Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як правильно вибрати квартиру в будинку, що будується

Новостройки Киева

Перш ніж купити житло в новобудові необхідно скласти для себе список пріоритетів. При вирішенні цієї проблеми потрібно розглядати безліч нюансів:

 • Наявність проектно-дозвільної документації у забудовника та акредитації в банку.
 • Розвиненість інфраструктури.
 • Репутацію продавця та оцінювача нерухомості.
 • Зручність користування особистим транспортом.
 • Кількість паркувальних місць.
 • Розміри та співвідношення загальної та житлової площ квартири.
 • Поверховість будинку.
 • Розташування відносно сторін світу.
 • Матеріал основних конструкцій.
 • Вид системи опалення (централізована або автономна) і тип енергоносія.
 • Наявність, розмір і кількість ліфтів.
 • Кількість квартир на поверсі.
 • Вік і характеристика району забудови.

Перед вибором житлоплощі необхідно визначитися з метою придбання. Якщо це приміщення буде використовуватися тимчасово на короткий термін або призначається для здачі в оренду, то краще купити квартиру невеликої площі. В ідеалі однокімнатну недалеко від станції метро, якщо мова йде про Київ. У разі перепродажу ліквідність і оцінка такої квартири буде вищою. При придбанні нерухомості для постійного проживання необхідно проаналізувати і оцінити всі об’єктивні фактори.

Розташування будинку всередині району

Київ, будинки на Печерську

Будівництво нового мікрорайону має свої нюанси. При певній віддаленості від центру виникають труднощі з проїздом від будинку до робочого місця і назад. Однак це компенсується більш чистим повітрям. А також наявністю нової системи інженерних споруд та комунікацій. Точкове будівництво серед старої забудови забезпечує вже облаштований простір з розвиненою інфраструктурою. Але не захищає від змін видових характеристик будинку. У будь-який момент поруч може бути зведено іншу будівлю, значно погіршує вид з вікон. І до того ж обмежує вільний прибудинковий простір.

Розташування квартири в будинку

Якщо на сходовому майданчику знаходиться велика кількість квартир, то оцінка такої нерухомості нижча. При цьому і якість життя значно знижується. У ліфта виникнуть черги, буде більше шуму.

Від вибору поверховості залежить спосіб пересування і легкість при підйомі. Вибираючи нижні поверхи, відпадає необхідність використання ліфта. Але це зручно тільки для молодих і енергійних людей. При певних обмеженнях пов’язаних зі здоров’ям або наявністю маленьких дітей користування ліфтом вимушена необхідність. Тоді вибір поверховості залежить тільки від фактора страху висоти. Проте також необхідно враховувати, що з ранку виїхати на ліфті з верхніх поверхів простіше ніж з нижніх. Куди ліфт в години-пік приходить вже повністю забитий людьми.

Розмір і благоустрій двору важливі для всіх категорій громадян. Потрібно враховувати наявність паркувальних місць, обладнаної дитячого майданчика і зони для відпочинку. Близьке сусідство з проїжджою частиною, торговими центрами або місцями активного дозвілля будуть доставляти дискомфорт і незручність.

Архітектурно-планувальні рішення будинку

Вибір матеріалу основних конструкцій і стін впливає на шумоізоляцію, термоізоляцію приміщення і його зовнішній вигляд. Перегородки, виконані з цегли, захищають від зайвого шуму і краще тримають тепло взимку і прохолоду влітку. Панельні або монолітні конструкції зводяться швидше і є високоміцними.

У будинках існує два варіанти опалення. Якщо теплопостачання централізовано, то сезонне включення і виключення відбувається у всьому будинку одночасно і з однаковою температурою теплових приладів. Зменшити силу тепловіддачі можна, якщо є власні регулятори на радіаторах. А зменшити оплати допоможуть теплові лічильники. Як правило їх можна встановити тільки в нових будинках через особливості внутрішньобудинкових теплових мереж. При цьому плата не буде фіксована. А буде залежати від кількості використаного тепла, відповідно до даних систем обліку. При індивідуальному опаленні власник має право сам розпоряджатися терміном початку і закінчення опалювального сезону. Ціна за послугу складається з урахуванням споживання енергоносія.

Репутація забудовника

Але починати свій вибір потрібно з надійності забудовника, перевірки та оцінки якості всіх правовстановлюючих і дозвільних документів на будівництво. А також акредитації в банку. Незайвим буде ознайомитися з відгуками про продавця нерухомості на різних форумах в Інтернеті і соціальних мережах. Необхідно уважно вивчити інформацію з офіційного сайту забудовника, де повинна бути виставлена вся правова і робоча документація.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: