Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Оцінка авто для юридичних осіб

Оценка авто юридических лиц

Коли виникає необхідність провести оцінку автомобіля для приватної (фізичної) особи, в більшості випадків особливих питань і труднощів дана процедура не викликає. Майже всі транспортні засоби приватних осіб, з якими нам доводиться працювати, є широко поширеними, тому визначити їхню вартість досить просто. А от при роботі з юридичними особами – ситуації бувають досить цікавими…

Визначення вартості авто поширених моделей

Як відомо, на вартість транспортного засобу безпосередньо впливають такі характеристики автомобіля:

  • Тип авто.
  • Марка і модель.
  • Рік випуску.
  • Об’єм двигуна.
  • Пробіг.
  • Тип коробки передач.
  • Матеріал оббивки салону.
  • Наявність додаткового оснащення.

Якщо говорити про легкові автівки, безумовно, головними чинниками є модель, рік випуску та об’єм двигуна. Для визначення вартості нашого об’єкта достатньо проаналізувати ринок продажів такої техніки. Логіка говорить про те, що наше майно коштує приблизно стільки ж, за скільки пропонується до продажу аналогічне, з невеликим корегуванням на розмір торгу.

Для проведення такого аналізу ринку оцінювачі користуються як спеціальною літературою (Бюлетень автотоварознавця), так і ринковими даними – оголошеннями із сайтів з продажу автівок. Власне кажучи, сам бюлетень і наповнюється даними з аналогічних спеціалізованих сайтів, інформація упорядковується і отримує якийсь офіційний статус. Інша справа, що не всі моделі авто представлені в Бюлетені, та й сам цей довідник не у всіх є, коштує дорого і вимагає регулярного оновлення.

Оцінка транспорту юридичних осіб

Що ж стосується нашої співпраці по проведенню оцінки авто з юридичними особами, тут ситуації бувають значно більш цікавими.

По-перше, на балансі підприємств часто обліковуються вантажні автомобілі та спеціальна техніка. Оцінка транспорту такого типу ускладнена внаслідок того, що пропозицій щодо продажу аналогічних об’єктів буває вкрай мало для того, щоб зробити адекватний висновок про їхню ринкову вартість. Гірше того, навіть ці пропозиції в невеликій кількості як правило майже не корелюють між собою, ціни на аналогічні моделі вантажівок або причепів можуть відрізнятися в рази.

По-друге, стан автопарків юридичних осіб нерідко залишає бажати кращого, мягко кажучи. На балансі деяких підприємств перебуває велика кількість одиниць техніки, при розгляді якої виявляється, що фактично замість цих авто присутні тільки залишки кузова або рами.

Наша оціночна компанія та оцінювачі автомобілів накопичили значний досвід по визначенню вартості транспорту саме юридичних осіб. Наприклад, ми виконували переоцінку автопарків зокрема таких відомих підприємств, як «Воля Кабель», «Укртелеком», брали участь у переоцінці транспорту «Укрпошти»…

Якщо Ви обираєте собі підрядника на виконання робіт з оцінки авто, як аргумент на нашу користь хочемо представити Вашій увазі розділ сайту Наші клієнти. В ньому ми з гордістю відзначаємо відомі компанії та бренди, з якими ми мали позитивний досвід співпраці.

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! Формуйте список транспорту на оцінку, а ми докладемо всі зусилля, щоб зробити Вам найбільш вигідну комерційну пропозицію, а саму роботу виконати якісно і, безумовно, в заздалегідь обумовлений строк!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: