Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк вибрати міні АЗС

Мини-АЗС Swimer

бензинові і дизельні резервуари від польського виробника SWIMER – це унікальна розробка, яка може використовуватися не тільки для зберігання палива, але виступає в якості портативної АЗС. При цьому вартість такої заправної станції відносно невисока, особливо враховуючи її практичність і зручність у використанні.

Пристрій виготовлено відповідно до сучасних технологічних стандартів, він являє собою суцільнолиту ємність. Використання портативної АЗС дозволяє заправляти паливом будь-яку техніку, навіть далеко від цивілізації, де немає повноцінних заправок. Крім цього, встановивши таку міні АЗС, можна організувати заправний процес на будь-якому підприємстві.

Окремі моделі пристрою поставляються в комплекті з лічильником, який відображає кількість заправленого в бак палива і його залишок в резервуарі. Виріб відповідає європейським і міжнародним стандартам, що підтверджується численними сертифікатами якості.

Резервуари SWIMER для дизпалива

Цей пристрій є унікальним винаходом, аналогів якому немає. Резервуар для ДП володіє широким функціоналом і вкрай зручний у використанні. Компанія-виробник впровадила в пристрій безліч сучасних розробок, тому портативна заправна станція стала практичним, надійним і ефективним продуктом, який зручний у повсякденному використанні.

Завдяки використанню двостінної конструкції резервуара вдається зберегти початкові властивості палива без втрати їх якостей. Пристрій надійно захищений від протікання, та навіть в разі виникнення проблем, спеціальні звукові датчики негайно подадуть сигнал.

Переваги міні АЗС для бензину та ДП

Пристрій виконаний з високоякісних матеріалів за унікальними технологіями. А резервуари оброблені спеціальними складами, тому їх первинний зовнішній вигляд зберігається навіть після декількох років активного використання. Крім цього серед переваг станція SWIMER:

 • надійна і міцна;
 • володіє унікальним дизайном;
 • стійка до пошкоджень і деформацій корпусу;
 • має протиударні характеристики;
 • прекрасно переносить вплив агресивних рідин.

Портативна АЗС з усіма необхідними датчиками

Резервуари для палива виробляють зі спеціального синтетичного полімерного матеріалу. Завдяки цьому пальне зберігає всі свої якості, не псується і не випаровується. Однак щоб пристрій вважався повноцінною АЗС, нехай і компактних розмірів, на ньому повинні бути встановлені додаткові комплектуючі та датчики. Міні АЗС SWIMER складається з таких частин:

 • резервуар для палива;
 • підставка під обладнання;
 • додаткові компоненти (клапани, датчик витрати і рівня палива, звуковий сигнал та інші).

Пристроєм нескладно користуватися, а вся конструкція продумана до дрібниць. Виробнику вдалося реалізувати найкраще співвідношення якості, зручності, ціни та ефективності роботи.

Чому варто вибрати міні-заправку SWIMER

Пристрій має масу незаперечних переваг. Вже безліч користувачів вибрали цю міні-заправку, адже вона:

 • стійка до всіх видів забруднень;
 • безпечна для навколишнього середовища;
 • довговічна;
 • надійна захищена від протікання.

У конструкції пристрою передбачена двостінна система, яка гарантує захист від витоків палива навіть в нештатних ситуаціях. Крім цього резервуари покриті спеціальним тонуванням, що оберігає від впливу сонячних променів. Система поставляється повністю готовою до експлуатації.

Встановити міні-заправку можна встановити в будь-якому місці, а також в разі необхідності модернізувати її або інтегрувати у вже існуючий заправний комплекс.

Портативна АЗС нового покоління має високу продуктивність, вкрай зручна у використанні, швидко окупається і надійно служить довгі роки, без будь-яких поломок.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ