Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Терміновий автовикуп: кому вигідна послуга

Авторинок у Києві

«Автовикуп» або викуп автомобілів – практика, відома в багатьох країнах. Інша справа, що сама система термінового продажу транспорту істотно відрізняється в різних країнах. Так в Україні, починаючи ще з 1990х років і досі, на ринку продажів «працює» величезна кількість так званих перекупників (в народі – «перекупів»). Люди ці вельми специфічні, не всі продавці автомобілів готові з ними мати будь-які фінансові справи.

Однак, починаючи з 2010х років, спостерігається процес легалізації цього виду бізнесу. Все більше і більше компаній надають послуги термінової покупки вашого авто. При цьому такі фірми вже встигли обзавестися репутацією, про них в інтернеті можна знайти достатню кількість відгуків.

Отже, якщо ви хочете продати свій транспортний засіб швидко, описувана послуга, безумовно може бути цікава. Звичайно, продаючи автомобіль самостійно, ви теоретично (а часто і практично) можете отримати більш високу ціну. Однак, вам не потрібно робити багато зайвих рухів, витрати на які можуть легко перекрити різницю у ціні. У разі ж автовикупу ми маємо надійний, швидкий і безпроблемний варіант продажу майна. При цьому без необхідності спілкуватися з потенційними покупцями – вище згаданими перекупниками, які часто морочать голову і починають клянчити або вимагати продати власне авто з істотним дисконтом.

Переваги швидкого викупу автомобілів

Якщо ви вирішили продати автомобіль і тим більше, якщо гроші потрібні терміново, є сенс звернути увагу на компанію, яка займається автовикупом. Перерахуємо деякі переваги такого рішення в порівнянні з самостійною продажем.

 • Економія часу і грошей на так званій передпродажній підготовці. Більшість автолюбителів перед продажем намагаються усунути всі, навіть самі незначні дефекти, сподіваючись, що це дозволить продати авто за більш вигідною ціною. Хто з водіїв не стикався з ситуацією, коли сам їздив кілька років з несправною магнітолою, а перед продажем купив нову. Інше питання, що передпродажна підготовка завжди коштує грошей і займає час, а ось відіб’ються ці витрати – велике питання.
 • Економія нервів на отримання дзвінків і організацію переглядів, враховуючи, що більшість тих, хто телефонує будуть все ті ж «каламутні перекупи».
 • Процедура автовикупу, принаймні в компанії GrantAvto в Одесі, передбачає обов’язкове проведення оцінки автомобіля, тобто визначення його ринкової вартості. Таким чином, навіть якщо вас не влаштують запропоновані умови щодо викупу автомобіля, ви фактично отримаєте безкоштовну консультацію професійного оцінювача щодо ринкової вартості вашого транспортного засобу.
 • Не потрібно витрачати час і нерви на паперову тяганину. Послуга термінового автовикупу має на увазі комплексний юридичний супровід. Для продажу необхідні тільки документи на автомобіль.
 • Ну і, звичайно, терміновість — як правило гроші за автомобіль продавець отримує в той же день, коли він прийняв рішення про продаж.

Всі розуміють, що послуга термінового автовикупу має на увазі продаж автомобіля з певним дисконтом. У ньому і полягає інтерес покупця, метою якого, зрозуміло, є подальший продаж із вигодою для себе. Однак, замість цього дисконту ви економите істотні фінанси і час, які в сукупності можуть істотно перекрити цю знижку. Або ж в результаті вийде «так на так», тільки без зайвих клопотів.

Які транспортні засоби викуповують:

 • практично всіх виробників, типів і класів;
 • не тільки легкові автомобілі, але і вантажні, а також різноманітні причепи;
 • нерозмитнений транспорт;
 • автомобілі з непогашеними штрафами;
 • транспортні засоби, куплені раніше в кредит, виплати за яким на момент продажу не завершені.

Алгоритм термінового автовикупу:

 1. Звернення в спеціалізовану компанію за консультацією. У багатьох таких фірм на сайті є калькулятор, який дозволить ще заздалегідь зорієнтуватися відносно вірогідної ціни викупу в залежності від основних характеристики автомобіля.
 2. Проведення фахівцями компанії професійної оцінки ринкової вартості вашого конкретного транспортного засобу, яка буде враховувати всі його особливості: як переваги, так і недоліки.
 3. Ви можете взяти паузу або прийняти рішення про продаж авто відразу. Якщо запропоновані умови вас влаштовують, гроші ви зможете отримати вже в найближчі години.

Ми радимо при прийнятті рішення про доцільність передавати свій автомобіль в терміновий автовикуп, в першу чергу постаратися прорахувати всі витрати на передпродажну підготовку. І порівняти із сумою дисконту, пропонованої покупцем. Ну а після цього можна прийняти зважене рішення про те, чи вигідний для вас швидкий продаж або це, як то кажуть, «не ваш номер».

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: