Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Рубрика: Оцінка землі та будинків

Оцінка землі та будинків

Оцінка земельних ділянок та житлових будинків. У цій рубриці ми зібрали статті на тему оцінки нерухомості, яка має відношення до індивідуального житлового будівництва. Тут розкриваються питання, пов’язані саме з житловим нерухомим майном. Тому, якщо Вас цікавлять питання визначення ринкової вартості земель комерційного призначення або нежитлових будівель і споруд, пропонуємо Вам перейти у відповідний розділ нашого сайту.

Особливістю проведення оцінки будинків є те, що в ході такої процедури найчастіше необхідно також оцінити земельну ділянку, на якій ця будівля знаходиться. Хоча, з цього правила бувають винятки, про які ми писали у цій статті.

З точки зору визначення ринкової вартості будинок, як об’єкт нерухомості, істотно складніший, порівняно з квартирами або гаражами. Як відомо, оцінювачі орієнтуються на ціну пропозицій схожих об’єктів і, виходячи з їхнього аналізу, роблять висновок про можливу ціну досліджуваної нерухомості. Особливістю житлових будинків є те, що в оголошеннях з продажу домоволодінь “сидить” також вартість земельної ділянки. При цьому розділити складові ціни на земельну та домову часто буває досить таки важко.

Ми проводимо в тому числі оцінку нерухомості для пред’явлення в суді. Такі роботи вимагають до себе підвищеної уваги, оскільки до їхньої якості пред’являються дуже високі вимоги. Наші звіти в ході судових процесів відправляються на перевірку (рецензування) або експертизу. Враховуючи багаторічний досвід проведення подібних робіт, ми накопичили достатній досвід, щоб виконувати їх якісно. Наші оцінювачі з власного досвіду знають всі процесуальні та технічні вимоги до оформлення таких документів. Тому з нашого боку сюрпризів для замовника не буде!

Якщо Ви не знайшли в наших статтях відповіді на Ваші питання, що стосуються проведення оцінки будинків та визначення вартості земельних ділянок, звертайтеся за консультацією до наших фахівців!

 

Оренда землі в Київській області на Prozorro.Продажі

Оренда землі в Київській області відкриває нові можливості для бізнесу, сільського господарства та особистого використання. З розвитком електронних систем процес оренди стає більш прозорим і доступним. У цій статті ми розглянемо важливі поради для оренди землі через Prozorro.Продажі.

Типовий або індивідуальний проект будинку? Чим відрізняються і який вибрати?

«Типовий проект чимось гірше, раз він дешевше?» «В індивідуальному рішення більш продумані?» «Можливо проектна документація відрізняється?» Такі питання часто задають замовники, які ще тільки збираються замовляти проект. Давайте розберемося.

Як вибрати та купити дробарку гілок для дачі

Кожен садівник у своїй практиці стикався з обрізанням дерев, підпилюванням сухих гілок та іншими завданнями, пов’язаними з доглядом за рослинами на своїй ділянці. Природно після проведення подібної роботи накопичуються спиляні гілки, тирса, обрізки і подібного роду сміття. У цій ситуації дуже зручно використовувати інструмент, який називається «садовий подрібнювач».

Як переїхати жити за місто із розумом

Якщо ви втомилися жити в квартирі серед міського мурашника, – треба переїжджати. Що краще вибрати: будівництво нового будинку «під ключ» на околиці або покупка готового житла в передмісті? Реконструювати старий будинок або купити землю і будувати «із нуля»? Як підійти до вибору району в області та конкретної земельної ділянки? Село або дачний кооператив?

Автономне електроживлення у помешканні: покрокова інструкція

Періодичні відключення електрики до війни 2022 року були пов’язані із різними причинами. Ще тоді багато господарів замислювалися, як можна власноруч зробити автономне освітлення в будинку або квартирі. Раніше світло вимикали відносно не часто, тому мало хто реалізував цю ідею. Однак, ситуація радикально змінилася, починаючи з осені 2022 року.

Як самостійно узаконити будинок 2023 – простий алгоритм

Під час широкомасштабної війни в Україні 2022 року питання про введення в експлуатацію самовільно побудованих будинків постало особливо гостро. До війни великого сенсу вводити будинок в експлуатацію не було. Але зараз, якщо право власності на будинок не оформлено, то при пошкодженні такого майна в результаті бойових дій компенсацію збитку отримати навряд чи вийде. Як можна самостійно і без істотних витрат ввести будинок в експлуатацію?

Гриль для дачі: газовий, електричний або вугільний

Коли мова заходить про заміський будинок або про дачу, перше, що спадає на думку – це шашлики. Ну, або як зараз більше заведено говорити – приготування м’яса на грилі чи барбекю. Багато хто стикається з проблемою вибору гриля для своєї ділянки. Які вони бувають і як не помилитись при покупці?

Податки при продажу, даруванні, спадкуванні нерухомості в Україні

Як багатьом відомо, практично у всіх країнах світу будь-яка операція з переоформленням нерухомості тягне за собою значні податкові зобов’язання. Не є винятком у цьому плані і Україна. При цьому, не дивлячись на скарги багатьох продавців, насправді в нашій країні податки при продажу нерухомості не такі високі, як у багатьох інших країнах того ж Європейського Союзу. Наших оцінювачів часто просять проконсультувати не тільки з питання безпосереднього визначення вартості нерухомості. Але і за витратами, які будуть супроводжувати угоду. Тому ми і вирішили систематизувати всю цю інформацію в цій статті.

Завдаток, аванс і попередній договір – в чому різниця?

Що таке договір попередньої покупки і як його правильно оформити, чим завдаток відрізняється від авансового платежу, що з цього можна повернути, а що ні? З цими питаннями стикається більшість людей, які збираються купувати або продавати нерухомість. Розповідаємо, що краще вибрати, як не допустити помилок в процесі покупки житла і оформлення документів.

Підводні камені при покупці будинку – на що звернути увагу

Придбання приватного будинку за містом є вкрай важливим і відповідальним рішенням. Недосвідчений покупець може зіткнутися з безліччю «підводних каменів» і несподіваних проблем. Якщо людина хоче жити в заміському будинку, то в процесі вибору і оцінювання вона повинна звернути особливу увагу на деякі деталі.

Водойма на дачі – як її краще облаштувати

Якщо ви вирішили влаштувати на своїй присадибній ділянці водойму, то вам необхідно мати уявлення про хоча б основні правила і особливості створення подібних споруд. У статті розповідається саме про це. Адже створення подібних гідротехнічних споруд є більш складною задачею, ніж може показатись на перший погляд.

Купити, побудувати або замовити заміський будинок. Що краще?

Людство придумало тільки три варіанти отримання заміських будинків їх домовласниками. Це або покупка готового об’єкта нерухомості, його самостійне будівництво або замовлення споруди будинку фірмі-забудовнику. Кожен варіант хороший по-своєму. Який же найвигідніше вибрати?

Індивідуальний житловий будинок або квартира: що вибрати?

Приватний будинок замість міської квартири – що може бути краще в сучасних умовах? Перерахуємо найвагоміші аргументи на користь життя в своєму будинку, за містом. Адже не спроста ж значна кількість киян перебралася жити в передмістя. А свої квартири здають або молодим сім’ям, або приїжджим на заробітки з інших областей. Не всі знають, що покупка власного будинку за містом може обійтися істотно дешевше за придбання квартири в Києві.

Антрацит чи кам’яне вугілля – що краще?

Багато хто з наших співгромадян для опалення індивідуальних житлових будинків віддають перевагу твердопаливним котлам. При цьому в якості палива для них розглядають зокрема вугілля. Які бувають види вугілля? Та який з цих видів найкраще підійде для опалення житлового будинку? Розбираємось у статті…

Дров’яна піч: кращі та гірші види дров

Останні кілька років популярність дров’яного опалення для обігріву індивідуальних житлових будинків зростає. Хтось використовує цей вид опалення в якості основного, інші – як додатковий елемент створення затишку у себе на дачі або в котеджі. Як правильно вибрати дрова для улюбленої грубки або каміна?

Басейн з бетону на дачі: переваги та недоліки

Басейн на дачній ділянці для багатьох все життя залишається просто мрією. Хоча, якщо вникнути в питання, стає ясно, що реалізувати цю ідею не так вже й складно. Звичайно, потрібно докласти певних зусиль і фінансів. Але мета в підсумку виправдає кошти!

Переваги життя в котеджних містечках

На що звернути увагу при виборі житлового будинку, який розташований на території котеджного містечка.

Будинок в селі або дача – що вибрати? Частина 2.

Так все ж таки, що обрати: хату в селі чи дачний будинок? …продовження статті (частина 2)

Будинок в селі або дача – що вибрати? Частина 1.

З власного досвіду рекомендуємо звернути увагу на відмінності між будинком і дачею. Про такі нюанси замислюються, як правило, вже після придбання нерухомості. Нажаль.

Оцінка дачі

У статті розкриваються деякі особливості визначення вартості дачі (дачних ділянок і будинків на них). Дача – як багато в цьому слові… 🙂

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: