Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Житлова нерухомість і гаражі

Зверніть увагу! У цій рубриці зібрані статті, які стосуються загальних підходів до проведення оцінки житлової нерухомості, а також гаражів. Для отримання більш точної інформації, що відповідає саме Вашому запиту, будь ласка, перейдіть в потрібну вкладену рубрику:

Житлова нерухомість і гаражі

Оцінка житлової нерухомості – мабуть, найпоширеніша та технічно проста робота, яку може виконати оцінювач. Водночас за цією уявною простотою стоїть велика відповідальність за якість виконаної роботи. Адже мова йде про нерухомість, тобто про найдорожче майно, яке перебуває у власності більшості людей. Крім того, іноді бувають ситуації, при яких, здавалося б, проста справа перетворюється в далеко не тривіальну задачу. Адже одна справа визначити вартість квартири в Києві в одному з його спальних районів. А зовсім інша – оцінити ексклюзивний об’єкт нерухомості, особливо нехарактерний і нетиповий для району, де він розташований.

Наша оціночна компанія спеціалізується в тому числі й на проведенні оцінки для суду. Такі роботи вимагають від оцінювачів до себе підвищеної уваги, а до їхньої якості пред’являються особливі вимоги. Адже друга сторона судового процесу буде пильно вивчати всі документи, щоб знайти хоч найменшу можливість визнати звіт неякісним.

Ми оцінюємо житлову нерухомість для пред’явлення у нотаріуса. Однак, не для всіх випадків, оскільки для різних цілей документи оформляються по-різному.

Нижче наведена добірка статей, що стосуються загальних питань з нерухомого майна, яке можна віднести до житлового класу. Для отримання більш докладної інформації, як ми писали вище, рекомендуємо Вам перейти у відповідний більш «вузький» розділ нашого сайту.

Особливості покупки нерухомості в Грузії

Грузія вабить іноземців, які шукають житло, своїм привабливим кліматом і доброзичливими місцевими жителями. Операції з нерухомістю тут напрочуд прості та повторюють процеси, що відбуваються у багатьох інших країнах. Цивільний кодекс і чіткі законодавчі принципи визначають інвестиційні вимоги при купівлі, забезпечуючи прозорий шлях для інвесторів.

Оцінка нерухомості у Київській області

Порівняння наближених до Києва міст області з точки зору комфортності проживання. Огляд ринку житлової нерухомості в передмісті Києва. Якщо ви зацікавилися варіантом покупки житла в Київській області, обов’язково прочитайте цю статтю!

Ринок нерухомості в Чернігові 2023

Яка ситуація на ринку нерухомості Чернігова у 2023 році? Чи готові потенційні покупці купувати нерухомість в області, яка межує як з росією, так і з білоруссю? І що відбувається на ринку оренди. Розбираємося в цій статті.

Котеджне містечко «Паларіс» у Борисполі

Котеджне містечко «Паларіс» – це вельми цікава пропозиція на ринку нерухомості Київської області. Оскільки забудова представлена таунхаусами на два або три поверхи, таке житло являє собою щось середнє між звичайною квартирою та індивідуальним житловим будинком. При цьому, нерухоме майно у вигляді таунхауса характеризуються перевагами, притаманними як квартирам, так і котеджам.

Податки при продажу, даруванні, спадкуванні нерухомості в Україні

Як багатьом відомо, практично у всіх країнах світу будь-яка операція з переоформленням нерухомості тягне за собою значні податкові зобов’язання. Не є винятком у цьому плані і Україна. При цьому, не дивлячись на скарги багатьох продавців, насправді в нашій країні податки при продажу нерухомості не такі високі, як у багатьох інших країнах того ж Європейського Союзу. Наших оцінювачів часто просять проконсультувати не тільки з питання безпосереднього визначення вартості нерухомості. Але і за витратами, які будуть супроводжувати угоду. Тому ми і вирішили систематизувати всю цю інформацію в цій статті.

Завдаток, аванс і попередній договір – в чому різниця?

Що таке договір попередньої покупки і як його правильно оформити, чим завдаток відрізняється від авансового платежу, що з цього можна повернути, а що ні? З цими питаннями стикається більшість людей, які збираються купувати або продавати нерухомість. Розповідаємо, що краще вибрати, як не допустити помилок в процесі покупки житла і оформлення документів.

Чорні ріелтори і квартирні рейдери – як уберегтися

В останні роки значно почастішали випадки шахрайства, пов’язані з діяльністю ріелторів. У тексті даної статті зібрали для вас максимально детальну інформацію про те, як ріелтори обманюють в процесі купівлі/продажу або оренди нерухомості. Крім цього розповімо про чорних ріелторів і рейдерів, які є вкрай небезпечними злочинцями, готовими на все, щоб заволодіти квартирою.

Це цікаво: чим відрізняються котеджі та квартири в США від наших

Розглядаючи фотографії в Інтернеті, може скластися враження, що жити в заміському будинку або квартирі в США вкрай затишно і красиво. Але це не зовсім так, адже життя в Америці не таке красиве і комфортне, як може здатися на перший погляд. Розповідаємо про десять побутових дивацтв життя в США, які для нашої людини здадуться абсолютною дикістю.

Особливості оформлення нерухомості у спадок

У статті розповідається про різні способи оформлення квартири або іншої житлоплощі в спадок. Розглядаються варіанти – якщо є заповіт, якщо його немає, якщо спадкоємець один або кілька, також наводиться перелік необхідних документів і фінансових витрат

Особливості придбання частки в квартирі або будинку

Придбання частки в житловому приміщенні – найдешевший спосіб стати власником житлових квадратних метрів. Розмір частки може бути будь-яким: від добре знайомої 1/2 до самої мінімальної 1/100 або навіть 1/1000.

Особливості визначення вартості житлової нерухомості

Узагальнена інформація про особливості роботи з житловою нерухомістю. У статті вказані нюанси, характерні для квартир і гаражів. А також для житлових будинків і земельних ділянок, на яких вони розташовані. Більш детальну інформацію можна знайти на спеціалізованих сторінках нашого сайту, присвячених конкретному типу нерухомого майна, який є цікавим саме для Вас.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ