Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Купівля квартири в Києві: район і тип будинку

Как купить квартиру в Киеве

Перед більшістю жителів столиці як мінімум один раз в житті стоїть питання: як правильно вибрати квартиру в Києві для покупки. Хтось купує своє перше житло, хтось розширює житлоплощу. Ну а деякі розглядають покупку нерухомості в якості інструменту для збереження капіталу.

В останні роки тенденція ринку нерухомості Києва така, що покупка квартири під здачу – це інструмент саме збереження грошей, а не прибутковий орендний бізнес. Оцінювачі пов’язують це в тому числі з тим, що відсотки за депозитами в банках в останні роки в гривні знизилися до мінімальних ставок. А у валюті ставки взагалі близькі до нульових.

На які критерії варто звернути увагу при виборі квартири в Києві?

Вибрати і оцінити квартиру в Києві в умовах величезної кількості найрізноманітніших пропозиції з продажу нерухомості – завдання не таке просте, як здається на перший погляд. Якщо тільки ви хочете зробити розумний вибір, щоб потім не шкодувати про те, що при виборі квартири не врахували ті чи інші негативні фактори.

Район Києва

Як і з будь-якою іншою оцінкою нерухомістю в Києві, фактор розташування квартири – найголовніший. Для Києва важливо визначитися з берегом Дніпра, на якому ви будете аналізувати пропозиції продавців. Це дуже важливий фактор, оскільки з кожним роком переїхати в години-пік з одного берега Дніпра на інший стає все складніше. З іншого боку, якщо ви звикли користуватися метро, така проблема перед вами буде стояти не так гостро.

З точки зору купівлі квартири лівобережна частина Києва умовно поділяється на три великі зони (с півдня на північ, укрупнено):

  1. Позняки та Харківський масив. Перевага району – наявність гілки метро. Недоліки – висока щільність забудови і проблеми з паркуванням. А також специфічний запах в деяких частинах району при вітрі з боку Бортничів.
  2. Лівобережний масив і район станції метро Дарниця. Вельми комфортні райони для проживання. Варто відзначити, що район станції метро Лівобережна втратив частину своєї привабливості після будівництва там великої кількість нових житлових будинків. Через що виникли додаткові проблеми з транспортною доступністю району. Перевагою району є наявність гілки метро і велика кількість зелених зон.
  3. Троєщина. Основним недоліком району є відсутність метро. Перспектива його побудови не один рік гріє душу місцевим жителям. Але поки факт залишається фактом: метро на Троєщині немає. Перевага району – не така густа забудова як на Позняках, достатня кількість парків і зон відпочинку.

Що стосується правого берега, важливо відзначити, що він істотно сильніше завантажений автотранспортом в порівнянні з лівим берегом. А це не тільки утруднене переміщення, але і висока загазованість повітря. У центральній і серединній частинах Києва щільність забудови за останні роки наблизилася до критичної. Звідси проблеми з паркуванням і транспортною доступністю більшості мікрорайонів.

Також слід звернути увагу, що інженерні комунікації правого берега в своїй масі будувалися значно раніше, ніж на лівому березі. Тому і аварії там виникають частіше.

Проте багато киян віддають перевагу тільки правому берегу, а покупку квартири на лівому березі навіть не розглядають.

Новобудова або вторинний ринок.

Це питання, безумовно, найважливіше після розташування будинку при оцінці нерухомості для її придбання. При цьому однозначної відповіді на нього немає.

З одного боку, зрозуміло, що новий будинок – це новий будинок. Сучасні комунікації, можливість істотно економити на комуналці, менший відсоток проблемних сусідів.

Але у новобудов існують і певні недоліки. В першу чергу важливо розуміти, що у багатьох нових будинках Києва присутні ті чи інші приховані недоліки, пов’язані з низькою якістю сучасного будівництва. Наприклад, нерідкі випадки неправильного проекту вентиляції. Або дефекти ліфтів, що призводить до їх частого виходу з ладу, і неможливість жителів нижніх поверхів в ранкові години-пік потрапити в забитий ліфт.

Також важливо відзначити проблеми з паркуванням, якщо в житловому комплексі відсутній власний підземний паркінг. На масивах старої забудови з парковками справи теж йдуть не весело, але принаймні там будинки мають меншу кількість поверхів, двори більше, а жителів і автомобілів менше.

Ну і звичайно планування багатьох сучасних будинків залишають бажати кращого. Схильність забудовників до проектування будинків з великою кількістю однокімнатних квартир на поверсі перетворює на вигляд цілком пристойний будинок в звичайну сучасну гостинку.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: