Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

5 ознак того, що житло здає аферист

Ріелтор шахрай

Оренда квартир в Києві користується високим попитом. Проте на ринку чимало шахраїв, охочих збагатитися за рахунок надмірно довірливих або неуважних квартиронаймачів. Щоб не втратити кровно зароблених грошей і не залишитися без житла, важливо знати, які моменти повинні вас насторожити.

Ціна значно нижче середньоринкової

Якщо Вам пропонують зняти квартиру в м. Київ в півтора-два рази дешевше аналогічного житла в цьому районі, то варто задуматися. І згадати приказку «скупий платить двічі». Занадто низька ціна – одна з головних ознак того, що з даною пропозицією щось не так.

Передоплата за перегляди

Схема оплати «за адресу» зустрічається досі. Хоча і не так часто, як раніше. Нечесний ріелтор просить заплатити гроші за інформацію про квартиру, що здається. А коли орендар приїжджає за вказаною адресою, то з’ясовується, що житло вже здано або взагалі не здається.

Пам’ятайте, що жоден брокер, який працює законно, не буде просити внести передоплату. Завжди платите комісійні ріелтору тільки після підписання орендного договору.

Відсутність оригіналів документів

Небажання пред’явити оригінальне свідоцтво про право власності – один з найбільш явних ознак шахрайства. Пам’ятайте: власник квартири повинен пред’явити оригінали правовстановлюючих документів і свій паспорт. Якщо він не хоче цього зробити, то з великою часткою ймовірності перед Вами шахрай.

Якщо в документах зазначено кілька власників житла, попросіть показати письмову згоду всіх господарів. Інакше можна зіткнутися з ситуацією, коли ви підпишете договір з одним з власників, а через деякий час другий власник зажадає звільнити житлоплощу.

Зайва квапливість

Оренда квартир в Києві – відповідальний захід, поспіх тут абсолютно недоречний. Важливо уважно прочитати договір, задати всі питання і обумовити принципові моменти. Якщо орендодавець квапить з підписанням договору, поспішає забрати гроші та піти, не варто знімати таке житло. Серйозний власник не менше квартиронаймача зацікавлений в обговоренні всіх деталей. Він не буде нікуди поспішати при оформленні угоди.

Орендодавець не може надати відповіді на прості питання

Перед переглядом квартири задайте орендодавцю питання про квартиру, сусідів, районі. Справжній господар або хороший ріелтор без праці зможе відповісти на всі ваші запитання. А ось шахрай ,який має намір здати квартиру обманним шляхом, буде йти від таких питань. Або відповідати загальними фразами.

Звертаємо Вашу увагу і на інші наші статті про нечистих на руку брокерів, які обманюють довірливих клієнтів при купівлі-продажу та оренді нерухомості.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: