Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка квартир і гаражів

Що відомо про нерухомість у житловому комплексі SAN FRANCISCO Creative House

SAN FRANCISCO Creative House

Продовжуємо публікувати статті, що розповідають про нові житлові комплекси у Києві. Адже вибір на первинному ринку нерухомості дуже великий. А конкуренція між забудовниками в умовах кризи перенасичення ринку зростає. Як зробити вдале придбання нерухомого майна? Розглядаємо варіанти.

Гараж – чи надійний це захист автомобіля?

Металлические гаражи

Більшість автолюбителів, ставлячи свій автомобіль в гараж, впевнені, що він там абсолютно захищений від різного роду злочинних посягань. Однак це далеко не так. Ніякий гараж не захистить Ваш автомобіль і знаходиться там майно на 100%. Проте не варто впадати у відчай! Можна використовувати ряд методів, які дозволять звести всі спроби заволодіти Вашим майном до мінімуму.

10 причин, що мотивують купити нерухомість в ЖК PHILADELPHIA Concept House

ЖК Филадельфия

На нашому сайті ми часто публікуємо статті від наших партнерів-забудовників. У цих рекламних матеріалах вказані основні особливості та переваги споруджуваних або пропонованих до продажу квартир в нових житлових комплексах. У цій статті описані переваги покупки нерухомості в ЖК PHILADELPHIA Concept House в Києві на Кловському узвозі, 19.

Як правильно вибрати квартиру в будинку, що будується

Новостройки Киева

Вибір і придбання житла викликає труднощі у більшості людей. Проблемним фактором при цьому є обмеженість бюджету. Є кілька варіантів придбання нерухомості. Простіше та безпечніше вибрати вторинне житло. Але воно коштує дорожче, ніж квартира той же площі в новобудові. Це є основним мотивом для придбання нерухомості в будинку, що тільки споруджується.

Платна стоянка або гараж: що вибрати?

Стоянка или гараж для авто

У статті аналізуються переваги і недоліки зберігання автомобіля в гаражі та на платній стоянці. Такий вибір часто виникає перед кожним автовласником. Як же прийняти правильне рішення: купити гараж або зберігати авто на стоянці? Давайте розберемося разом і звернемо увагу на переваги й недоліки обох варіантів.

Ремонт в двокімнатній квартирі. Делегуйте!

Квартира до и после ремонта

Всі знають, що на вартість квартири при оцінці впливає в тому числі і стан внутрішнього оздоблення. Саме тому важливо грамотно підходити до цього питання. Як при проведенні передпродажної підготовки приміщень. Так і після покупки житла, що вимагає проведення оздоблювальних ремонтних робіт.

На що звернути увагу при квартирному переїзді

Квартирный переезд Киев

У справі переїзду слід грунтовно підійти до питання підготовки. Тоді і речі будуть цілі. А фінансові витрати не так вже страшні і повністю зрозумілі. Однак, практика показує, що саме вартість послуг потрібно в деталях обумовити заздалегідь. Щоб потім уникнути непередбачених і неприємних сюрпризів.

Як формується ціна на житлову нерухомість

Квартира на Лівобережній

Вартість квартир є актуальною темою, яка цікавить як професіоналів, так і простих жителів нашого міста. Про ціни на нерухомість у Києві люди не проти поговорити і за чашкою кави.

Як вибрати квартиру в новобудові?

Квартира в новобудові

Українці купують житло в середньому 1-2 рази в житті, запевняють аналітики ріелторських компаній. Безперечно, квартира – не тільки найголовніше, але і найбільш складне з усіх можливих придбань для переважної більшості наших громадян. У статті розповідаємо, на що в першу чергу варто звернути увагу при виборі житла на первинному ринку.

«Сталінки», «хрущовки» та «брежнєвки»: де були найгірші ванна та туалет

Вікно в санвузлі

Як відомо, сучасне планування квартир відрізняється від «радянських» проектів в першу чергу розміром та розташуванням так званих допоміжних приміщень. Адже, всім зрозуміло, що кухня не може бути маленькою. Тобто, може, але це дуже не зручно. Те ж саме можна сказати й про передпокій. Відомо, що у старих квартирах він зазвичай був замалий, та дуже не зручний. І, нарешті, санвузли. Важливість цього типу приміщень в квартирах важко переоцінити.

Як грамотно облаштувати маленьку квартиру

Маленька квартира

Якщо квартира маленька, це не означає що вона не комфортна, тісна і незручна. Просто треба правильно оформити квартиру. Ми зібрали для вас фотографії “інтер’єр маленьких квартир”, щоб допомогти вам в оформленні власної квартири. Багато дизайнери в своїх проектах вже показали і довели, що відчуття простору залежить не від розмірів квартири або будинку, а від ретельно продуманих деталей.

Цікаві факти про хрущовки

Хрущовки у Києві

Хто придумав хрущовки, чи правда, що в інших країнах немає нічого подібного, і чому в цих будинках, які повинні були простояти до настання комунізму в СРСР, 5 поверхів? Згадуємо факти

Як оцінити квартиру в новобудові

Квартира в новостройке

Оцінка квартир в нових споруджуваних будинках характеризуються низкою специфічних особливостей. Це пов’язано з тим, що об’єктом для визначення вартості є не нерухомість, як така, а лише майнові права на неї. Які нюанси при виборі оціночної компанії необхідно враховувати, щоб отримати якісні документи про величину вартості, а не якісь незрозумілі папірці.

Вплив перепланування квартири в Києві на її вартість

Перепланировка кухня-студио

Перепланування квартир, ймовірно, буде актуальним питанням до тих пір, поки збережеться старий житловий фонд періоду побудови середини-другої половини минулого століття. Планування такого житла не відповідають поняттю комфортного життєвого простору в його сучасному розумінні. Тому багато мешканців вирішують змінити параметри приміщень квартир. Тобто проводять комплекс будівельних робіт, які називаються “переплануванням”.

Квартира на першому поверсі – перевага або недолік?

Квартира на первом этаже

Особливості квартир, розташованих на перших поверхах багато квартирних житлових будинків. Розбираємося: перший поверх – це все ж таки перевага або недолік?

Оцінка переваг і недоліків квартир на останніх поверхах

Последний этаж квартира

Поверховість – один з найважливіших факторів при проведенні оцінки квартир, особливо для пред’явлення в суді. Перелік особливостей житла на останніх поверхах багатоквартирних житлових будинків.

Як впливає стан квартири на її оцінку

Ремонт в квартире в Киеве

Як врахувати вплив ремонту на вартість квартири. Чи варто робити ремонт перед продажем житлової нерухомості?

Як оцінити квартиру, та навіщо це потрібно

Зачем оценивать квартиру

Більшість людей звертається до оцінювача квартир тільки тому, що звіт про оцінку вимагає нотаріус. Але, крім виконання формальної функції, дана послуга може принести користь своєму замовнику.

Яка різниця між оцінкою для продажу та оцінкою для дарування квартири

Оцінка для дарування або продажу

Різниця є, і досить суттєва. Проте законодавство з цього питання часто змінюється, тому варто впевнитись у актуальності наведеної в статті інформації.

Чи враховується при проведенні оцінки квартири вартість меблів та побутової техніки?

Мебель и бытовая техника

В нашій роботі багато чого залежить від конретного випадку та мети, заради якої проводиться процедура визначення вартості. В статті наводимо декілька прикладів різних ситуацій.ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ