Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати квартиру в новобудові?

Квартира в новобудові

Вирішивши купити квартиру в новобудові, людина повинна врахувати безліч нюансів: юридичний статус житла, форму договору, розташування майбутнього будинку, інфраструктуру житлового комплексу, поверх і планування обраного об’єкта. Та багато іншого. Пропонуємо Вашій увазі важливі рекомендації, які варто враховувати, вибираючи житло в новобудові.

Кожен покупець володіє певним бюджетом. Тому, в першу чергу, квартира в новобудові Києва повинна відповідати наявним у розпорядженні фінансам. Далі фахівці рекомендують слідувати певному алгоритму.

1. Вибір потрібного поверху

Поверховість, як ніякий інший критерій вибору квартири, як і раніше, оповитий стереотипами та міфами з минулих епох житлового будівництва. Почнемо з того, що житло на перших поверхах не часто не зустрінеш в столичних новобудовах, тому найнижчий житловий поверх – це другий. Ніяких проблем з вогкістю, шумом або запахами з вулиці там не буде. Плюс поломка ліфта не обернеться трагедією. Однак і верхні поверхи, в тому числі, останній, нічим не гірше. Сучасні технології будівництва виключають протяги і протікання, а ліфтове та інше гучне обладнання, яке зазвичай розміщують на горищі, надійно звукоізольоване.

2. Вирішіть, чи потрібна вам обробка від забудовника

Сьогодні на ринку новобудов Києва, як і в інших регіонах, все ще переважають проекти з чорновою обробкою, в яких квартири передаються власникам без оздоблення стін і підключених санітарних приладів. Це дозволяє вигадати власний дизайн, але ремонт коштує не дешево, та й терміни заселення зсуваються. Тому все більшою популярністю користуються квартири з оздобленням від забудовника. Дизайн буде не унікальним, проте ремонт від девелопера обійдеться на 20-30% дешевше. І відсвяткувати новосілля можна буде відразу після введення будинку в експлуатацію. Іноді зустрічається і проміжний варіант: передчистове оздоблення або “white box” (від англійської – «біла коробка»). В даному випадку забудовник зводить міжкімнатні перегородки, розводить комунікації по квартирі, вирівнює стіни, проводить підготовку підлоги. Покупцеві залишається зробити косметичний ремонт.

3. Вивчіть інфраструктуру житлового комплексу

У сучасних проектах забудовники часто передбачають власну інфраструктуру. Чим більше за своїми масштабами проект, тим більша ймовірність, що в ньому з’явиться власний дитячий садок, школа, поліклініка та паркінг. Однак нерідко забудовники замовчують про те, що соціальні об’єкти будуть вводитися на пізніх стадіях будівництва. А першим новоселам доведеться чекати можливо не один рік. Уточнюйте цю інформацію заздалегідь. Крім того, говорячи про паркінгу, дізнайтеся кількість машиномісць в ньому та число квартир в проекті. В ідеалі їх співвідношення повинно бути 1:1, і чим ближче до цього показника, тим краще.

4. Зверніть увагу на транспортну доступність ЖК

Якщо Ви звикли користуватися громадським транспортом, то при виборі житла, слід віддати перевагу новобудові в безпосередній близькості від зупинок маршрутів транспорту. Якщо ж Ви пересуваєтеся на особистому авто, варто оцінити ситуацію з дорожньою мережею, «пробками», парковками. Не нехтуйте також вивченням планів розвитку транспортної інфраструктури всього району: можливо поруч з вподобаним ЖК в “ведмежому кутку” вже будується нова станція метро або нова дорожня розв’язка.

5. Наведіть довідки про забудовника

На ринку житла працюють самі різні компанії: великі та маленькі, старі та нові. Не секрет, що час від часу відбуваються бізнес-помилки, або й афери, і будівництво будинку може «стати». Щоб не потрапити в ситуацію з довгобудом необхідно ретельно вивчити репутацію девелопера або забудовника вподобаного Вам проекту. Перевагу слід віддавати визнаним лідерам ринку з великим обсягом забудови та багаторічним досвідом роботи. Крім того, зверніть увагу на склад банків, що видають іпотеку квартири у проектах девелопера. Всі кредитори ретельно вивчають забудовника, тому факт співпраці з відомими крупними банками та іншими важливими інституціями говорить на користь надійності забудовника.

6. Уважно читайте договір

Перед підписанням договору, зверніть увагу на формати угод, які пропонують забудовники. Для квартири в споруджуваному будинку їх існує декілька видів. Але найнадійнішим варіантом, звісно, є договір купівлі-продажу для вже готового житла. Іноді забудовники пропонують різні форми попередніх договорів, коли ви укладаєте угоду про те, що в майбутньому підпишете основний договір, але гроші віддаєте зараз. Тому радимо звернутись по консультацію до юристів, досвіду та порядності яких Ви довіряєте.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: