Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Глушник для квадроцикла: основні види

Глушитель на квадроцикл

Глушник для квадроцикла може зажадати заміни по ряду причин. Тюнінг вихлопної системи дозволяє вирішити деякі проблеми при роботі системи. Можна встановити глушник для квадроцикла своїми руками. Це нескладне завдання. Але перед проведенням роботи важливо визначити, який тип вихлопної системи потрібен саме вашому чотириколіснику.

Види глушників

Глушник на квадроцикл

Щоб вибрати додатковий глушник на квадроцикл, потрібно розуміти, який результат потрібно отримати після установки. Якщо поміняти конструкцію вихлопу чотириколісника, можна отримати наступний результат:

  • зниження шуму;
  • теплоізоляція вихлопної системи;
  • збільшення потужності мотора;
  • використання шноркеля для їзди по дрібних річках, струмках.

Не обов’язково переглядати безліч відео, як зробити тихий глушник на квадроцикл. Дотримуючись простих порад, можна виконати тюнінг. Все необхідне продається в мото-магазинах.

Збільшення потужності

Глушник на квадроцикл

Якщо вас цікавить, чим замінити стоковий глушник квадроцикла, розгляньте варіант установки прямоточної системи вихлопу. Особливості цього різновиду конструкції наступні:

  • збільшується тяга двигуна;
  • полегшується стокова система (важливо при спортивному тюнінгу);
  • гарний акустичний ефект.

Потужність зростає, тому що всі додаткові деталі з системи прибирають. Деякі умільці роблять подібний тюнінг своїми руками, наприклад, переробляють і встановлюють глушник від Оки на квадроцикл. Але краще купити спеціальну конструкцію.

Теплоізоляція

Деякі власники чотириколісної мототехніки кажуть, що у них посинів глушник на квадроциклі. Причина подібного явища – перегрів вихлопу. Термоізоляцію встановлюють в тому випадку, якщо вихлоп встановлений близько до бензобаку. Деякі фахівці стверджують, що подібний тюнінг дозволяє також збільшити робочий ресурс двигуна. Це пояснюється більшою температурою вихлопних газів, які швидше відводяться з відпрацюванням.

Щоб ізолювати систему і підтримувати високу температуру глушника квадроцикла, використовується термолента (шириною 2,5-5 см). Матеріал потрібно натягувати дуже щільно. Дріт з нержавіючої сталі забезпечує надійну фіксацію. Це необхідно, щоб уникнути розтягування теплоізоляції (що неминуче відбувається з часом).

Щоб зробити глушник на квадроцикл, використовують також термостійкий герметик. Їм обробляють стики стрічки.

Зниження шуму

Якщо вас цікавить, як зробити глушник тихіше на квадроциклі, потрібно вибирати відповідні моделі. Це актуальний тюнінг для мисливців або власників чотириколісників, які експлуатуються в густонаселеному мегаполісі.

Подібний тюнінг знижує шум, але і потужність мотора. Зате змонтувати подібне доповнення нескладно.

Шноркель

Вибираючи тюнінговий глушник для квадроцикла, варто звернути увагу на шноркель. Це деталь, що запобігає потраплянню у вихлопну трубу води. Що в свою чергу дозволяє долати невеликі водойми, дрібні річки.

Деякі власники квадроциклів використовують для цього глушник від автомобіля. Але подібна процедура вимагає використання спеціального інструменту.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: