Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінка офісних меблів

Оценка офисной мебели

Коли необхідно провести оцінку меблів, основна увага, як правило, приділяється офісним столам. Цей меблевий елемент характеризується значною кількістю параметрів, тому, щоб правильно визначити вартість такого майна, потрібно звертати увагу на деякі нюанси.

За запитом «офісний стіл продаж» пошукова система пропонує настільки велику кількість найрізноманітніших предметів меблів, що питання підбору потрібного аналога перестає здаватися простим.

Якими бувають офісні столи

Форма

За формою такі меблі можна розділити на наступні основні види:

  • Прямі офісні столи. Найбільш поширений варіант. Популярними такі моделі роблять проста конструкції, мінімум деталей і, відповідно, бюджетна ціна. Часто такі вироби комплектуються змонтованою тумбою для канцелярського приладдя.
  • Кутові столи. Від прямих аналогів такі меблі відрізняються в основному формою стільниці. Як наслідок, такі вироби мають додаткову опору. Ці меблі найчастіше виготовляються без вбудованої тумби. Хоча зустрічаються моделі, де тумба якраз і грає роль додаткової опори для стільниці. При замовленні кутових меблів слід звертати увагу на праве та ліве розташування робочого місця.

Дизайн

Часто дешевий офісний стіл можна відрізнити від дорогого просто на око. Різниця полягає в матеріалах, використовуваних для виробництва стільниці й опор.

  • Столи з ДСП. Найбільш поширеним варіантом є офісні меблі з деревно-стружкових плит. При цьому з ДСП виготовляються як стільниці, так і опори столів.
  • Дерево і метал. Більш дорогі моделі можуть бути виконані з використанням більш якісних матеріалів для виготовлення стільниць. Наприклад, МДФ або просто масив дерева. Також і опори у них можуть бути виконані з дерева або з металу.

Функція

За функціональним призначенням поділяють офісні столи для керівників і персоналу. Також окреме місце займають меблі для оформлення кімнат переговорів. До таких виробів, як і до меблів для керівників, пред’являються більш високі вимоги. Відповідно, такі предмети, як правило, істотно дорожчі, ніж столи для співробітників. Особливу складність з точки зору визначення вартості представляє майно, розташоване в кімнатах переговорів. Адже таке приміщення – це свого роду обличчя будь-якої компанії. Тому комплектується воно часто ексклюзивними моделями офісних меблів.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ