Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Житлова нерухомість і гаражі

Зверніть увагу! У цій рубриці зібрані статті, які стосуються загальних підходів до проведення оцінки житлової нерухомості, а також гаражів. Для отримання більш точної інформації, що відповідає саме Вашому запиту, будь ласка, перейдіть в потрібну вкладену рубрику:

Житлова нерухомість і гаражі

Оцінка житлової нерухомості – мабуть, найпоширеніша та технічно проста робота, яку може виконати оцінювач. Водночас за цією уявною простотою стоїть велика відповідальність за якість виконаної роботи. Адже мова йде про нерухомість, тобто про найдорожче майно, яке перебуває у власності більшості людей. Крім того, іноді бувають ситуації, при яких, здавалося б, проста справа перетворюється в далеко не тривіальну задачу. Адже одна справа визначити вартість квартири в Києві в одному з його спальних районів. А зовсім інша – оцінити ексклюзивний об’єкт нерухомості, особливо нехарактерний і нетиповий для району, де він розташований.

Наша оціночна компанія спеціалізується в тому числі й на проведенні оцінки для суду. Такі роботи вимагають від оцінювачів до себе підвищеної уваги, а до їхньої якості пред’являються особливі вимоги. Адже друга сторона судового процесу буде пильно вивчати всі документи, щоб знайти хоч найменшу можливість визнати звіт неякісним.

Ми оцінюємо житлову нерухомість для пред’явлення у нотаріуса. Однак, не для всіх випадків, оскільки для різних цілей документи оформляються по-різному.

Нижче наведена добірка статей, що стосуються загальних питань з нерухомого майна, яке можна віднести до житлового класу. Для отримання більш докладної інформації, як ми писали вище, рекомендуємо Вам перейти у відповідний більш «вузький» розділ нашого сайту.

Особливості оформлення нерухомості у спадок

Как вступить в наследство Украина

У статті розповідається про різні способи оформлення квартири або іншої житлоплощі в спадок. Розглядаються варіанти – якщо є заповіт, якщо його немає, якщо спадкоємець один або кілька, також наводиться перелік необхідних документів і фінансових витрат

Особливості придбання частки в квартирі або будинку

Коммунальная квартира

Придбання частки в житловому приміщенні – найдешевший спосіб стати власником житлових квадратних метрів. Розмір частки може бути будь-яким: від добре знайомої 1/2 до самої мінімальної 1/100 або навіть 1/1000.

Продаж нерухомості в Києві: чи потрібні послуги ріелторів

Риелтор

У чому полягає допомога ріелтора при купівлі та продажу квартири. Які вигоди отримує клієнт при зверненні в професійне агентство нерухомості. Відповіді на ці питання цікавлять всіх, хто так чи інакше пов’язаний з ринком нерухомості. Будь-то покупка або продаж квартири, гаража, землі, будинку або земельної ділянки. Або також оренда цього майна. Обговорюємо питання на прикладі, продажу квартир в Києві.

Нерухомість міста Ірпінь (Київська область)

Ирпень - город для жизни

У даній статті розповідається про нерухомість в місті Ірпінь. Нижче розповімо, чим примітний цей населений пункт Київської області. І розберемося, чому покупка нерухомості в передмісті Києва ймовірно стане вигідним капіталовкладенням.

Особливості домо-квартир QDRO-terraced house

Домо-квартира

Домо-квартири qdro [квадро] знаходяться на Столичному шосе в котеджному містечку «Коник». Тут цілодобова охорона, яка патрулює містечко. Відеоспостереження. Є великий дитячий майданчик, вихід до річки і 3 хвилини до Національного ландшафтного заказника «Жуків острів».

Нові правила оцінки нерухомості в 2020-му році

Оценка недвижимости 2020

За останні кілька років процедури переоформлення житлової нерухомості зазнавали суттєвих змін. В основному вони стосувалися особливості проведення оцінки майна для цілей купівлі-продажу, оформлення спадщини або дарування.

Особливості визначення вартості житлової нерухомості

Оценка жилой недвижимости

Узагальнена інформація про особливості роботи з житловою нерухомістю. У статті вказані нюанси, характерні для квартир і гаражів. А також для житлових будинків і земельних ділянок, на яких вони розташовані. Більш детальну інформацію можна знайти на спеціалізованих сторінках нашого сайту, присвячених конкретному типу нерухомого майна, який є цікавим саме для Вас.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ