Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОсобливості вибору мінімийки високого тиску

Минимойка моет фасад здания

Останнім часом власникі автомобілів і заміських будинків високо оцінюють переваги користування високопродуктивними мінімийки.

Область застосування

Мінімийки мають широку область застосування. Найчастіше їх використовують для:

 1. миття машин;
 2. мийки килимів;
 3. очищення плитки від бруду;
 4. мийки бетонного або покриття з тротуарної плитки.

Таке обладнання має спеціальні насадки, через які струмінь води подається під високим тиском.

Вибір

Мінімийки високого тиску мають свою класифікацію, різні технічні характеристики та призначення. Це обладнання буває побутового типу і професійного. Побутові мийки мають тиск від 20 і до 180 бар, компактні розміри, працюють в економічному режимі. Їх використовують в побутових цілях для миття садових доріжок, автомобілів, майданчиків, терас.

Мінімийки професійного типу працюють під тиском більше 200 бар, використовуються для очищення від бруду і пилу будь-яких складних поверхонь. Це обладнання так само застосовують для миття човнів, вантажних машин, гаражів, дорожніх покриттів, альтанок і фасадів будинків.

Двигун

Купуючи мінімийки високого тиску слід звертати увагу на тип двигуна. У продаж надходять мийки такого типу:

 • електричні;
 • автономні.

Дизельні або бензинові мийки використовують в професійних і побутових цілях для очищення від бруду і пилу досить великих об’єктів. З їх допомогою миють фасади будівель, пам’ятники та скульптури, тротуарну плитку. Таке обладнання оцінюється значно вище, ніж електричне, має велику потужність і продуктивність. Електричні мийки працюють від мережі з напругою в 220 вольт. Деякі моделі мийок можуть працювати тільки при підключенні до трифазної електричної мережі.

Підігрів води

Деякі моделі мінімийок оснащені пристроєм для підігріву води. Це дуже актуально при змиванні масляних і жирних плям в машині. Підігріта вода допомагає видалити налиплу бруд і замерзлі шматки льоду з корпусу автомобіля. Взимку мінімийку потрібно використовувати в певному режимі. При митті теплою водою, корпусу автомобіля на морозі, слід регулювати подачу води і нарощувати силу струменя поступово.

Переваги

Мийки високого тиску мають багато переваг. Ось основні з них:

 1. сильний струмінь води;
 2. економний режим роботи;
 3. є функція підігріву;
 4. висока ефективність очищення;
 5. надійність;
 6. простота у використанні.

Безконтактна мийка дозволяє за мінімально короткий час очистити будь-яку поверхню. Сильний струмінь води прибирає забруднення навіть в самих важкодоступних місцях. Процес прибирання значно спрощується, скорочується за часом на відміну від ручного методу миття.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ