Купівля квартири для більшості людей – подія дуже важлива. Багато людей довгі роки йдуть до того, щоб нарешті придбати свою нерухомість. Тому все, що пов’язано з вибором, оцінкою і покупкою квартири, цікавить в тій чи іншій мірі всіх наших співгромадян.
У цій рубриці ми збираємо цікаві пізнавальні статті, присвячені не тільки проведенню безпосередньо оцінки квартир і гаражів. Але і важливу інформацію про те, як правильно зробити вибір на користь того чи іншого конкретного об’єкта нерухомості.
Адже від цього вибору залежить комфортне життя сім’ї протягом довгих років. І буде дуже прикро, якщо при виборі та оцінці квартири щось не було враховано і «спливло» вже після того, коли документи підписані, а нерухомість куплена.
Обираючи житло в столиці, важливо не просто знайти відповідний варіант, але й правильно оцінити його вартість. Особливо це стосується престижного Печерського району, де ціни можуть значно коливатися залежно від багатьох факторів. Якщо ви вирішили купити квартиру в Києві на первинному чи вторинному ринку, ця стаття допоможе вам зорієнтуватися у процесі оцінки нерухомості та зробити правильний вибір.
У останні роки Київ активно розвивається, приваблюючи все більше людей своїми кар’єрними можливостями та культурним розмаїттям. У зв’язку з цим, питання оренди квартири стоїть особливо гостро, адже правильний вибір житла безпосередньо впливає на якість життя. У цій статті ми розглянемо основні аспекти, які допоможуть вам орієнтуватися у різноманітті пропозицій та знайти ідеальну квартиру для оренди у столиці України.
У житловий комплекс «Оптимісто», що розташований майже на виїзді з Києва, входять два багатосекційні будинки. Перші секції ЖК були введені в третьому кварталі 2020 року. З того часу забудовник устиг завершити будівництво першої новобудови та активно працює над зведенням другого будинку. Кілька секцій останнього вже здані в експлуатацію.
Купівля нової квартири завжди пов’язана із труднощами вибору. Все ж таки, це придбання надовго стає місцем постійного проживання, тому відразу доводиться враховувати багато факторів. На якому поверсі зручніше буде жити? Наскільки розвинена інфраструктура або які перспективи її розвитку в цьому районі? У чому полягають основні відмінності нерухомості у новому житловому комплексі від вторинки? Розглянемо, як із розумом вибрати та купити квартиру та на що варто дивитися в першу чергу, щоб забезпечити комфортне життя в ній надовго.
Серед пропозицій забудовників все більш популярними стають пентхауси. Цей тип нерухомості став справжнім трендом сьогодення і викликає інтерес у кожного, хто перебуває у пошуку нового житла. Пропонуємо розібратися, у чому особливості та переваги пентхаусів, їхня відмінність від звичайних квартир.
Кожен ріелтор може дати декілька порад, до яких прийомів слід вдатися, щоб підвищити вартість оренди квартири. В залежності від її стану, достатньо деякі місця підфарбувати або за необхідності зробити комплекс ремонтних робіт. Одне з вдалих рішень — перед самим переглядом клієнтом прикрасити житлову квартиру, використовуючи букети з тюльпанів, польових квітів або інших рослин.
Періодичні відключення електрики до війни 2022 року були пов’язані із різними причинами. Ще тоді багато господарів замислювалися, як можна власноруч зробити автономне освітлення в будинку або квартирі. Раніше світло вимикали відносно не часто, тому мало хто реалізував цю ідею. Однак, ситуація радикально змінилася, починаючи з осені 2022 року.
Переїзд квартири або офісу завжди забирає багато нервів та коштів. Адже цей процес пов’язаний із значною кількістю витрат. Як правило, бюджет на будь-який переїзд обмежений, а кошти на цей захід часто перевищують заплановані. Однак, є кілька секретів та хитрощів, за якими можна істотно зменшити витрати. І в результаті дуже непогано заощадити.
Як багатьом відомо, практично у всіх країнах світу будь-яка операція з переоформленням нерухомості тягне за собою значні податкові зобов’язання. Не є винятком у цьому плані і Україна. При цьому, не дивлячись на скарги багатьох продавців, насправді в нашій країні податки при продажу нерухомості не такі високі, як у багатьох інших країнах того ж Європейського Союзу. Наших оцінювачів часто просять проконсультувати не тільки з питання безпосереднього визначення вартості нерухомості. Але і за витратами, які будуть супроводжувати угоду. Тому ми і вирішили систематизувати всю цю інформацію в цій статті.
Що таке договір попередньої покупки і як його правильно оформити, чим завдаток відрізняється від авансового платежу, що з цього можна повернути, а що ні? З цими питаннями стикається більшість людей, які збираються купувати або продавати нерухомість. Розповідаємо, що краще вибрати, як не допустити помилок в процесі покупки житла і оформлення документів.
В останні роки значно почастішали випадки шахрайства, пов’язані з діяльністю ріелторів. У тексті даної статті зібрали для вас максимально детальну інформацію про те, як ріелтори обманюють в процесі купівлі/продажу або оренди нерухомості. Крім цього розповімо про чорних ріелторів і рейдерів, які є вкрай небезпечними злочинцями, готовими на все, щоб заволодіти квартирою.
Зараз існує багато способів обману, проте суть у всіх одна – виселити на вулицю мешканців і не повернути їм кошти. При цьому брокер завжди виходить сухим з води, адже він тільки консультує і зводить клієнта і господаря житла. Але при цьому не несе ніякої відповідальності. Розповідаємо, як не стати жертвою шахраїв і не втратити гроші при оренді квартири.
Вважається, що продати квартиру без посередника практично неможливо. Саме тому зараз більшість людей, які бажають продати квартиру, звертаюся за допомогою до ріелторів. Варто розуміти, що основною метою брокера є укладення угоди з метою отримання своїх комісійних. Тому посередники роблять все, щоб продаж був здійснений саме завдяки їм. Зазвичай ріелтор бере п’ять відсотків за свої послуги, а це досить пристойна сума. Щоб роздобути свій відсоток, посередники готові практично на все, навіть на обман клієнтів. Розглянемо найпоширеніші схеми і виверти посередників.
В процесі пошуку квартири найчастіше покупець натикається на посередників. Практично всі оголошення, які трапляються в процесі пошуку, так чи інакше були складені ріелторами. Саме тому зв’язатися з реальним власником квартири буває вкрай складно. Розповідаємо, як не попастися на виверти ріелторів і не втратити зайві гроші на комісійних для посередників.
Ринкова вартість і оцінка квартири може значно відрізнятися в залежності від поверху, на якому вона розташована. Це стосується як первинного ринку, так і вторинного. У даній статті розповідаємо про те, на якому поверсі комфортніше жити в новобудовах. Є певні плюси і мінуси всіх поверхів, які обов’язково потрібно враховувати в процесі пошуку нового житла.
Навколишній світ постійно змінюється. На це впливає як технічний розвиток, так і зміна поколінь. Природно, сучасний ринок нерухомості вже зовсім не той, яким він був кілька десятиліть тому. Він змінився під впливом активних молодих покупців, які висувають особливі запити у зв’язку з характерними особливостями їх стилю життя. Яким же хоче бачити своє житло молоде покоління? І чи можуть компанії-забудовники задовольнити запити сучасних покупців? Давайте розберемося в цьому питанні.
Відмінною рисою такого житла є поділ на звичайні та елітні квартири. Останні призначалися для партійної еліти і керівників вищого рангу. Звичайні сталінки можуть бути дуже різними: висотою до п’яти поверхів, один або два під’їзди, перероблені під гуртожитки для робітників, в цілому зовні схожі на «хрущовки». Однак сталінки, які будувалися для партеліти, це вже будинки вищого класу
Малосімейки представляють із себе багатоповерхові житлові будинки, в яких розміщено значну кількість невеликих квартир. Даний вид нерухомості активно будувався на території всього Радянського Союзу з 1960 по 1990 роки. Малосімейки – це панельні будівлі готельного типу зазвичай з одним під’їздом і невеликим техповерхом. Найчастіше в таких будинках є один ліфт. На кожному поверсі, як правило, знаходиться по 13 житлових квартир.
Хрущовки – цегляні або панельні будинки, висота яких становить 4-5 поверхів. Таке житло повсюдно зводилося у Радянському Союзі, у якості реалізації програми доступного житла для громадян. Що ж представляють із себе квартири у таких будинках та чому вони досі так популярні?
На вторинному ринку нерухомості можна знайти безліч різних квартир, які можуть відрізнятися за типом, площею, а також багатьма іншими факторами. Нерідко зустрічається така назва, як квартира-чешка. Що ж це таке?