Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Індивідуальний житловий будинок або квартира: що вибрати?

квартира или дом

Люди завжди прагнуть туди, де зможуть прожити більш комфортне життя і отримати максимальне число благ. Таких як водопостачання, опалення, світло, Інтернет та інші послуги, що полегшують наше життя. Саме тому більшість прагне оселитися в міських масивах, переїхати ближче до цивілізації, ближче до центру міста.

Однак, незважаючи на всі зручності, квартира не зможе стати для людини максимально комфортним притулком. Задуха в літній час, вічні перепади гарячої та холодної води, нестача опалення, галасливі сусіди і невпорядкований двір, заставлений запаркованими як попало автомобілями… Все це робить квартири неідеальним житлом в сучасних містах.

Переваги індивідуальних житлових будинків

Зрозуміло, у життя в квартирі є свої плюси, але чому останнім часом все більше жителів столиці воліють для постійного проживання підшукати будинок в Київській області? Ми розглянемо найпоширеніші причини такого явища.

Одна з перших полягає в тому, що сучасні приватні будинки можуть бути обладнані всіма благами суспільства, до яких ми всі звикли. Там можна провести високошвидкісний Інтернет, що важливо в сучасному світі. Адже він сьогодні необхідний всім, від домогосподарок і підлітків до ділових людей і бізнесменів. Можна встановити кабельне телебачення з великою кількістю каналів тощо. Такі послуги як електрика, гаряча і холодна вода, опалення та інші, також присутні в приватних будинках. Тому турбуватися про комунальні потреби також не треба.

Сусіди на відстані

“Мій будинок – моя фортеця” – інша важлива причина переїзду з квартир. Тут не буде незадоволених сусідів, кричущих на Вас через шум. Ніхто не буде заливати зверху Ваш новий ремонт. Або скаржитися на тупіт або «занадто галасливих» дітей. У приватному будинку Ви маєте повне право займатися всім, чим хочете, і коли хочете. Включати музику, робити ремонт, бігати, стрибати – і ніхто з сусідів не зможе поскаржитися на Вас.

Третя причина стосується любителів тварин. У приватному будинку Ви можете заводити будь-яку собаку, кішку та іншу живність. Вони не тільки можуть приносити радість від спільного проживання, а й навіть їжу. Ви можете заводити, гусей, корів, свиней, курей, Кіз і багатьох інших домашніх тварин, що дозволить харчуватися своєю найбільш натуральною їжею. Хоча це, звичайно, справа, як то кажуть на любителя і підходить не для всіх.

Четверта причина полягає в тому, що Ви можете облаштувати свій двір і сад на власний розсуд, за Вашим дизайном. І ніхто не зможе його зіпсувати, затоптати або вирвати. Можна самому все облаштувати, якщо Ви любите покопатися в землі. Або ж найняти спеціальну бригаду, яка облаштує все так, як захочете.

Город

Квіти, дерева, овочеві культури, зелень і багато іншого може рости у Вас в городі, під Вашим наглядом. Зрозуміло, це вимагає чималих зусиль від власників будинків, але результати будуть радувати Вас. Та краса, які приносять квіти у двір, та користь, яку приносять овочі та фрукти зі свого городу – все це буде нагородою за Ваші труди. Ви зможете запрошувати більше гостей в свій будинок, влаштовувати вечірки, чаювання і просто посиденьки з друзями. Посмажити шашлик, поїсти на природі, дихаючи свіжим повітрям і насолоджуючись ароматами квітів. Ось в чому полягає четвертий плюс приватного будинку.

Будинок часто дешевше за квартиру

приватні житлові будинки

П’ята причина – фінансові можливості. Для багатьох саме цей аргумент вважається вирішальним. Як правило, в селах будинки оцінюються набагато дешевше за таку саму площу в місті. У столиці, як відомо, квартири переоцінені, ціни занадто високі. При цьому сім’ї навіть з відносно невеликим достатком можуть дозволити собі великий будинок зі своєю земельною ділянкою. Але ж для сім’ї важливий як розмір житлової площі, так і фінансові витрати на неї.

Також в селищах, на відміну від міст, чисте і свіже повітря. Воно корисне як для дітей, так і для дорослих. Чисте повітря допомагає краще працювати мозку, допомагає розвивати таланти і різні можливості, а також корисне для здоров’я. Після важкого трудового дня можна насолодитися прекрасною природою, сходити погуляти в лісі або скупатися в річці.

До роботи від селища дістатися простіше, ніж з міста. Немає пробок, в яких Ви змушені стояти величезна кількість часу. Ви менше нервуєте перед роботою, що позитивно впливає на весь наступний день. Притому їзда на трасі може займатися кілька хвилин до кінцевої станції метро. Тоді як стояння в пробках затягується до декількох годин, як наслідок – вічні запізнення на роботу.

Власний будинок – нові можливості

Свій приватний будинок відкриває великі можливості для його власника. У ньому можна реалізовувати свої найсміливіші мрії, фантазії, вміння і таланти, поправити здоров’я та й просто насолоджуватися життям. Мати свій будинок сьогодні вважається престижним. Все більше людей хочуть перебратися із задушливих квартир в свій власний котедж. Сьогодні в більшості селищ достатня кількість різних магазинчиків з усіма необхідними речами, для того щоб мінімізувати поїздки мешканців в місто.

Незважаючи на всі переваги життя за містом, вибір залишається за кожною людиною свій. Тільки кожен індивідуально зможе вибрати собі житло, яке стане його притулком, його будинком, його улюбленим місцем перебування.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: