваної конструкції – це спеціальне обладнання, в якому поєднуються функції робочої поверхні та холодильних шаф. Тому головною їхньою перевагою є можливість заощадити робочий простір на кухні.

Яка материнська плата підтримує процесор AMD Ryzen 5 PRO 3350G (YD3350C5M4MFH)

AMD Ryzen 5 PRO 3350G (YD3350C5M4MFH)

Почитавши відгуки про процесор AMD Ryzen 5 PRO 3350g (YD3350C5M4MFH) і про сумісних материнських платах, стало очевидно, що такої інформації в Інтернеті немає. У списках підтримуваних процесорів для материнських плат відомих виробників, таких як Asus, Gigabyte або MSI згадки про AMD Ryzen 5 3350g начисто відсутні. Ділимося особистим досвідом з підборі підходящої материнської плати для цього чудового процесора.

Як вибрати навушники з мікрофоном для комп’ютера

Ушки для наушников Razer Kitty Ears for Razer Kraken Quartz Edition

У статті наводяться практичні поради про те, як вибрати гарнітуру з навушниками. Звертаємо увагу також на відмінності пропонованих в магазинах електроніки навушників з мікрофоном для комп’ютера.

Оцінка обладнання для косметології

Оборудование для косметологии

Продовжити молодість і не дати зів’янути природній красі допомагають косметичні операції та процедури. Для проведення яких необхідне спеціальне косметичне обладнання. Про це і піде мова в статті. Ну а якщо у Вас виникне така необхідність, хочемо нагадати, що ми проводимо оцінку обладнання в тому числі для стоматологічних клінік і спеціалізованихкосметологічних салонів.

Bluetooth-гарнітури: переваги та недоліки бездротових пристроїв

Беспроводная блютуз гарнитура

Все більше і більше людей зупиняють свій вибір на найрізноманітніших бездротових пристроях. Це стосується всіх сфер, як побутових, так і ведення бізнесу. У цьому матеріалі розглядаються основні особливості бездротових навушників, так званих гарнітур. Які переваги і недоліки використання такого обладнання.

Як правильно вибрати шуруповерт

Шуруповёрты - как выбрать?

Щоб вибрати якісний шуруповерт, не переплатити за непотрібні функції і не попастися на прийом маркетологів, краще підготуватися до покупки заздалегідь. У цьому допоможе вам дана стаття. На що важливо звернути увагу при виборі такого інструменту? Які параметри важливі, а без яких функцій можна обійтися?

Аксесуари для ноутбука: чи потрібні вони?

Аксессуары для ноутбуков

Щоб переносний пристрій служив Вам довгі роки, йому необхідний хороший догляд і захист від зовнішніх впливів. Для цих цілей існують аксесуари для ноутбуків, що допомагають зберегти його в цілості й схоронності. Крім того, такі додаткові приналежності значно спрощують і роблять більш приємним сам процес роботи за переносним комп’ютером.

Як вибрати фільтр для очищення води від нітратів

Система обратного осмоса на кухне

Очищення питної води – найважливіше питання для всіх. На жаль, в наших реаліях не тільки водопровідна вода, але і вода з індивідуальних свердловин вимагає додаткового очищення. Воно потрібно в першу чергу для того, щоб воду можна було пити без шкоди для здоров’я. А також і для збереження в робочому стані побутової техніки.

Як вибрати планшет

Как выбрать планшет

Тема покупки планшета все частіше виникає в багатьох сім’ях. Зручність використання планшета незаперечна. Як правильно вибрати планшет, що слід враховувати при цьому? І, найголовніше, як з одного боку не переплатити за непотрібні функції та бренд. Але і при цьому не отримати повільний гаджет, робота на якому буде вельми сумнівним задоволенням.

Ручні штабелери – як оцінити та вибрати

Ручной штабелёр

Прообраз сучасного ручного гідравлічного штабелера з’явився не так давно. Він відразу і дуже швидко зміцнив свої позиції в ряду малої складської техніки. І став незамінним помічником на складах. Оскільки замовники досить часто звертаються до нас за оцінкою обладнання саме такого типу, ми вирішили присвятити ручним штабелерам окрему статтю.

Обладнання для ремонту взуття

Ремонт обуви

Ми проводимо незалежну експертну оцінку найрізноманітнішого обладнання. У тому числі верстатів, пристроїв і пристосувань, що використовують у майстернях з ремонту взуття. У статті викладені короткі дані про те, що з себе представляє таке спеціалізоване майно. І яке обладнання потрібно оцінити і придбати, якщо Ви вирішили відкрити майстерню з ремонту взуття.

Обираємо холодильник для дому

Необычный холодильник

Холодильник – це побутовий прилад, який повинен справно працювати і служити довгі роки. Приносити радість і створювати комфорт. У статті поради, на які параметри важливо звертати увагу при покупці цього виду побутової техніки.

Вбудований холодильник – зручно і стильно

Встроенный холодильник

При проведенні оцінки побутової та офісної техніки, наші співробітники часто визначають ринкову вартість найрізноманітніших холодильників. Це і професійне холодильне обладнання для кафе і ресторанів. І побутові моделі, про які мова піде в даній статті.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ