Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка корпоративних прав

Оцінка корпоративних прав

Оцінка корпоративних прав – тема дуже обширна. Це пов’язано з тим, що всі підприємства різні та завжди вимагають від оцінювача індивідуального підходу.

Найчастіше клієнти хочуть в першу чергу дізнатися, скільки коштують (хоча б орієнтовно) наші послуги з визначення вартість частки в статутному капіталі. І дуже дивуються, коли оцінювачі відповідають, що середніх цін тут не буває, тому що обсяг роботи в кожному випадку різний.

Детальніше про це можна прочитати в основній тематичній статті у цій рубриці. Тут ми лише ще раз звернемо увагу клієнтів, що оцінка невеликого підприємства, у якого на балансі тільки стіл, стілець і ноутбук – це щось одне. Визначення ринкової вартості компанії, яка володіє нерухомістю по всій Україні, автопарком або великою кількістю інших активів – щось інше. Не можна також забувати, що оцінювач також повинен врахувати й інші показники діяльності підприємства: дебіторську і кредиторську заборгованості, фінансові показники по прибутку або збитків тощо.

Ну і, звичайно, не пов’язуйте ринкову вартість корпоративних прав із розміром статутного капіталу та часткою учасника в ньому. Розмір статутного капіталу – це історичний факт. Тільки в момент створення підприємства його вартість приблизно дорівнює розміру статутного капіталу. Далі в ході проведення господарської діяльності вартість підприємства постійно змінюється, а розмір статутного капіталу залишається незмінним. Якщо тільки засновники не вирішать його збільшити, але це, знову ж таки, окрема історія.

Тут зібрані профільні статті із докладною інформацією щодо нашої послуги із визначення вартості корпоративних прав. Якщо ж вам зручніше отримати консультацію оцінювача телефоном, будь ласка, звертайтеся!

 

Чи є зв’язок між вартістю підприємства та вартістю його основних засобів

З одного боку, вартість активів підприємства, безумовно, має вплив на вартість його корпоративних прав або акцій. Проте питання не є таким простим, як здається.

Як визначається вартість акцій або корпоративних прав підприємства

Багато хто вважає, що вартість підприємства дорівнює різниці між його активами та зобов’язаннями. Проте доволі часто такий підхід на практиці застосувати або неможливо, або недоцільно.

Оцінка корпоративних прав

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ