Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка землі та будинків

Оцінка землі та будинків

Оцінка земельних ділянок та житлових будинків. У цій рубриці ми зібрали статті на тему оцінки нерухомості, яка має відношення до індивідуального житлового будівництва. Тут розкриваються питання, пов’язані саме з житловим нерухомим майном. Тому, якщо Вас цікавлять питання визначення ринкової вартості земель комерційного призначення або нежитлових будівель і споруд, пропонуємо Вам перейти у відповідний розділ нашого сайту.

Особливістю проведення оцінки будинків є те, що в ході такої процедури найчастіше необхідно також оцінити земельну ділянку, на якій ця будівля знаходиться. Хоча, з цього правила бувають винятки, про які ми писали у цій статті.

З точки зору визначення ринкової вартості будинок, як об’єкт нерухомості, істотно складніший, порівняно з квартирами або гаражами. Як відомо, оцінювачі орієнтуються на ціну пропозицій схожих об’єктів і, виходячи з їхнього аналізу, роблять висновок про можливу ціну досліджуваної нерухомості. Особливістю житлових будинків є те, що в оголошеннях з продажу домоволодінь “сидить” також вартість земельної ділянки. При цьому розділити складові ціни на земельну та домову часто буває досить таки важко.

Ми проводимо в тому числі оцінку нерухомості для пред’явлення в суді. Такі роботи вимагають до себе підвищеної уваги, оскільки до їхньої якості пред’являються дуже високі вимоги. Наші звіти в ході судових процесів відправляються на перевірку (рецензування) або експертизу. Враховуючи багаторічний досвід проведення подібних робіт, ми накопичили достатній досвід, щоб виконувати їх якісно. Наші оцінювачі з власного досвіду знають всі процесуальні та технічні вимоги до оформлення таких документів. Тому з нашого боку сюрпризів для замовника не буде!

Якщо Ви не знайшли в наших статтях відповіді на Ваші питання, що стосуються проведення оцінки будинків та визначення вартості земельних ділянок, звертайтеся за консультацією до наших фахівців!

 

Підводні камені при покупці будинку – на що звернути увагу

Строение дома

Придбання приватного будинку за містом є вкрай важливим і відповідальним рішенням. Недосвідчений покупець може зіткнутися з безліччю «підводних каменів» і несподіваних проблем. Якщо людина хоче жити в заміському будинку, то в процесі вибору і оцінювання вона повинна звернути особливу увагу на деякі деталі.

Труднощі вибору: в якому районі краще купувати будинок?

Кропивницкий с высоты птичьего полёта

Якщо ви збираєтеся купувати будинок, то насамперед варто визначитися з розташуванням. Вибір району набагато важливіший при покупці такого типу нерухомості, ніж при оформленні купівлі-продажу квартири. Саме тому при визначенні оптимального місця розташування будинку варто по пунктах виділити критерії, які допоможуть з вибором.

Водойма на дачі – як її краще облаштувати

Искусственный водоём

Якщо ви вирішили влаштувати на своїй присадибній ділянці водойму, то вам необхідно мати уявлення про хоча б основні правила і особливості створення подібних споруд. У статті розповідається саме про це. Адже створення подібних гідротехнічних споруд є більш складною задачею, ніж може показатись на перший погляд.

Купити, побудувати або замовити заміський будинок. Що краще?

Карточный дом

Людство придумало тільки три варіанти отримання заміських будинків їх домовласниками. Це або покупка готового об’єкта нерухомості, його самостійне будівництво або замовлення споруди будинку фірмі-забудовнику. Кожен варіант хороший по-своєму. Який же найвигідніше вибрати?

Індивідуальний житловий будинок або квартира: що вибрати?

квартира или дом

Приватний будинок замість міської квартири – що може бути краще в сучасних умовах? Перерахуємо найвагоміші аргументи на користь життя в своєму будинку, за містом. Адже не спроста ж значна кількість киян перебралася жити в передмістя. А свої квартири здають або молодим сім’ям, або приїжджим на заробітки з інших областей. Не всі знають, що покупка власного будинку за містом може обійтися істотно дешевше за придбання квартири в Києві.

Антрацит чи кам’яне вугілля – що краще?

Вугілля

Багато хто з наших співгромадян для опалення індивідуальних житлових будинків віддають перевагу твердопаливним котлам. При цьому в якості палива для них розглядають зокрема вугілля. Які бувають види вугілля? Та який з цих видів найкраще підійде для опалення житлового будинку? Розбираємось у статті…

Дров’яна піч: кращі та гірші види дров

Дрова

Останні кілька років популярність дров’яного опалення для обігріву індивідуальних житлових будинків зростає. Хтось використовує цей вид опалення в якості основного, інші – як додатковий елемент створення затишку у себе на дачі або в котеджі. Як правильно вибрати дрова для улюбленої грубки або каміна?

Басейн з бетону на дачі: переваги та недоліки

Басейн з бетону

Басейн на дачній ділянці для багатьох все життя залишається просто мрією. Хоча, якщо вникнути в питання, стає ясно, що реалізувати цю ідею не так вже й складно. Звичайно, потрібно докласти певних зусиль і фінансів. Але мета в підсумку виправдає кошти!

Як узаконити дачу або житловий будинок

Узаконить дом

Проблематика узаконення житлових будинків не втрачає своєї актуальності. З одного боку власники не зацікавлені в оформленні документів на нерухомість, адже після цього вони будуть змушені щорічно сплачувати відповідні податки. З іншого боку – неоформлений будинок заподіює своєму власникові певні незручності…

Переваги життя в котеджних містечках

Коттеджный городок

На що звернути увагу при виборі житлового будинку, який розташований на території котеджного містечка.

Будинок в селі або дача – що вибрати? Частина 2.

Дачный кооператив

Так все ж таки, що обрати: хату в селі чи дачний будинок? …продовження статті (частина 2)

Охорона заміського будинку – реагування на дії зловмисників

Охрана дома

Запорукою спокійного життя є високий рівень безпеки, який не може дати жодна система без фізичної участі професійно підготовлених співробітників приватних охоронних підприємств. Комплексні дії моніторингу ситуації на підвідомчій ділянці дозволяють підтримувати порядок в приміщеннях і на прилеглій території.

Будинок в селі або дача – що вибрати? Частина 1.

Село и город Киев

З власного досвіду рекомендуємо звернути увагу на відмінності між будинком і дачею. Про такі нюанси замислюються, як правило, вже після придбання нерухомості. Нажаль.

Оцінка дачі

Оценка дачи

У статті розкриваються деякі особливості визначення вартості дачі (дачних ділянок і будинків на них). Дача – як багато в цьому слові… 🙂

Оцінка землі та будинку оформлюється окремими документами?

Оценка дома без оценки земли

Відповідь на це питання залежить від особливостей кожного конктерного випадку. У статі наведено приклади різних ситуацій, пов’язаних з визначенням вартості житла.

Чи обов’язково потрібна оцінка землі при проведенні оцінки будинку?

Оценка дома

Все залежить від конкретного випадку. У статті наводяться приклади різного оформлення таких робіт в залежності від того, для якої мети проводиться процедура.

Оцінка житлових будинків

Оцінка будинків

Оцінка землі

Оценка земли
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ