Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати та купити квартиру в новобудові Києва

Новая квартира

Очевидним є той факт, що покупка житла на вторинному ринку пов’язана зі значно меншою, мінімальною кількістю ризиків. Тим не менш, все більше киян планують вибрати і придбати квартиру саме в одній з численних новобудов Києва. Серед основних аргументів для такого рішення можна виділити наступні:

 • Будівельні матеріали, що відповідають сучасним вимогам. У тому числі з точки зору енергоефективності як влітку, так і взимку.
 • Комунікації без значного фізичного зносу. Можливість поставити лічильники на опалення, що дозволяє істотно економити на квартплаті кілька місяців в році.
 • Поліпшені планування. Зокрема, за рахунок більшої площі кухні та передпокою.
 • Наявність різноманітної інфраструктури безпосередньо в самому житловому комплексі. Як мінімум зазвичай присутній продуктовий магазин і перукарня. Або, наприклад, тренажерний фітнес-зал.
 • Відносно низька вартість квартири без ремонту. При цьому вартість самого ремонту (оздоблювальних робіт) значно нижча в порівнянні з квартирами в старих будинках.

Якщо рішення про покупку прийнято, можна переходити до головного:

Як вибрати і купити квартиру в новобудові Києва

Головне, що потрібно пам’ятати оцінці нерухомості будь-якого виду з точки зору доцільності купівлі: покупка повинна бути максимально продуманою. Ніякі емоції та поспіх неприпустимі, якщо Ви не хочете потім шкодувати про те, що погарячкували.

Не пошкодуйте часу і подивіться якомога більше самих різних варіантів. У процесі таких переглядів Ви крім усього іншого можете в розмові з продавцем дізнатися про якісь фактори, які раніше не брали до уваги.

Постарайтеся проаналізувати загальну ситуацію з оцінкою квартир в новобудовах Києва і тенденціями їх зміни. Якщо ціни мають тенденцію до зниження, у Вас є хороша можливість отримати додаткову знижку від забудовника. Особливо в разі стовідсоткового розрахунку без використання розстрочки або кредитних коштів.

Місце розташування – найважливіший параметр житлового комплексу

Вважається, що в Києві, чим ближче житло розташоване до центру, тим воно престижніше. І, відповідно, квартири в нових будинках центральної частини міста коштують значно дорожче. Однак, є привід задуматися, а чи потрібна саме Вам квартира в центрі столиці? З її пробками, хаотичною парковкою, загазованістю та практично повною відсутністю рекреаційних зон.

Можливо, набагато комфортніше буде жити якраз таки подалі від галасливого центру. Але з можливістю гуляти в лісопарковій зоні або берегом Дніпра.

Крім очевидного фактора розташування новобудови на оцінку квартири будуть також впливати:

 • Розмір та інфраструктура житлового комплексу. Наявність на території або поруч школи, дитячого садка, супермаркету, фітнес-клубу.
 • Планування квартири. Дешеві варіанти часто характеризуються витягнутою кухнею, недостатньою для комфортного користування площею санітарних вузлів.
 • Загальна площа квартири. Як правило при однаковій кількості кімнат вартість квадратного метра зростає зі зменшенням загальної площі житла.
 • Загальні архітектурно-планувальні рішення по дому. Чим менше загальна кількість квартир в будинку, тим комфортніше в ньому буде жити. Часто сьогодні на ринку пропонуються варіанти «сучасних гостинок» з довгими коридорами і переважанням однокімнатних квартир. Зрозуміло, що комфортніше буде жити в під’їзді на 100 дво – або трикімнатних квартир, ніж на 200 однокімнатних. Особливо ці незручності проявляються в проблеми паркування і часу очікування ліфта в години пік.
 • Торгова марка і довіра, якою користується забудовник на ринку нерухомості Києва. Важливо звертатися увагу не тільки на те, чи здає він вчасно і якісно будинки в експлуатацію. Але і на те, як надалі розвивається доля будинку. Чи немає проблем з теплим фасадом, ліфтами, чи не нав’язує забудовник свою компанію з обслуговування будинку з «космічними» тарифами тощо.
 • Стадія готовності будинку. Зрозуміло, що чим нижче ступінь готовності, тим нижче ціна, але і ризики при цьому значно вище.

Перевірка документів забудовника

Коли вибір конкретної квартири в новобудові Києва для покупки зроблений, важливо перевірити документи забудовника. На жаль, в наших реаліях покупка нерухомості на первинному ринку – це завжди ризиковано. Однак, ці ризики можна принаймні мінімізувати. І не купити квартиру в будинку з явними і очевидними проблемами.

Оскільки питання перевірки документів є специфічним, ми радимо для його вирішення звернутися до знайомих юристів. Які мають досвід у вирішенні подібних питань. І до таких, думці яких Ви довіряєте.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: