Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Вигідніше купувати квартиру з ремонтом або без?

Квартира с отделкой

Ще кілька років тому було прийнято здавати в експлуатацію квартири без внутрішнього оздоблення. Але далеко не всі покупці нового житла хочуть робити ремонт самостійно.

Варто пам’ятати про те, що внутрішні оздоблювальні роботи займають досить багато часу і вимагають вкладення додаткових коштів. На сучасному ринку нерухомості є як варіанти з ремонтом, так і без.

Переваги та недоліки покупки квартири з ремонтом

Купити квартиру, в якій повністю зроблений ремонт, це вкрай зручно, адже:

 • в житло можна в’їхати відразу після покупки;
 • не потрібні ніякі додаткові роботи;
 • забудовник надає гарантію на всі виконані роботи, тому несподіваних поломок можна уникнути.

Для більшості людей головною перевагою є можливість відразу ж заселитися в нову квартиру. Адже далеко не у всіх покупців є ще один будинок, де вони будуть жити під час ремонту. При цьому брати в оренду квартиру, коли вже куплений власний будинок, це зовсім незручно. Купівля квартири з готовим ремонтом дозволяє позбутися від багатьох проблем. Не потрібно продумувати інтер’єр, вибирати матеріали, наймати і контролювати будівельників. Проте іноді зустрічаються і дуже цікаві пропозиції, зокрема їх пропонує сайт нерухомості Київ, щодо продажу житла без оздоблення, але з дуже цікавими характеристиками як будинку, так і власне самої квартири.

Компанія-забудовник несе пряму відповідальність за якість ремонту, включаючи всі види оздоблювальних робіт. Якщо в новій квартирі буде виявлений будь-якої дефект внутрішньої обробки, то згідно з договором, забудовник буде зобов’язаний усунути його абсолютно безкоштовно.

Однак покупка квартири з готовим ремонт пов’язана і з певними незручностями:

 • планування може не відповідати бажанням покупця;
 • дизайн може не сподобається;
 • якщо заздалегідь не закріпити в договорі всі види використовуваних матеріалів і підсумкове якість оздоблення, то власник може бути розчарований;

Наприклад, компанія-забудовник може встановити сантехніку, яка не підійде власнику квартири, тому її доведеться міняти вже самостійно. Крім цього через те, що вже будуть зроблені всі оздоблювальні роботи, виявити дефекти можна далеко не відразу.

Переваги та недоліки покупки квартири без ремонту

Купити квартиру без ремонту можна з чорновою обробкою або без неї. У разі, якщо будівля здається в експлуатацію відразу після завершення будівництва, то нових власників чекатимуть тільки голі стіни. Це може бути зручно, адже:

 • всі дефекти будуть видні відразу;
 • можна самостійно зробити перепланування і зробити розводку комунікацій;
 • дизайн і всі матеріали вибирає власник;
 • можна контролювати ремонт і все зробити максимально якісно, у відповідності зі своїми бажаннями і запитами.

Завдяки тому, що в новій квартирі не буде внутрішнього оздоблення, є можливість ретельно оглянути всі стіни, стелю і підлогу, виявити дефекти і усунути їх. Також в приміщенні без ремонту можна зробити унікальне планування, встановити різні сучасні системи і прокласти лінії комунікацій таким чином, щоб власнику було максимально комфортно. Важливим є те, що власник сам контролює ремонт, а відповідно, буде впевнений в його якості.

Однак у покупки квартири без ремонту є і свої недоліки:

 • доведеться самостійно планувати дизайн, вибирати матеріали;
 • необхідно буде створити проект майбутнього житла;
 • доведеться шукати і наймати будівельників;
 • потрібно особисто стежити за ремонтом і контролювати цей процес;
 • переїхати в житло без ремонту відразу не вийде.

Також на ринку нерухомості є пропозиції щодо купівлі квартир з чорновою обробкою. У такому житлі вже оштукатурені стіни, прокладені всі комунікації, встановлені системи опалення та вентиляція. Купівля такого житла має наступні переваги:

 • власнику не потрібно самому займатися брудною і важкою роботою;
 • можна самому вибрати сантехніку;
 • дизайн буде вибирати сам власник;
 • на те, щоб закінчити ремонт, піде набагато менше часу і сил.

Необхідно пам’ятати, що хоч покупка житла з чорновим оздобленням і полегшує життя новим господарів, проте різні дефекти виявити буде складніше. При цьому розетки, комунікації та інші важливі елементи можуть бути встановлені не в тих місцях, де потрібно власнику.

Квартира з ремонтом і без

Який варіант вибрати

Найчастіше вибір квартири з обробкою або без, роблять, виходячи зі свого фінансового становища. Без ремонту квартира оцінюється дешевше на 40-200%, ніж квартири, в яких вже виконані всі роботи. Але варто пам’ятати про те, що зробити ремонт самостійно може бути навіть дорожче, ніж купити вже готову квартиру. Це пов’язано з тим, що забудовники купують будматеріали оптом, а також роблять ремонт силами своїх працівників.

Нерідко забудовники в Києві виставляють на продаж житло за заниженою ціною ,з метою залучення більшої кількості потенційних покупців. Подібні варіанти вкрай вигідні, тому багато покупців на них погоджуються. А в разі, якщо обробка не подобається, то можна вносити корективи поступово. Як то кажуть, по ходу п’єси. 🙂

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: