Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка квартир і гаражів

Як вибрати квартиру в новобудові?

Квартира в новобудові

Українці купують житло в середньому 1-2 рази в житті, запевняють аналітики ріелторських компаній. Безперечно, квартира – не тільки найголовніше, але і найбільш складне з усіх можливих придбань для переважної більшості наших громадян. У статті розповідаємо, на що в першу чергу варто звернути увагу при виборі житла на первинному ринку.

«Сталінки», «хрущовки» та «брежнєвки»: де були найгірші ванна та туалет

Вікно в санвузлі

Як відомо, сучасне планування квартир відрізняється від «радянських» проектів в першу чергу розміром та розташуванням так званих допоміжних приміщень. Адже, всім зрозуміло, що кухня не може бути маленькою. Тобто, може, але це дуже не зручно. Те ж саме можна сказати й про передпокій. Відомо, що у старих квартирах він зазвичай був замалий, та дуже не зручний. І, нарешті, санвузли. Важливість цього типу приміщень в квартирах важко переоцінити.

Як грамотно облаштувати маленьку квартиру

Маленька квартира

Якщо квартира маленька, це не означає що вона не комфортна, тісна і незручна. Просто треба правильно оформити квартиру. Ми зібрали для вас фотографії “інтер’єр маленьких квартир”, щоб допомогти вам в оформленні власної квартири. Багато дизайнери в своїх проектах вже показали і довели, що відчуття простору залежить не від розмірів квартири або будинку, а від ретельно продуманих деталей.

Цікаві факти про хрущовки

Хрущовки у Києві

Хто придумав хрущовки, чи правда, що в інших країнах немає нічого подібного, і чому в цих будинках, які повинні були простояти до настання комунізму в СРСР, 5 поверхів? Згадуємо факти

Як оцінити квартиру в новобудові

Квартира в новостройке

Оцінка квартир в нових споруджуваних будинках характеризуються низкою специфічних особливостей. Це пов’язано з тим, що об’єктом для визначення вартості є не нерухомість, як така, а лише майнові права на неї. Які нюанси при виборі оціночної компанії необхідно враховувати, щоб отримати якісні документи про величину вартості, а не якісь незрозумілі папірці.

Вплив перепланування квартири в Києві на її вартість

Перепланировка кухня-студио

Перепланування квартир, ймовірно, буде актуальним питанням до тих пір, поки збережеться старий житловий фонд періоду побудови середини-другої половини минулого століття. Планування такого житла не відповідають поняттю комфортного життєвого простору в його сучасному розумінні. Тому багато мешканців вирішують змінити параметри приміщень квартир. Тобто проводять комплекс будівельних робіт, які називаються “переплануванням”.

Квартира на першому поверсі – перевага або недолік?

Квартира на первом этаже

Особливості квартир, розташованих на перших поверхах багато квартирних житлових будинків. Розбираємося: перший поверх – це все ж таки перевага або недолік?

Оцінка переваг і недоліків квартир на останніх поверхах

Последний этаж квартира

Поверховість – один з найважливіших факторів при проведенні оцінки квартир, особливо для пред’явлення в суді. Перелік особливостей житла на останніх поверхах багатоквартирних житлових будинків.

Як впливає стан квартири на її оцінку

Ремонт в квартире в Киеве

Як врахувати вплив ремонту на вартість квартири. Чи варто робити ремонт перед продажем житлової нерухомості?

Як оцінити квартиру, та навіщо це потрібно

Зачем оценивать квартиру

Більшість людей звертається до оцінювача квартир тільки тому, що звіт про оцінку вимагає нотаріус. Але, крім виконання формальної функції, дана послуга може принести користь своєму замовнику.

Яка різниця між оцінкою для продажу та оцінкою для дарування квартири

Оцінка для дарування або продажу

Різниця є, і досить суттєва. Проте законодавство з цього питання часто змінюється, тому варто впевнитись у актуальності наведеної в статті інформації.

Чи враховується при проведенні оцінки квартири вартість меблів та побутової техніки?

Мебель и бытовая техника

В нашій роботі багато чого залежить від конретного випадку та мети, заради якої проводиться процедура визначення вартості. В статті наводимо декілька прикладів різних ситуацій.

Оцінка квартир Київ

Киев, Русановка, Левобережная

Компанія «Реал Експерт» – один з лідерів ринку експертної оцінки Києва. Окреме місце серед усіх інших видів незалежної оцінки майна займає оцінка нерухомості та, зокрема, оцінка квартир у Києві.

В мене “вбита” квартира, що розташована у старому будинку. Чи це буде враховано при оцінці?

Убитая квартира

Якщо роботи все за правилами, всі нюанси, притаманні конкретній нерухомості, повинні знайти своє відображення у звіті оцінювача. Проте іноді вони мають не такий виликий вплив, як очікувалось.

Як визначається вартість квартири

Оценщики квартир

Мабуть, одне з найпростіших питань. Проте, як часто буває, якщо вникнути трошки глибше, то не все може виявитися таким простим. Давайте розберемось!

Оцінка гаража

Оценка гаража

Інформація про послугу з оцінки гаражів та паркінгів. Особливості визначення ринкової вартості майна, опис процедури проведення такої роботи.

Оцінка квартир

Оценка квартир

Хімчистка меблів – як продати або здати квартиру вигідніше

Химчистка мебели

Як відомо, при продажу (здачі в оренду) нерухомості або автомобіля дуже велику роль відіграє те, яке враження справить майно на потенційного покупця чи орендаря. Якщо в квартирі безлад або просто немає відчуття чистоти, Ви можете втратити потенційного покупця. Якщо ж квартира здається з меблями часто достатньої провести її хімчистку, щоб укласти договір оренди на більш вигідних для господаря умовах.ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ