Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка обладнання

Оцінка обладнання
Оцінка обладнання – занадто широка тема для того, щоб хоча б частково розкрити її в рамках однієї статті. Тому цій темі ми присвятили окрему рубрику сайту, де збираємо корисні для замовників матеріали.

Особливість визначення вартості обладнання з точки зору оцінювача полягає в тому, що об’єкти оцінки можуть бути дуже різними. До обладнання можуть віднести як меблі, офісну техніку та парк комп’ютерів підприємства. Так і складні виробничі лінії, верстати та устаткування, різний спеціалізований інструмент і найрізноманітніші пристосування.

Саме в наслідок такого розмаїття майна вартість послуг з оцінки обладнання визначається тільки індивідуально. При цьому, очевидно, обсяг роботи, її складність і ціна більшою мірою залежать не від кількості позицій у списку-завданні. А в першу чергу від того, з якими саме активами потрібно працювати оцінювачу.

Також хочемо зазначити, що визначення вартості обладнання часто проходить у ході оцінки основних засобів підприємств. У цьому випадку такі активи умовно розбиваються на групи: нерухомість, автомобілі, обладнання тощо. Це пов’язано з тим, що підходи до різних типів майна можуть кардинально відрізнятися.

Якщо Ви не знайшли відповідей на Ваші запитання в наших статтях або просто немає часу і бажання на такий пошук, будь ласка, звертайтесь до нас за консультацією!

Промислова фурнітура для обладнання – що це?

Промышленная фурнитура

Промислова фурнітура – це різні комплектуючі, які можуть бути використані в будь-яких виробничих галузях: на автозаводах, в нафтохімічній сфері, фармацевтиці, металургії, на деревообробних підприємствах. Крім цього промислова фурнітура необхідна для технічного обслуговування і ремонту техніки спеціального призначення.

Мастило для обладнання – особливості, різновиди, інструменти

Смазочное оборудование

В даний час існує безліч різних сучасних мастильних матеріалів, які призначені для виробничого обладнання. Мастильні матеріали розрізняються за певними характеристиками. У разі невеликої кількості нескладних робіт буде цілком достатньо ручного обладнання для подачі мастильних матеріалів.

Як вибрати батарею для ноутбука

Низкий заряд батареи на ноутбуке

Кожен користувач ноутбука повинен бути готовий до того, що в певний момент тривалість автономної роботи техніки значно скорочується. В один день ноутбук може і зовсім перестати працювати від акумулятора, а включатися буде тільки від мережі. Це приносить масу незручностей, тому батарею потрібно періодично міняти.

iPhone 13 Pro Max проти Samsung S21 Ultra – що вибрати?

iPhone 13 Pro Max и Samsung S21 Ultra

Продажі гаджета стартували не так давно, проте iPhone відразу ж вирвався в лідери ринку. За перший тиждень було продано майже вдвічі більше телефонів, ніж за аналогічний період минулого року. Такий ажіотаж пояснюється тим, що iPhone 13 оснащений за останнім словом техніки – тут набагато більше вбудованої пам’яті, витривалий акумулятор. І звичайно ж топова камера, яку так чекали користувачі.

Який чохол вибрати для Macbook?

Как выбрать чехол для macbook

Що таке чохол для Macbook – модний аксесуар або обов’язкова річ, яка потрібна для захисту пристрою? Кожен користувач даного пристрою замислюється після придбання про те, як забезпечити його безпечне зберігання та вберегти від дрібних подряпин. При регулярному використанні техніка піддається впливу безлічі факторів, тому її в обов’язковому порядку необхідно захищати.

Фасадні люльки: особливості експлуатації

Фасадная люлька

Фасадні підйомні механізми забезпечують зручність і безпеку на висоті, але лише за умови відповідності певним вимогам. Поговоримо про характеристики будівельних колисок і умовах, що забезпечують належну безпеку при веденні висотної професійної діяльності.

Для чого використовуються автовишки

Автовышка

У місцях, де потрібно виконувати роботи на висоті, не обійтися без спеціального обладнання. Іноді замість зведення лісів або використання сходів набагато практичніше застосовувати автовишки. Вони являють собою автомобільні платформи, обладнані підйомним механізмом у вигляді щогли і кліттю, в якій можуть безпечно перебувати працівники.

Як вибрати автокран в оренду

Как выбрать автокран

Будівельні бригади у своїй трудовій діяльності регулярно використовують різну спецтехніку. Великою затребуваністю відрізняються послуги автокрана, які забезпечують оптимальну вантажопідйомність. Компаніям недоцільно на час купувати дорогу спецтехніку, тому прийнято користуватися послугами оренди від спеціалізованих організацій.

Фітнес-браслети Xiaomi Mi Band 6 – огляд новинки

Фитнес-браслет Xiaomi Mi Band 6

Серія фітнес-браслетів Mi Band від Xiaomi вже багато років є лідером у своїй сфері. Завдяки низькій вартості, великій кількості функцій, надійності та довговічності серія Mi Band давно завоювала популярність у всьому світі. У 2021 році Сяомі випустили нову модель, яка оснащена AMOLED екраном овальної форми і має більш компактні розміри. Були додані нові види тренувань, автоматичне розпізнавання п’яти видів активностей, а також багато інших функцій. Давайте докладніше розберемося у функціоналі нового Mi Band 6 і дізнаємося його основні відмінності від попередніх моделей.

Особливості вибору мінімийки високого тиску

Минимойка моет фасад здания

Останнім часом у власників автомобілів і заміських будинків великою популярністю стали користуватися високопродуктивні мінімийки. Мінімийки високого тиску мають свою класифікацію, Різні технічні характеристики і призначення. Це обладнання буває побутового типу і професійного.

Керівництво по вибору кондиціонера

Кондиционеры разных видов

Ще кілька десятиліть тому кондиціонери були ознакою достатку, так як їх можна було побачити тільки в багатих будинках. Однак сьогодні кондиціонери виявилися більш популярні і на ринку представлені різні марки з невичерпним асортиментом. До питання покупки системи охолодження необхідно підходити дуже уважно. Ось деякі важливі поради з цього питання.

Газонокосарка на дачу для кращого газону! Поради щодо вибору та експлуатації

Газонокосилка самоходная

Якщо не поставитися до вибору газонокосарки серйозно, є ймовірність, що вона або взагалі не впорається, або не буде працювати з оптимальною ефективністю. Читайте в статті, як правильно підійти до вибору газонокосарки для різних завдань. На які моменти обов’язково треба звертати увагу. А за які функції немає сенсу переплачувати саме у вашому варіанті застосування обладнання.

Як вибрати електролічильник

Електричні лічильники

Будь-яка квартира або будинок повинні бути обладнані пристроями обліку споживання різних ресурсів, що коштують грошей. Лічильники тепла і води допускається не встановлювати, або можна поставити їх пізніше. А ось електролічильники повинні бути обов’язково.

Для чого потрібна автономна сонячна електростанція?

СЕС

Сонячні електростанції, безумовно, корисна технологія! Однак, для пересічного споживача не так вже й легко одразу розібратись у існуючих варіантах СЕС — мережевих, автономних та гібридних. В чому ж полягає принципова різниця?

Як це працює? Гібридна сонячна електростанція

Сонячна панель

Великі прибутки за “зеленим” тарифом та забезпечення наявності електроенергії навіть у разі негараздів у мережі — все це обіцяють тим, хто хоче встановити собі гібридну СЕС. Схоже на казку, чи не так? Але давайте розберемось у цьому питанні.

Як вибрати офісний папір для струменевого і лазерного друку

Офисная фотобумага для струйной печати

Щороку з ладу виходить величезна кількість копіювальної техніки. Як ви думаєте, чому? Варіанти відповіді «вік» та «механічні пошкодження» меркнуть в порівнянні з головною причиною – поломкою від неякісного паперу. Не дайте своєму принтеру передчасно загинути!

Ремонт Apple – до кого звернутися?

Ремонт Apple

Сьогодні практично у кожної людини є мобільний пристрій: телефон, планшет «читалка», медіаплеєр тощо. Багато хто віддає перевагу гаджетам виробництва компанії Apple. І, на жаль, більшість людей хоча б раз стикалися з ситуацією, коли хтось з необережності впустив або сів на мобільну річ.

Консольні крани: види, особливості, переваги

Консольный кран фото

Що таке консольні крани? Які їх ключові характеристики, особливості установки роботи захватного механізму і сфери використання? Розглядаючи види консольних кранів, важливо розуміти їх відмінні характеристики. Класифікувати їх можна за способом монтажу, за типом приводу і за способом управління стрілою.

Операційна система Smart TV: що вибрати?

телевизор

Завдяки Smart TV життя стало цікавішим. Однак виникає питання: що вибрати? В даний час при виборі телевізора враховується не тільки розмір і якість зображення. Ви також враховуєте програмне забезпечення, додаткові можливості і роботу додатків.

Ефективні холодильні шафи

Холодильные столы на кухне

Спеціальні холодильні столи являють собою ефективне обладнання, яке найкращим чином підходить для закладів громадського харчування з відносно невеликою кухнею. У такій техніці поєднується функціональність і компактність, причому самим гармонійним чином. Холодильники описуваної конструкції – це спеціальне обладнання, в якому поєднуються функції робочої поверхні та холодильних шаф. Тому головною їхньою перевагою є можливість заощадити робочий простір на кухні.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ