Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка квартир і гаражів

Як оцінити квартиру в новобудові

Квартира в новостройке

Оцінка квартир в нових споруджуваних будинках характеризуються низкою специфічних особливостей. Це пов’язано з тим, що об’єктом для визначення вартості є не нерухомість, як така, а лише майнові права на неї. Які нюанси при виборі оціночної компанії необхідно враховувати, щоб отримати якісні документи про величину вартості, а не якісь незрозумілі папірці.

Вплив перепланування квартири в Києві на її вартість

Перепланировка кухня-студио

Перепланування квартир, ймовірно, буде актуальним питанням до тих пір, поки збережеться старий житловий фонд періоду побудови середини-другої половини минулого століття. Планування такого житла не відповідають поняттю комфортного життєвого простору в його сучасному розумінні. Тому багато мешканців вирішують змінити параметри приміщень квартир. Тобто проводять комплекс будівельних робіт, які називаються “переплануванням”.

Квартира на першому поверсі – перевага або недолік?

Квартира на первом этаже

Особливості квартир, розташованих на перших поверхах багато квартирних житлових будинків. Розбираємося: перший поверх – це все ж таки перевага або недолік?

Оцінка переваг і недоліків квартир на останніх поверхах

Последний этаж квартира

Поверховість – один з найважливіших факторів при проведенні оцінки квартир, особливо для пред’явлення в суді. Перелік особливостей житла на останніх поверхах багатоквартирних житлових будинків.

Як впливає стан квартири на її оцінку

Ремонт в квартире в Киеве

Як врахувати вплив ремонту на вартість квартири. Чи варто робити ремонт перед продажем житлової нерухомості?

Як оцінити квартиру, та навіщо це потрібно

Зачем оценивать квартиру

Більшість людей звертається до оцінювача квартир тільки тому, що звіт про оцінку вимагає нотаріус. Але, крім виконання формальної функції, дана послуга може принести користь своєму замовнику.

Яка різниця між оцінкою для продажу та оцінкою для дарування квартири

Оцінка для дарування або продажу

Різниця є, і досить суттєва. Проте законодавство з цього питання часто змінюється, тому варто впевнитись у актуальності наведеної в статті інформації.

Чи враховується при проведенні оцінки квартири вартість меблів та побутової техніки?

Мебель и бытовая техника

В нашій роботі багато чого залежить від конретного випадку та мети, заради якої проводиться процедура визначення вартості. В статті наводимо декілька прикладів різних ситуацій.

Оцінка квартир Київ

Киев, Русановка, Левобережная

Компанія «Реал Експерт» – один з лідерів ринку експертної оцінки Києва. Окреме місце серед усіх інших видів незалежної оцінки майна займає оцінка нерухомості та, зокрема, оцінка квартир у Києві.

В мене “вбита” квартира, що розташована у старому будинку. Чи це буде враховано при оцінці?

Убитая квартира

Якщо роботи все за правилами, всі нюанси, притаманні конкретній нерухомості, повинні знайти своє відображення у звіті оцінювача. Проте іноді вони мають не такий виликий вплив, як очікувалось.

Як визначається вартість квартири

Оценщики квартир

Мабуть, одне з найпростіших питань. Проте, як часто буває, якщо вникнути трошки глибше, то не все може виявитися таким простим. Давайте розберемось!

Оцінка гаража

Оценка гаража

Інформація про послугу з оцінки гаражів та паркінгів. Особливості визначення ринкової вартості майна, опис процедури проведення такої роботи.

Оцінка квартир

Оценка квартир


ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ