Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка землі та будинків

Оцінка землі та будинків

Оцінка земельних ділянок та житлових будинків. У цій рубриці ми зібрали статті на тему оцінки нерухомості, яка має відношення до індивідуального житлового будівництва. Тут розкриваються питання, пов’язані саме з житловим нерухомим майном. Тому, якщо Вас цікавлять питання визначення ринкової вартості земель комерційного призначення або нежитлових будівель і споруд, пропонуємо Вам перейти у відповідний розділ нашого сайту.

Особливістю проведення оцінки будинків є те, що в ході такої процедури найчастіше необхідно також оцінити земельну ділянку, на якій ця будівля знаходиться. Хоча, з цього правила бувають винятки, про які ми писали у цій статті.

З точки зору визначення ринкової вартості будинок, як об’єкт нерухомості, істотно складніший, порівняно з квартирами або гаражами. Як відомо, оцінювачі орієнтуються на ціну пропозицій схожих об’єктів і, виходячи з їхнього аналізу, роблять висновок про можливу ціну досліджуваної нерухомості. Особливістю житлових будинків є те, що в оголошеннях з продажу домоволодінь “сидить” також вартість земельної ділянки. При цьому розділити складові ціни на земельну та домову часто буває досить таки важко.

Ми проводимо в тому числі оцінку нерухомості для пред’явлення в суді. Такі роботи вимагають до себе підвищеної уваги, оскільки до їхньої якості пред’являються дуже високі вимоги. Наші звіти в ході судових процесів відправляються на перевірку (рецензування) або експертизу. Враховуючи багаторічний досвід проведення подібних робіт, ми накопичили достатній досвід, щоб виконувати їх якісно. Наші оцінювачі з власного досвіду знають всі процесуальні та технічні вимоги до оформлення таких документів. Тому з нашого боку сюрпризів для замовника не буде!

Якщо Ви не знайшли в наших статтях відповіді на Ваші питання, що стосуються проведення оцінки будинків та визначення вартості земельних ділянок, звертайтеся за консультацією до наших фахівців!

 

Що краще: побудувати будинок або купити готовий

Житловий будинок в полі

Для того, щоб чітко визначити для себе, що вигідніше купити будинок або побудувати, розглянемо всі за і проти одного та другого варіанту отримання або створення власного житла.

Як узаконити дачу або житловий будинок

Узаконить дом

Проблематика узаконення житлових будинків не втрачає своєї актуальності. З одного боку власники не зацікавлені в оформленні документів на нерухомість, адже після цього вони будуть змушені щорічно сплачувати відповідні податки. З іншого боку – неоформлений будинок заподіює своєму власникові певні незручності…

Види басейнів для дому та садової ділянки

Бассейн

Басейн в приватному будинку – ця споруда завжди займає особливе місце. Водойма принесе радість як дітям в їх іграх, так і дорослим людям, що піклуються про своє здоров’я. Основною перешкодою до масового будівництва басейнів в заміських будинках є їх досить висока вартість. А також необхідність проведення постійного догляду за чистотою води.

Види черепиці: переваги та недоліки

Виды черепицы

Одним з найважливіших конструктивних елементів будь-якого приватного житлового будинку є дах. В свою чергу основним елементом даху як з точки зору дизайну, так і для виконання основних функцій по захисту будинку від атмосферних явищ є матеріал покрівлі. У цій статті коротко наводимо переваги та недоліки використання черепиці різних видів.

Переваги життя в котеджних містечках

Коттеджный городок

На що звернути увагу при виборі житлового будинку, який розташований на території котеджного містечка.

Будинок в селі або дача – що вибрати? Частина 2.

Дачный кооператив

Так все ж таки, що обрати: хату в селі чи дачний будинок? …продовження статті (частина 2)

Будинок в селі або дача – що вибрати? Частина 1.

Село и город Киев

З власного досвіду рекомендуємо звернути увагу на відмінності між будинком і дачею. Про такі нюанси замислюються, як правило, вже після придбання нерухомості. Нажаль.

Оцінка дачі

Оценка дачи

У статті розкриваються деякі особливості визначення вартості дачі (дачних ділянок і будинків на них). Дача – як багато в цьому слові… 🙂

Оцінка землі та будинку оформлюється окремими документами?

Оценка дома без оценки земли

Відповідь на це питання залежить від особливостей кожного конктерного випадку. У статі наведено приклади різних ситуацій, пов’язаних з визначенням вартості житла.

Чи обов’язково потрібна оцінка землі при проведенні оцінки будинку?

Оценка дома

Все залежить від конкретного випадку. У статті наводяться приклади різного оформлення таких робіт в залежності від того, для якої мети проводиться процедура.

Оцінка житлових будинків

Оцінка будинків

Оцінка землі

Оценка земли


ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ