Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінка нерухомості у Київській області

передмістя Києва (мапа)

Процеси урбанізації, характерні для всього світу, в Україні протікають особливо активно. Міста стрімко зростають, темп життя в них прискорюється, збільшується кількість автомобілів, погіршується екологія. Ці фактори обумовлюють бажання людей проводити більше часу у спокою на природі, що називається «далеко від шуму міського».

Тільки ось відповідну роботу не завжди можна знайти за межами мегаполісу. Тому все частіше люди вибирають для себе такий варіант: працювати у великому місті, а жити поза його межами. В цьому випадку велике, якщо не вирішальне значення має віддаленість місця проживання від місця роботи. Отже, якщо людина працює у Києві, а жити хоче в екологічно чистій місцевості за його межами, то скоріше за все вона зупинить свій вибір на містах-супутниках. Де численні будівельні компанії пропонують житло економ-класу, а одним з критеріїв оцінки нерухомості, безумовно, буде відстань від міста до найближчої станції метро.

У цій статті наводиться порівняння невеликих міст Київської області за якістю життя людей. Критеріями оцінки були мальовничість ландшафтів, екологія, розвиненість інфраструктури, транспортний зв’язок із Києвом, ціни на житло. Згідно з цими дослідженнями лідируюче місце відразу в декількох номінаціях зайняв Ірпінь.

1. Ірпінь

Ірпінь – зона відпочинку

У довідниках міст-курортів середини минулого століття Ірпінь згадується як кліматичний лісовий курорт. І дійсно для оточеного лісами міста характерна тиша і чудове повітря. Крім того тут багато парків і немає великих промислових підприємств. Тому з повною впевненістю можна відзначити хорошу екологію Ірпеня.

Про перспективність Ірпеня говорить і відкриття нової автомобільної дороги із хорошим покриттям, що має 4 смуги руху. Завдяки цьому при відсутності пробок до Києва на своїй машині можна дістатися всього за 10 хвилин, а громадським транспортом – за 20. Відстань до станції метро «Академмістечко» становить близько 11 км.

У місті багато продуктових магазинів. До послуг покупців три супермаркети, достатня кількість шкіл і дошкільних установ, є лікарня та поліклініка. В Ірпені знаходиться Національний університет податкової служби України, а також торговельно – економічний коледж. Необхідно відзначити наявність великої кількості спортивних об’єктів, де працюють різні спортивні секції.

Ціни на квартири в новобудовах поки порівняно низькі, але гарні умови життя в Ірпені дають підставу спрогнозувати подальше зростання вартості нерухомості. Рівновіддалене від Києва й інше місто-супутник – Вишгород.

2. Вишгород

Вишгород – вид зверху

Місто на високому березі Дніпра. Дорога від Києва до Вишгорода гарна, автомобільних пробок практично не буває. Місто чисте, охайне, красиве. Одним словом знаходиться на висоті в прямому і переносному сенсі. Вишгород оточений лісами, а в самому місті є два затишних парки, де цвітуть іриси і співають солов’ї, що свідчить про гарну екологічну обстановку.

Окрасою міста є Борисоглібська церква. Особливий шарм надає місту «Київське море» із його упорядкованою набережною. У місті працюють декілька супермаркетів, багато пунктів громадського харчування (піцерії, кафе, ресторани), нічний клуб, є великий ринок. У Вишгороді розташовані 5 навчальних закладів, у тому числі технічний ліцей. Є центральна лікарня, поліклініки, магазин оптики, ветлікарня, аптеки.

Любителі активного відпочинку взимку можуть покататися на лижах і сноубордах, а влітку порибалити. Транспортне сполучення з Києвом добре. Найближча до Вишгорода станція метро «Героїв Дніпра» знаходиться в 11 км. Маршрутки і автобус долають цю відстань за 15 хвилин.

Ринкова вартість нерухомості в новобудовах Вишгорода приблизно відповідає рівню цін на квартири у спальних районах Києва.

3. Обухів

Обухів – парк відпочинку

Місто обласного значення. Відстань від Києва по автодорозі Київ-Дніпро близько 40 км. Обухів почав бурхливо розвиватися наприкінці минулого століття завдяки будівництву промислових підприємств Трипільського вузла. Тут знаходиться найбільший в Європі Київський паперово-картонний комбінат, найбільший в Україні завод пластикових виробів, завод з виробництва вапна і силікатної цегли, будівельні та транспортні організації, підприємства зв’язку.

Така висока концентрація виробництв забезпечує хорошу зайнятість населення і наповнює бюджет міста. Але в той же час, безумовно, погіршує природне середовище. Основний забруднювач повітря – Трипільська ТЕС, що знаходиться в безпосередній близькості, повітря пересичене також вихлопними газами автомобілів. Зважаючи на таке скупчення промислових підприємств екологічна обстановка в місті є напруженою, та й в цілому престижний Обухівський напрямок з екологічної точки зору забруднений.

Що стосується інфраструктури, то місто має п’ять шкіл, ліцей, гімназію, є шість дитячих садків та необхідна база для гарного інтелектуального та спортивного розвитку дітей (школа мистецтв, спортивні заклади, басейни, бібліотеки). Заклади охорони здоров’я теж «на висоті», добре розвинена торговельна мережа.

Транспортне сполучення Обухова з Києвом пропонує різні варіанти. Крім маршруток, за допомогою яких приблизно за 40 хвилин можна дістатися до станції метро «Видубичі», є ще залізниця, по якій регулярно ходять електрички. Приблизно на такій же відстані від Києва знаходиться місто Українка.

4. Українка

місто Українка – вид зверху

Місто районного значення розташоване на річці Дніпро і з усіх боків оточене віковими сосновими лісами. Саме завдяки хвойним породам дерев у місті таке чисте повітря, тут немає загазованості, пилу, потоку автомобілів. Дуже прикрашають це затишне місто дві мальовничі річки – Стугна і Козинка. Свіже повітря і тиша, наявність річок завжди приваблювали любителів активного відпочинку.

І навіть територіальна близькість Трипільської ТЕС, яка, безумовно, деяким чином погіршує екологічну ситуацію, не має вирішального значення. З точки зору екології Українка – це гарне місце для життя. Вочевидь саме тому на тутешні місця «поклали око» заможні люди. Поруч із містом побудовані дорогі котеджі.

Українка має розвинену інфраструктуру, проте вигідно відрізняється великою кількістю мальовничих природних куточків. Місто має зручні транспортні зв’язки з багатьма містами Київської області, зокрема, звичайно, зі столицею. До Києва можна дістатися на електричці, на маршрутці або автобусом. Найближча станція метро – «Видубичі».

5. Вишневе

Місто Вишневе – вид зверху

Найближчий сусід Києва, що межує із окружною дорогою столиці. Це великий промисловий центр. Тут представлені багато видів промисловості: від хімічної до легкої та харчової. У безпосередній близькості знаходиться аеропорт «Київ». Однак всі ці фактори практично не погіршують екологію міста.

Вишневе є також адміністративним і культурним центром, тому має добре розвинену інфраструктуру. Тут працюють 4 загальноосвітні школи, 7 дитсадків, 3 бібліотеки, близько 10 медичних установ, багато магазинів.

Місто розташоване всього лише у 10 км від найближчої станції метро «Академмістечко». Це, безумовно, є великою перевагою. Але в той же час істотно впливає на зростання цін на нерухомість, оскільки Вишневе дуже нагадує спальний район Києва. Транспортне сполучення зі столицею відмінне. Крім численних маршруток, що курсують з різних точок Києва, до міста Вишневе легко дістатися із Центрального вокзалу та з платформи «Караваєві Дачі» на будь-якій електричці Фастівського напрямку.

6. Васильків

Васильків – центр міста

Місто обласного підпорядкування, районний центр. Знаходиться приблизно у 30 км на південь від Києва. Безумовною окрасою міста є долина річки Стугна з її мальовничими крутими схилами.

Васильків дуже тихе місце. Тут працюють невеликі магазини і кафе. Нестачі в школах та дитячих садах жителі міста не відчувають, є коледж Національного авіаційного університету, а також філія університету «Україна». Тому із освітою все в порядку, а ось лікувальних установ не вистачає. У місті працюють підприємства хімічної, легкої, лісової та харчової промисловості, а також комбінат хлібопродуктів.

До мінусів можна віднести часті автомобільні затори при в’їзді та виїзді зі столиці по Одеській трасі. Найближча до міста станція метро – «Теремки».

7. Бровари

Бровари – вид зверху

Найбільше місто-супутник Києва, населення якого перевищує 100 тисяч осіб. Розташований в 20 км від столиці. Дістатися до нього легко і просто на маршрутці від станції метро «Лісова». На автомобілі на цей шлях доведеться витратити всього близько 10 хвилин. Стан дороги добрий, траса має 6 смуг з гарним покриттям. Корки тут бувають дуже рідко.

Для міста Бровари характерна спокійна і тиха атмосфера, розмірений темп життя. З півночі та заходу впритул до міста підходять лісові масиви. Річки немає, проте є кілька озер.

Висока щільність населення обумовлює гарний розвиток інфраструктури. Тут працюють близько 20 дитячих садків, близько 30 загальноосвітніх шкіл. Крім того є одна приватна школа, 2 спеціалізовані та 3 спортивні. Є Будинок дитячої та юнацької творчості, багато бібліотек. Функціонують 7 лікарень, 16 фельдшерсько-акушерських пунктів, поліклініки, аптеки. Нестачі в магазинах і супермаркетах немає. Багато кафе, ресторанів, салонів краси. Перший в Київській області критий аквапарк працює цілий рік. Коротше кажучи, торгова і побутова інфраструктура знаходиться практично на столичному рівні.

Промисловість представлена дуже широко. Завдяки наявності автомобільних і залізничних колій біля міста знаходиться велика кількість складів та логістичних комплексів. Місто стрімко розвивається, при цьому нерухомість оцінюється нижче у порівнянні з Києвом, а екологічна ситуація менш напружена. З Броварів легко можна дістатися і до міжнародного аеропорту «Бориспіль».

8. Бориспіль

Місто Бориспіль – центральна площа

Одне з найдавніших міст Київської області, що знаходиться приблизно у 30 км від Києва. Завдяки найбільшому міжнародному аеропорту України, розташованому в безпосередній близькості від міста, Бориспіль, безумовно, має хорошу перспективу для свого розвитку. Зараз у місті працюють 10 дитячих садків, стільки ж шкіл, один ліцей, музична та спортивна школи, 2 філії вузів, більше 30 лікувальних установ.

Промисловість різноманітна. Основні галузі: харчова, будівництво, транспорт і зв’язок. Працюють 11 основних підприємств, багато невеликих виробництв. Відмінна торговельна мережа із великою кількістю супермаркетів та торгових центрів.

Не можна не відзначити привабливість міста із точки зору інвестицій. Ціни на нерухоме майно тут трохи нижче за київські, а транспортне сполучення зі столицею добре. Швидкісна Бориспільська траса дає можливість за 15-20 хвилин дістатися до однойменної станції метро громадським транспортом. Екологічна ситуація в місті задовільна, хоча тут немає ані великих лісових масивів, ані водних об’єктів.

9. Боярка

Боярка – вид зверху

Приблизно у 20 км на північний захід від Києва знаходиться невелике місто Боярка. Залізниця, що перетинає місто, ділить його на дві частини – стару і нову. Багатоповерхові новобудови контрастують з невеликими приватними будинками старого міста.

Боярка славиться своїми парками. У минулому місцевість була відома як лікувально-кліматичний курорт і користувалася популярністю у людей із хворими легенями. З тих пір звичайно «багато води витекло». Але, тим не менш, і в теперішній час Боярка є екологічно благополучним містом у порівнянні з іншими містами Київської області.

Тут працює 7 дитячих садків, 5 шкіл, гімназія, приватна школа для дівчаток 1-2 ступені, центр дитячої творчості, музична школа, спеціальна школа для дітей зі слабким зором. Спеціальну освіту можна отримати в коледжі екології та природних ресурсів. У Боярці знаходиться військовий ліцей імені Івана Богуна. До Києва можна дістатися залізницею за 30 хвилин, а маршруткою – за 40 хвилин.

10. Макарів

Макарів – центральна площа міста

Маленьке містечко, а точніше селище міського типу, розташоване на березі річки Здвиж, районний центр. Відстань до Києва по автодорозі 56 км. Населення перевищує 11 тисяч осіб.

Тут знаходиться районна лікарня, 2 загальноосвітні школи, 4 дитячих садка, медичний навчальний заклад, центр творчості дітей та юнацтва, спортивна школа. Є Будинок культури, бібліотека, кінотеатр, музей, пошта, салон краси.

У Макарові розвивається мале підприємництво, орієнтоване на аграрне виробництво. Працює хлібокомбінат, птахофабрика. До речі саме птахофабрика, а точніше відходи її виробництва, дали привід для скандалу, що розгорівся декілька років тому. Місцеві жителі скаржилися на забруднення річки Сквира та навколишніх територій. Для вивчення ситуації Міністерством екології та природних ресурсів була створена навіть спеціальна комісія.

В цілому селище Макарів чисте і доглянуте. Тут переважає одноповерхова сільська забудова. Багатоповерхівок мало. У зв’язку із відносно великою відстанню до Києва нерухомість тут порівняно недорога.

Будь ласка, звертайтеся!

Ми будемо раді провести для Вас оцінку нерухомості як в будь-якому з вище перерахованих міст Київської області, так і оцінку в Києві.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ