Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВиди обладнання для підйому і транспортування вантажів

Складское оборудование

Складські приміщення призначені для зберігання товарів або різної продукції. Який би не був розмір товарів, їх іноді потрібно переміщати або транспортувати по території складу. Якщо приміщення невелике, то зробити це руками не складе труднощів. Однак, якщо склад великий, – буде потрібно спеціальна підйомно-транспортна техніка.

Існує кілька різних видів підйомної техніки. Саме тому визначити, який саме тип обладнання потрібен в кожній конкретній ситуації може бути непросто. Розглянемо їх все докладніше.

Обладнання для підйому вантажів

Талі та тельфери

Як зрозуміло з назви, служить для того, щоб піднімати і опускати вантажі.

Лебідки

Це необхідна техніка, яка повинна бути на кожному складі. Складається з приводного барабана, на який натягнуто ланцюг або трос. Застосовується для того, щоб піднімати або опускати вантаж. Лебідки бувають трьох видів:

  1. ручні.
  2. електричні.
  3. з двигуном внутрішнього згоряння.

За допомогою лебідки можна піднімати вантажі масою до 4 тонн. До числа переваг даного обладнання можна віднести:

  • зрозумілу і зручну конструкцію;
  • широкий спектр можливостей;
  • невеликий розмір;
  • довговічність;
  • можливість піднімати важкі вантажі.

Підйомні столи (підйомники ножичного типу)

Особливий різновид складського обладнання, виконаний у формі гідравлічної платформи. Призначені для того, щоб транспортувати по вертикалі вантажі або людей.

Конструкція працює від гідроциліндрів і гідронасосів. Обладнання коштує відносно недорого, є досить мобільним, не вимагає особливого техобслуговування, може бути встановлено як на вулиці, так і всередині приміщення. Максимальна вантажопідйомність становить близько десяти тонн.

Підйомники ножичного типу можуть бути пересувними або стаціонарними. Пересувні підйомники іноді називають візками для транспортування. Вони конструкційно складніші, тому і управляти ними повинні навчені фахівці. Таке обладнання дуже зручно використовувати для роботи на великих складах.

Талі

Являє собою ланцюгове або важільне обладнання, яке може опускати та піднімати вантаж загальною масою до 20 тонн. У конструкцію талі входять гачки, редуктор і кілька ланцюгів – приводні та вантажні. Дане обладнання характеризується невеликою вагою і компактністю. Талі повністю безпечні і прості в експлуатації.

Можуть бути двох видів:

  1. Ручні. Це невеликі підйомники зі спеціальним пристроєм вантажотривкого гальма.
  2. Електричні. Характеризуються високою ефективністю і зручністю в роботі.

Тельфери

Це підвид електричної талі, в якому додатково встановлена спеціальна каретка. Вона дозволяє транспортувати вантажі по горизонталі. Від звичайної талі відрізняється встановленою системою транспортування, різними додатковими пристосуваннями, а також наявністю додаткових аксесуарів. Тельфери набагато більші, ніж талі, а в окремих варіаціях даного обладнання встановлена навіть кабіна управління.

Обладнання для переміщення вантажів

Рокли, штабелери, річтракі, підйомні столи

Призначено для переміщення вантажів на складах.

Рокли

Це спеціальний гідравлічний візок, який призначений для транспортування вантажів на піддонах. Рокли досить маневрені, ними легко управляти. При цьому вони недорого коштують. Саме тому дане обладнання є найпопулярнішим як на складах будь-яких розмірів, так і в торгових павільйонах або супермаркетах. Рокли можуть піднімати і перевозити вантаж, вага якого становить від 250 кг до 3 тонн.

Штабелери

Мабуть, штабелер є найпростішим і одночасно надійним обладнанням, яке використовується для перевезення великогабаритних вантажів і установки їх один на одного. Штабелер здатний піднімати вантаж вагою до двох тонн на висоту більше десяти метрів. Дана складська техніка є невеликою, зручною в управлінні, маневреною.

Річтракі

Це обладнання об’єднує основні переваги навантажувачів і штабелерів. Завдяки своїй висувній щоглі та невеликим розмірам, річтракі є вкрай маневреними і зручними в управлінні. Крім цього на дану техніку може бути встановлено додаткові навісні аксесуари, які допоможуть значно розширити функціонал. Наприклад, за допомогою навісного обладнання можна комфортно працювати з довгомірними вантажами. А також спростити доступ до консольних стелажів, переміщати і розвантажувати вантаж у вузьких коридорах.

Річтрак в кілька разів маневреннее і ефективніше за звичайний електроштабелер. Особливо ці переваги відчуваються в невеликих приміщеннях. Річтраки здатні піднімати вантажі на висоту до 12 м. Завдяки особливій конструкції висувний щогли річтраки здатні висувати вантажні вила вперед, що не тільки підвищує продуктивність праці, але і дозволяє більш точно піднімати і опускати вантаж.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ