Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЧи існують в Україні державні оціночні компанії

Государственная оценочная компания

Не можна сказати, що питання про існування державних оціночних компаній ми чуємо досить часто.

Тим не менш, іноді наші клієнти, особливо люди похилого віку, цікавляться, чи оціночна компанія Києва “Реал Експерт” є державною або приватною фірмою.

Давайте прояснимо ситуацію.

Що таке оціночна компанія

Фірма, яка надає професійні послуги з визначення ринкової вартості нерухомості та іншого майна називається оціночною компанією. Таке підприємство має дозвільні документи на надання даного виду послуг (видає Фонд державного майна України). У штаті фірми обов’язково працюють оцінювачі, що мають іменні дозвільні документи, які також видає ФДМУ. Всі наші дозвільні документи з детальним описом кожного з них доступні для ознайомлення у розділі сайту “Оціночна компанія”.

Згідно із Законом України “Про власність” підприємство може перебувати у приватній, колективній (комунальній) і державній власності. Давайте розглянемо окремо так званих приватних, комунальних та державних оцінювачів.

Державні оцінювачі.

Термін “державний оцінювач” не вживається в нормативних документах, ми його наводимо тут просто для зручності сприйняття тексту, та розуміємо під ним сертифікованого фахівця, що має дозвільні документи для професійного визначення вартості майна і працює в державному органі. Такими фахівцями є оцінювачі ФДМУ. Однак, не варто розраховувати на те, що ці оцінювачі проведуть для Вас оцінку квартири або оцінку автомобіля. Справа в тому, що завданням цих експертів є визначення ринкової вартості державного майна під час його приватизації чи проведення рецензування (перевірки) звітів про оцінку майна, зроблених іншими оцінювачами. (Про те, що таке “рецензування” рекомендуємо прочитати за цим посиланням.)

“Комунальні” оцінювачі.

При адміністраціях великих населених пунктів, зокрема в Києві, працюють оціночні відділи, основною функцією яких є перевірка правильності звітів про оцінку, які використовуються при приватизації комунальної власності або (частіше) при передачі комунальної нерухомості в оренду. Як і оцінювачі Фонду ці фахівці не проводять оцінку майна для приватних клієнтів. У той же час ми (як незалежні оцінювачі) дуже тісно працюємо з Департаментом комунального майна Києва, оскільки одним із пріоритетних видів нашої діяльності є якраз оцінка нерухомості в комунальній власності Києва для передачі її в оренду.

Який висновок?

Виходячи з всього вище написаного, робимо наступний висновок. Дійсно, в Україні існують державні і «комунальні» оцінювачі, однак сфера їхньої діяльності досить вузька і специфічна. Тому, якщо Вам необхідно провести оцінку вартості нерухомості або іншого майна для приватних потреб (нотаріус, суд і інші випадки проведення оцінки, Ви можете звернути у одну із спеціалізованих приватних фірм Вашого міста. Однією з таких оціночних компаній Києва і є наше підприємство “Реал Експерт”.

Будь ласка, звертайтеся!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ