Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка землі та будинків

Оцінка землі та будинків

Оцінка земельних ділянок та житлових будинків. У цій рубриці ми зібрали статті на тему оцінки нерухомості, яка має відношення до індивідуального житлового будівництва. Тут розкриваються питання, пов’язані саме з житловим нерухомим майном. Тому, якщо Вас цікавлять питання визначення ринкової вартості земель комерційного призначення або нежитлових будівель і споруд, пропонуємо Вам перейти у відповідний розділ нашого сайту.

Особливістю проведення оцінки будинків є те, що в ході такої процедури найчастіше необхідно також оцінити земельну ділянку, на якій ця будівля знаходиться. Хоча, з цього правила бувають винятки, про які ми писали у цій статті.

З точки зору визначення ринкової вартості будинок, як об’єкт нерухомості, істотно складніший, порівняно з квартирами або гаражами. Як відомо, оцінювачі орієнтуються на ціну пропозицій схожих об’єктів і, виходячи з їхнього аналізу, роблять висновок про можливу ціну досліджуваної нерухомості. Особливістю житлових будинків є те, що в оголошеннях з продажу домоволодінь “сидить” також вартість земельної ділянки. При цьому розділити складові ціни на земельну та домову часто буває досить таки важко.

Ми проводимо в тому числі оцінку нерухомості для пред’явлення в суді. Такі роботи вимагають до себе підвищеної уваги, оскільки до їхньої якості пред’являються дуже високі вимоги. Наші звіти в ході судових процесів відправляються на перевірку (рецензування) або експертизу. Враховуючи багаторічний досвід проведення подібних робіт, ми накопичили достатній досвід, щоб виконувати їх якісно. Наші оцінювачі з власного досвіду знають всі процесуальні та технічні вимоги до оформлення таких документів. Тому з нашого боку сюрпризів для замовника не буде!

Якщо Ви не знайшли в наших статтях відповіді на Ваші питання, що стосуються проведення оцінки будинків та визначення вартості земельних ділянок, звертайтеся за консультацією до наших фахівців!

 

Індивідуальний житловий будинок або квартира: що вибрати?

квартира или дом

Приватний будинок замість міської квартири – що може бути краще в сучасних умовах? Перерахуємо найвагоміші аргументи на користь життя в своєму будинку, за містом. Адже не спроста ж значна кількість киян перебралася жити в передмістя. А свої квартири здають або молодим сім’ям, або приїжджим на заробітки з інших областей. Не всі знають, що покупка власного будинку за містом може обійтися істотно дешевше за придбання квартири в Києві.

Антрацит чи кам’яне вугілля – що краще?

Вугілля

Багато хто з наших співгромадян для опалення індивідуальних житлових будинків віддають перевагу твердопаливним котлам. При цьому в якості палива для них розглядають зокрема вугілля. Які бувають види вугілля? Та який з цих видів найкраще підійде для опалення житлового будинку? Розбираємось у статті…

Дров’яна піч: кращі та гірші види дров

Дрова

Останні кілька років популярність дров’яного опалення для обігріву індивідуальних житлових будинків зростає. Хтось використовує цей вид опалення в якості основного, інші – як додатковий елемент створення затишку у себе на дачі або в котеджі. Як правильно вибрати дрова для улюбленої грубки або каміна?

Басейн з бетону на дачі: переваги та недоліки

Басейн з бетону

Басейн на дачній ділянці для багатьох все життя залишається просто мрією. Хоча, якщо вникнути в питання, стає ясно, що реалізувати цю ідею не так вже й складно. Звичайно, потрібно докласти певних зусиль і фінансів. Але мета в підсумку виправдає кошти!

Як узаконити дачу або житловий будинок

Узаконить дом

Проблематика узаконення житлових будинків не втрачає своєї актуальності. З одного боку власники не зацікавлені в оформленні документів на нерухомість, адже після цього вони будуть змушені щорічно сплачувати відповідні податки. З іншого боку – неоформлений будинок заподіює своєму власникові певні незручності…

Переваги життя в котеджних містечках

Коттеджный городок

На що звернути увагу при виборі житлового будинку, який розташований на території котеджного містечка.

Будинок в селі або дача – що вибрати? Частина 2.

Дачный кооператив

Так все ж таки, що обрати: хату в селі чи дачний будинок? …продовження статті (частина 2)

Охорона заміського будинку – реагування на дії зловмисників

Охрана дома

Запорукою спокійного життя є високий рівень безпеки, який не може дати жодна система без фізичної участі професійно підготовлених співробітників приватних охоронних підприємств. Комплексні дії моніторингу ситуації на підвідомчій ділянці дозволяють підтримувати порядок в приміщеннях і на прилеглій території.

Будинок в селі або дача – що вибрати? Частина 1.

Село и город Киев

З власного досвіду рекомендуємо звернути увагу на відмінності між будинком і дачею. Про такі нюанси замислюються, як правило, вже після придбання нерухомості. Нажаль.

Оцінка дачі

Оценка дачи

У статті розкриваються деякі особливості визначення вартості дачі (дачних ділянок і будинків на них). Дача – як багато в цьому слові… 🙂

Оцінка землі та будинку оформлюється окремими документами?

Оценка дома без оценки земли

Відповідь на це питання залежить від особливостей кожного конктерного випадку. У статі наведено приклади різних ситуацій, пов’язаних з визначенням вартості житла.

Чи обов’язково потрібна оцінка землі при проведенні оцінки будинку?

Оценка дома

Все залежить від конкретного випадку. У статті наводяться приклади різного оформлення таких робіт в залежності від того, для якої мети проводиться процедура.

Оцінка житлових будинків

Оцінка будинків

Оцінка землі

Оценка земли
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ