Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінка активів

оценка активов

Кажуть, що гроші люблять перерахунок. І не лише гроші, але й активи. Адже бізнес – це не лише виручка, але і нерухомість, транспорт, устаткування, товарні запаси, людські ресурси. Усе це разом і складає вартість будь-якого бізнесу.

Іноді бізнесу просто необхідна оцінка основних засобів. Наприклад, коли Ви його купуєте. Ну, або коли продаєте. Крім того, провести оцінку може знадобитись при перерозподілі долей, введенні нового або виведенні одного зі старих засновників. Багато оцінювачів, крім того, вважають, що звіт про визначення вартості основних засобів приносить вдачу, якщо додати його в комплект документів, що надаються у банк при зверненні за кредитом на розвиток бізнесу. 🙂

Це що стосується об’єктивної потреби в послугах з оцінки активів. Але є і суб’єктивна потреба – на наш погляд, навіть ще важливіша. Ми звикли оцінювати свій власний бізнес через один-єдиний показник – валову виручку. Це зручно і дуже просто. Увечері ми дзвонимо до себе в магазин і діловито запитуємо у старшого продавця: “Ну як, чого там наторгували?” Насправді, поточні продажі можуть нічого і не говорити про загальний стан справ у бізнесі. Вони і про рентабельність-то не завжди говорять. Адже навіть норма прибутку розрізняється по різних товарах, а це далеко не єдиний чинник, що впливає на загальний стан справ в підприємстві.

Регулярна оцінка активів експертом-оцінювачем дозволить Вам дійсно тримати руку на пульсі, розуміти, що і як відбувається в компанії, чи росте її вартість. Цю статтю ми розпочали зі слів про те, що бізнес – це не лише виручка, але і нерухомість, транспорт, устаткування, товарні запаси, людські ресурси. Професійна і об’єктивна оцінка усього цього господарства незалежним фахівцем – об’єктивний показник, який дозволить в динаміці бачити, росте Ваш бізнес або ні. Здавалося б, усе сказане може бути актуальним тільки для яких-небудь заводів, фабрик і іншого великого бізнесу. Проте, це не так. Якщо великий бізнес здатний відносно легко пережити невелику «просадку» вартості основних засобів, малий бізнес або підприємницький проект може просто не витримати подібної кризи.

Наша оціночна компанія працює на ринку послуг професійної оцінки вже багато років. За цей час ми накопичили досить великий досвід роботи з багатьма відомими українськими і міжнародними компаніями, перелік яких ми з гордістю наводимо в розділі “Наші клієнти”.

Ви можете звертатися до нас кожного разу, коли у Вас виникають питання, пов’язані з оцінкою вартості активів будь-яких типів: нерухомості, устаткування, автомобілів, акцій тощо. Ми будемо раді відповісти на Ваші питання максимально зрозумілою і доступною мовою (не напускати туману 🙂 ), а при необхідності – і провести оцінку активів!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ