Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка землі та будинків

Оцінка землі та будинків

Оцінка земельних ділянок та житлових будинків. У цій рубриці ми зібрали статті на тему оцінки нерухомості, яка має відношення до індивідуального житлового будівництва. Тут розкриваються питання, пов’язані саме з житловим нерухомим майном. Тому, якщо Вас цікавлять питання визначення ринкової вартості земель комерційного призначення або нежитлових будівель і споруд, пропонуємо Вам перейти у відповідний розділ нашого сайту.

Особливістю проведення оцінки будинків є те, що в ході такої процедури найчастіше необхідно також оцінити земельну ділянку, на якій ця будівля знаходиться. Хоча, з цього правила бувають винятки, про які ми писали у цій статті.

З точки зору визначення ринкової вартості будинок, як об’єкт нерухомості, істотно складніший, порівняно з квартирами або гаражами. Як відомо, оцінювачі орієнтуються на ціну пропозицій схожих об’єктів і, виходячи з їхнього аналізу, роблять висновок про можливу ціну досліджуваної нерухомості. Особливістю житлових будинків є те, що в оголошеннях з продажу домоволодінь “сидить” також вартість земельної ділянки. При цьому розділити складові ціни на земельну та домову часто буває досить таки важко.

Ми проводимо в тому числі оцінку нерухомості для пред’явлення в суді. Такі роботи вимагають до себе підвищеної уваги, оскільки до їхньої якості пред’являються дуже високі вимоги. Наші звіти в ході судових процесів відправляються на перевірку (рецензування) або експертизу. Враховуючи багаторічний досвід проведення подібних робіт, ми накопичили достатній досвід, щоб виконувати їх якісно. Наші оцінювачі з власного досвіду знають всі процесуальні та технічні вимоги до оформлення таких документів. Тому з нашого боку сюрпризів для замовника не буде!

Якщо Ви не знайшли в наших статтях відповіді на Ваші питання, що стосуються проведення оцінки будинків та визначення вартості земельних ділянок, звертайтеся за консультацією до наших фахівців!

 

Як узаконити дачу або житловий будинок

Узаконить дом

Проблематика узаконення житлових будинків не втрачає своєї актуальності. З одного боку власники не зацікавлені в оформленні документів на нерухомість, адже після цього вони будуть змушені щорічно сплачувати відповідні податки. З іншого боку – неоформлений будинок заподіює своєму власникові певні незручності…

Види басейнів для дому та садової ділянки

Бассейн

Басейн в приватному будинку – ця споруда завжди займає особливе місце. Водойма принесе радість як дітям в їх іграх, так і дорослим людям, що піклуються про своє здоров’я. Основною перешкодою до масового будівництва басейнів в заміських будинках є їх досить висока вартість. А також необхідність проведення постійного догляду за чистотою води.

Види черепиці: переваги та недоліки

Виды черепицы

Одним з найважливіших конструктивних елементів будь-якого приватного житлового будинку є дах. В свою чергу основним елементом даху як з точки зору дизайну, так і для виконання основних функцій по захисту будинку від атмосферних явищ є матеріал покрівлі. У цій статті коротко наводимо переваги та недоліки використання черепиці різних видів.

Переваги життя в котеджних містечках

Коттеджный городок

На що звернути увагу при виборі житлового будинку, який розташований на території котеджного містечка.

Будинок в селі або дача – що вибрати? Частина 2.

Дачный кооператив

Так все ж таки, що обрати: хату в селі чи дачний будинок? …продовження статті (частина 2)

Будинок в селі або дача – що вибрати? Частина 1.

Село и город Киев

З власного досвіду рекомендуємо звернути увагу на відмінності між будинком і дачею. Про такі нюанси замислюються, як правило, вже після придбання нерухомості. Нажаль.

Оцінка дачі

Оценка дачи

У статті розкриваються деякі особливості визначення вартості дачі (дачних ділянок і будинків на них). Дача – як багато в цьому слові… 🙂

Оцінка землі та будинку оформлюється окремими документами?

Оценка дома без оценки земли

Відповідь на це питання залежить від особливостей кожного конктерного випадку. У статі наведено приклади різних ситуацій, пов’язаних з визначенням вартості житла.

Чи обов’язково потрібна оцінка землі при проведенні оцінки будинку?

Оценка дома

Все залежить від конкретного випадку. У статті наводяться приклади різного оформлення таких робіт в залежності від того, для якої мети проводиться процедура.

Оцінка житлових будинків

Оцінка будинків

Оцінка землі

Оценка земли


ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ