Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОціночна компанія

Оціночна компанія


«Реал Експерт» – група оціночних компаній, основною сферою діяльності яких є незалежна (експертна) оцінка нерухомості та всіх інших видів майна та майнових прав. Детальну інформацію щодо оцінки майна потрібного Вам виду Ви маєте можливість отримати, завітавши на відповідну сторінку нашого сайту або до розділу “Тарифи“. В цьому ж розділі сайту акцент робиться на надання інформації клієнтам про нашу оціночну компанію, не про оцінку майна певних видів.

Оціночна компанія ТОВ “Реал Експерт”.

Оцінка типової нерухомості для фізичних осіб.Оцінка квартир, гаражів, оцінка будинків, оцінка землі. Така оцінка зазвичай проводиться для продажу або дарування нерухомості, а також для пред’явлення в суді.
Оцінка нерухомості, що відносить до комунальної власності, для розрахунку розміру орендної плати.Один з пріоритетних напрямків діяльності нашої оціночної компанії. Ми даємо гарантію, що усі наші звіту про оцінки успішно пройдуть погодження (рецензування) у контролюючому органі (Управління комунальної власності Києва).
Оцінка нерухомості юридичних осіб для цілей бухгалтерського та податкового обліку.Приблизно половина компаній, вказаних у розділі “Наші клієнти” і з якими ми мали задоволення співпрацювати, зверталися до нас саме за оцінкою комерційної нерухомості для різноманітних цілей. Для другої половини списку цих фірм ми проводили оцінку основних засобів, про яку буде згадано нижче.
Оцінка автомобілів та спеціалізованого транспорту.Ми виконуємо як авто фізичних осіб (зазвичай для продажу чи суду), так і визначаємо вартість автомобілів юридичних осіб. Ми маємо декілька довгострокових рамкових договорів на проведення оцінки автопарків великих загальноукраїнських та міжнародних компаній. Так оцінка зазвичай потрібна для періодичного продажу автомобілів або для цілей бухгалтерського обліку при оренді транспорту. Також наші оцінювачі накопичили достатньо великий досвід з оцінки спеціалізованих транспортних засобів: в більшості випадків це сільськогосподарська техніка (сіялки, жатки, плуги) або автомобілі, що приймають участь у різноманітних будівельних процесах (екскаватори, крани, міксери для бетону).
Оцінка основних засобів.За весь період нашої практичної діяльності ми виконували оцінку обладнання різноманітного призначення: від раритетних токарних верстатів до сучасних медичних томографів. При цьому все ж таки у більшості випадків клієнти звертаються до нас за оцінкою комп’ютерної та офісної техніки.

 

Кваліфікаційні свідоцтва оцінювача нерухомості, обладнання, автомобілів та іншого майна.
Ці документи підтверджують, що оцінювач свого часу успішно склав іспит та отримав право проводити оцінку в рамках відповідних напрямків.
Свідоцтво оцінювача нерухомості та обладнання ГаннаСвідоцтво оцінювача автомобілів ГаннаСвідоцтво оцінювача землі Ганна
Свідоцтва про підвищення кваліфікації оцінювача за всіма вище зазначеними напрямками. Таке підвищення оцінювач зобов’язаний проходити не рідше одного разу на два роки, в іншому випадку його кваліфікаційні свідоцтва перестануть бути дійсними, а оцінювач втратить право займатися професійною діяльністю.
Підвищення кваліфікації оцінювача нерухомості та обладнання ГаннаПідвищення кваліфікації оцінювача землі
Свідоцтво про включення оцінювача до реєстру Фонду державного майна України (перевірити наявність оцінювача у реєстрі можна за посиланням).
Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності – документ, який надає право оціночній компанії проводити оцінку (перевірити наявність оціночної компанії у реєстрі ФДМУ можливо за посиланням ).
Реєстр оцінювача ГаннаСертифікат оціночної компанії Реал Експерт

 

Суб’єкт оціночної діяльності ФОП Кожемякін Святослав Сергійович.

Оцінка нерухомості.До цього напрямку нашої діяльності відноситься оцінка всіх видів нерухомості як фізичних, так і юридичних осіб, у тому числі оцінка майна в державній та комунальній власності. Акцент у роботі даного суб’єкта оціночної діяльності (оціночної компанії) робиться на всі види оцінки нерухомості для пред’явлення в суді та для оренду комунального майна, проте він виконує також і оцінку для продажу, дарування, бухгалтерського обліку тощо.
Оцінка акцій.Як і оцінка нерухомості та оцінка основних засобів, оцінка акції є одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої оціночної компанії. Найчастіше оцінка акцій проводиться для цілей додаткової емісії та проходить узгодження у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку. Ми гарантуємо, що всі наші звіту про оцінку акцій пройдуть процедуру рецензування (погодження) в цьому контролюючому органі. Наші оцінювачі накопичили великий досвід з оцінки цінних паперів різноманітних акціонерних товариств: від малих підприємств до великих банків та страхових компаній (див. розділ “Наші клієнти“).
Оцінка корпоративних правЦей напрямок дуже схожий на оцінку акцій, мова про яку йшла вище. Різниця лише у тому, що оцінка корпоративних прав проводиться зазвичай для товариств з обмеженою відповідальністю, а оцінка акцій – для приватних або публічних акціонерних товариств.

 

Кваліфікаційні свідоцтва оцінювача нерухомості, оцінювача акцій та оцінювача землі.
Документи вказують на те, що оцінювач успішно склад кваліфікаційний іспит та отримав повноваження проводити оцінку у межах вказаних у свідоцтві напрямів.
Свідоцтво оцінювача нерухомості СвятославСвідоцтво оцінювача акцій СвятославСвідоцтво оцінювача землі Святослав
Свідоцтво про підвищення кваліфікації оцінювача по всім напрямам оцінки майна та майнових прав, на які він має кваліфікаційні свідоцтва. Таке підвищення оцінювач має проходити кожні два роки. В іншому випадку кваліфікаційні документи оцінювача стають недійсними, а сам він втрачає право виконувати оцінку.
Підвищення кваліфікації оцінювача нерухомості СвятославПідвищення кваліфікації оцінювача акцій СвятославПідвищення кваліфікації оцінювача землі Святослав
Свідоцтво про включення інформації про оцінювача до реєстру Фонду державного майна України (перевірити наявність інформації про оцінювача у реєстрі ФДМУ можна за посиланням).
Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності – документ, який надає право оціночній компанії займатися професійною діяльністю (перевірити наявність інформації про оціночну компанію у реєстрі ФДМУ можливо за посиланням ).
Реєстр оцінювачів Святослав Сертифікат оціночної компанії ФОП Кожемякін
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ