Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Які фактори впливають на вартість офісу

Офисный центр

Досить часто на першому етапі ведення переговорів про проведення оцінки офісних приміщень, замовники хочуть зорієнтуватися за їхньої хоча б приблизною, попередньою вартістю. У ряді випадків замовник зацікавлений тільки в певному результаті: не більше або не менше наявного орієнтира. Наприклад, у випадку з оцінкою нерухомості в комунальній власності Києва для оренди. Якщо вартість буде занадто велика, замовнику вигідніше взяти в оренду приміщення у приватної особи, а не у міста.

Зустрічаються і зворотні ситуації. Наприклад, в ході судових спорів навколо нерухомості часто від попереднього результату проведення оцінки офісу залежить, чи є сенс однієї зі сторін продовжувати участь у судовому процесі, подавати апеляції тощо.

При цьому для більшості типів приміщень замовник цілком може «прикинути» ринкову вартість нерухомості самостійно. При вивченні оголошень з продажу офісів потрібно звернути увагу на ряд факторів і характеристик.

Основні параметри підбору аналогів для комерційної нерухомості всіх типів:

 1. Місцерозташування. Приміщення-аналоги повинні знаходитися в одному мікрорайоні з оцінюваним або в сусідніх районах зі схожою інфраструктурою.
 2. Тип нерухомості. Тут все зрозуміло. Не можна порівнювати торгові та офісні приміщення зі складськими через їхні серйозних конструктивні відмінності.
 3. Рівень оздолення (в основному стосується офісної та торговельної нерухомості). В ціні кожного приміщення комерційного профілю «сидить» вартість ремонту. Щоб уникнути некоректних результатів, бажано не порівнювати об’єкти з ремонтом приміщення «під ремонт», а підбирати об’єкти зі схожим рівнем обробки.
 4. Масштабний фактор. Звичайно, не можна порівнювати великі професійні офіси «open-space» (від 300 кв. м) в сучасних БЦ з маленькими офісами (до 50 кв. м) у колишніх проектних інститутах. При порівнянні площі повинні бути приблизно однакові і відрізнятися не більше ніж в 2 рази.

Оцінка офісної нерухомості – що впливає на вартість (окрім основних критеріїв)?

 1. Розташування біля ключових транспортних вузлів, таких як станції метрополітену, ліній швидкісного трамвая тощо.
 2. До якого класу відноситься офісна будівля(А,B,C,D,E)

Класифікація офісних приміщень простими словами

 • Офіси класу Е. Офіси такого низького класу виникають внаслідок гострої нестачі недорогих приміщень в центральній частині міста. Зазвичай це переобладнані підвали або напівпідвали житлових будинків.
 • Офіси класу D. В минулому це квартири, які перевели з житлового фонду в нежитловий. Розташовуються вони в будинках, що відносяться до старого житлового фонду. Не мають окремого входу, та використовуються в якості офісів закритого типу.
 • Офіси класу С. Це приміщення, що знаходяться в перепрофільованих «радянських» НДІ. Внутрішній стан такої нерухомості характеризується істотним зносом, потребує поточних ремонтів. Зазвичай їх робить сам орендар в рахунок оренди. Якість послуг керуючих кампаній в таких інститутах невисока – надається телефон, Інтернет, діє пропускна система.
 • Офіси класу B. Це якісні офіси в реконструйованих або нових будівлях з мінімальними інженерними комунікаціями. Розташовуються в основному в нових мікрорайонах периферійної частини міста. Будівлі мають власну територію з паркуванням на вулиці.
 • Офіси класу А. Це сучасні престижні приміщення в нових бізнес-центрах, які розташовуються в центральній частині міста. Орендарям надається якісний сервіс від керуючої кампанії. Будівлі оснащені всіма видами сучасних інженерних комунікацій, таких як система вентиляції, оптико-волоконний зв’язок. Будівлі мають власний підземний паркінг.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: