Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Оцінка дачі

Оцінка дачі

Говорячи про експертну оцінку майна, ми традиційно маємо на увазі в першу чергу квартиру і машину. Насправді, це й не дуже дивно, адже це найдорожче, що у нас є. У світі матеріальних речей, звичайно. На наш погляд, в цьому списку невиправдано забута ще одна дорога (і не тільки нашому серцю, але і в матеріальному відношенні) частина наших володінь…

Дача.

У кожного свої уявлення про дачу. Для когось це халабудка й город, до яких потрібно добиратися на електричці, а потім повертатися назад з урожаєм та хворою спиною. Для когось це невеличка хатка, банька, галявинка із зеленою травичкою і всього кілька грядок – так, для власного задоволення. Чиясь дача – це вічні шашлики із друзями. Хтось використовує дачу для постійного проживання. А у деяких це зовсім і не дача, а справжній заміський будинок з усіма уявними та неуявними зручностями. Багато людей живуть на дачі тривалий час (наприклад все літо), а хтось зрідка навідується, так, перевірити, чи все на місті і нічого не вкрали)

Оцінювача ж дача цікавить як об’єкт нерухомості – земельна ділянка із цільовим призначенням під садівництво із будинком і, можливо, господарськими будівлями. Визначати вартість такої ділянки за тими ж принципами, що і вартість квартири в місті — не правильно. Якщо у разі проведення оцінки квартири в Києві оцінювач просто шукає схоже житло в схожих будинках одного мікрорайону, то з оцінкою будинку ситуація дещо складніша. Це пов’язано з тим, що вартість дачі складається з двох частин: вартості земельної ділянки та вартості самої будови. Рекомендуємо прочитати статтю: “Чи обов’язково потрібна оцінка землі при проведенні оцінки будинку”.

Оцінка нерухомості – це непроста річ. Занадто багато особливостей є не тільки у кожного виду нерухомості, але й у кожного конкретного об’єкта. Кожна з цих особливостей, в кінцевому підсумку впливає на вартість об’єкта. Оцінка дачі — це взагалі окрема історія. По-перше, дача, як вже говорилося, це не тільки будинок, але й земельна ділянка під ним. А ще господарчі споруди, комунікації, город, інвентар тощо. Все це повинно враховуватися, особливо, якщо оцінка дачної ділянки потрібна для пред’явлення у суді (рекомендуємо звернути увагу на статтю: “Яка різниця, для чого потрібна експертна оцінка”). На ринкову вартість заміських будинків впливають район, у якому розташовані “угіддя”, благоустрій ділянки, наявність і якість комунікацій. Крім того, дача — це рекреаційний ресурс, тобто, будуть важливі і можливості для відпочинку — наприклад, близькість річки та лісу, озера або пляжу. Багато людей їздять на дачу на вихідні, вириваючись з міста, де трудилися весь тиждень. Принципово важливим показником при оцінці дачі може бути і віддаленість її від міста, час у дорозі і наявність на шляху великих заторів. Погодьтеся, ніхто не схоче купувати дачу, до якої неможливо дістатися на машині у п’ятницю ввечері із-за пробок.

Наші оцінювачі постійно знаходяться “на ринку” заміської нерухомості. Стежать за законодавством, моніторять пропозиції щодо продажу та купівлі дачних ділянок і заміських будинків, регулярно відвідують галузеві виставки і форуми для профільних фахівців. Все це дозволяє постійно «бути в темі», тримати руку на пульсі, бути готовими провести дійсно правильну оцінку земельної ділянки і будинку на ньому.

Зателефонуйте нам, якщо у Вас є питання, пов’язані з оцінкою заміської нерухомості — ми із задоволенням допоможемо Вам як слід у всьому розібратися!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: