Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Пару слів про оцінку нерухомості

Вид зверху на будівництво багатоквартирного будинку

Важливість такої операції, як оцінка нерухомості, поки очевидна не всім нашим співвітчизникам, проте професійні оцінювачі на життя не скаржаться – попит є. Знати вартість свого житла, комерційної та іншої нерухомості (навіть гаража) стає особливо важливим у період економічної нестабільності. Людині потрібно розуміти, якими ресурсами вона володіє, на які фінанси може, станься що, розраховувати. І в даній ситуації власник нерухомості має отримати або допомогу агентства нерухомості, або звернутись у оціночну компанію.

Консультація професійного ріелтора стане в нагоді при купівлі або продажу житла. А звіт про експертну оцінку нерухомості знадобиться вже переоформленні у нотаріуса, при узгодженні іпотеки, або при розгляді об’єкта нерухомості в якості застави по кредиту. Нерідко оцінка вартості нерухомості необхідна для вирішення майнових спорів, в тому числі у правовому полі сімейного законодавства. Документ стане в нагоді й при зверненні до страхової компанії, і при обговоренні із сусідами нанесеного внаслідок протікання їхніх труб збитку.

Хтось обов’язково заперечить – в Інтернеті ж є величезна кількість різних рейтингів із фільтрами, де все зручно. Вибираєш кількість кімнат, відзначаєш найближчі станції метро і отримуєш вартість квадратного метра в цьому районі. Так, таких сервісів стало чимало, але підходять вони, хіба що, для визначення орієнтовної вартості оренди квартир.

Якщо ж мова йде про покупку або продаж квартири, показань онлайнового сервісу явно недостатньо. Та й що толку від цифр, які є, по суті, середньою температурою по лікарні. Причому і ця середня температура обчислена за невідомою формулою, спираючись на незрозумілий набір показників.

Професійним експертом оцінка нерухомості здійснюється за величезною кількістю різноманітних параметрів. Кожен з них значно впливає на підсумкову вартість об’єкта та, наприклад, при угодах купівлі-продажу може бути використаний на свою користь як продавцем, так і покупцем. Як то кажуть, Хто володіє інформацією, той володіє світом. Взагалі послуга з оцінки майна – це можливість отримати найповнішу, вичерпну інформацію по вартості об’єкта будь-якого типу.

Коли потрібна оцінка нерухомого майна, варто серйозно поставитися до вибору експерта-оцінювача. Краще звернутися в оціночну компанію, а не безпосередньо до оцінювача-приватника (є й такі). Тоді результат роботи буде гарантований не тільки ім’ям експерта, але і репутацією фірми.

Ось уже багато років ми професійно займаємося експертною оцінкою майна майже всіх видів. Щоб працювати в нашій компанії, оцінювач не тільки повинен мати сертифікат державного зразка про проходження відповідних курсів, а й активно цікавитися сучасним ринком нерухомості.

Ми будемо раді, якщо ви звернетеся до нас за професійною незалежною оцінкою будь-якої власності: нерухомості (квартир, приватних будинків, кімнат, гаражів), земельних ділянок, автомобілів і мототехніки, акцій, часток в компаніях та багато чого іншого. Звіт про оцінку, виготовлений нашими фахівцями, має юридичну силу і може бути наданий у державні органи, банки, страхові компанії та інші установи і заклади. Тобто всюди, де вимагають надання документів, що підтверджують вартість об’єкта.

Якщо у вас залишилися питання про процедуру визначення ринкової вартості нерухомості або іншого майна, рекомендуємо відвідати розділ нашого сайту «Питання-відповідь». Або просто телефонуйте, пишіть нам!

Порахувати чи передбачити?

Передбачення або звичайне ворожіння?

Існує дві різних думки щодо ролі оцінки будь-якого майна. Перше говорить про те, що оцінювач повинен не тільки визначити поточну вартість об’єкта оцінки, а й передбачити те, скільки цей об’єкт буде коштувати в майбутньому.

Фактично мова йде про те, що при експертній оцінці варто враховувати не тільки середньо ринкову поточну прибутковість, а й очікування ринку. На базі яких можна спрогнозувати майбутню ситуацію і застосувати цей прогноз у плануванні бізнесу.

У цього підходу є і слабкі місця. Наприклад, навіть якщо припустити, що експерт з незалежної оцінки грамотний настільки, що може передбачити майбутню ситуацію на ринку (і це з урахуванням того, що вона постійно змінюється), то цього ще недостатньо. Необхідно, щоб в його передбачення повірили або принаймні погодилися з ним всі учасники угоди: як з одного, так і з іншого боку

Таким чином ми перейдемо до другої думки, що говорить про те, що при оцінці майна, перш за все, необхідно враховувати поточну прибутковість. Якщо дозволите, це та синиця, яка вже є у нас в руках. Це не означає, що можна забути про тенденції ринку. Їх теж необхідно зафіксувати, щоб допомогти клієнту прийняти рішення щодо об’єкта оцінки. А також визначити адекватний термін, протягом якого дана вартість буде залишатися актуальною.

Справа в тому, що поточні очікування ринку це, скоріше, не показник, а гіпотеза. І достовірність цього прогнозу ніколи не може бути вірною на сто відсотків.

Але оцінка вартості майна в цілому і нерухомості зокрема базується не тільки на поточних даних, але і враховує прогнози стану ринку. Цей прогноз вносить коригувальні коефіцієнти в кінцеву вартість об’єкта.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: