Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як організувати охорону на підприємстві

Охрана на предприятии

Власники фабрик, заводів, і маленьких виробничих цехів повинні розуміти, що дані об’єкти гостро потребують охорони. Дороге обладнання, матеріали і продукція повинні бути надійно захищені від внутрішніх і зовнішніх зазіхань. Виробничі приміщення та склади всіх класів є об’єктами, які найчастіше піддаються пограбуванням.

Варто відзначити, що досить часто навіть самі працівники підприємств можуть красти, завдаючи тим самим великої матеріальної шкоди бізнесу. Щоб організувати якісну охорону недостатньо одного сторожа. Охорона таких об’єктів повинна бути професійною, адже необхідно захистити майно на всіх рівнях.

Забезпечення охорони на виробничому підприємстві – це комплексні заходи, які включають в себе професійний захист від посягань на власність. У процесі таких заходів гарантується не тільки охорона від несанкціонованого проникнення на об’єкт, а й захист від загорянь.

Всі дії служать для формування найвищого рівня безпеки на підприємстві. Крім технологічних засобів, які об’єднані в єдину систему захисту, також застосовуються фізичні способи гарантування безпеки. Відомо, що тільки професійна охорона може забезпечити максимальний рівень захисту.

Що таке комплексна охорона підприємства

На кожному промисловому підприємстві або на складі працює цілий штат співробітників. У зв’язку з великою кількістю людей виникає підвищена небезпека крадіжки власності компанії. А, значить, в таких випадках потрібна і комплексна професійна охорона підприємств, а не просто вахтер або нічний сторож зі свистком. Для забезпечення комплексного та надійного захисту підприємства застосовуються такі види охорони:

  • обходи території;
  • перевірка всіх працівників і відвідувачів;
  • контроль режиму праці та відпочинку;
  • перевірка транспортних засобів;
  • контроль всіх об’єктів під охороною.

Щоб втілити дані заходи, застосовується система контролю доступу і піші обходи працівниками охоронної фірми всіх приміщень і об’єктів виробничої інфраструктури. Завдяки якісній охороні, підприємство буде повністю захищене від нештатних ситуацій, які можуть стати причиною фінансових втрат.

Технічне забезпечення системи охорони

Доступ на територію об’єкта, який знаходиться під охороною, можна отримати тільки через КПП. Всі працівники отримують спеціальний електронний пропуск, який відрізняється за кольором, в залежності від їх посади. Завдяки цьому співробітники можуть отримати доступ тільки в ті приміщення, які необхідні їм для виконання безпосередніх робочих обов’язків.

Для реалізації цього використовується система СКУД (Система контролю і управління доступом). Також встановлюється система відеоспостереження, яка фіксує всіх, хто потрапляє на територію і залишає її.

Щоб забезпечити найвищий рівень безпеки, реалізуються наступні заходи:

  • встановлюють відеокамери;
  • забезпечують фізичну охорону об’єкта;
  • встановлюють систему пожежної сигналізації;
  • реалізують контроль доступу на всі об’єкти.

Система СКУД підключена до єдиного спостережного пункту. Якщо трапляється нештатна ситуація і спрацьовує сигналізація, то для її усунення залучаються розміщені на місці охоронці. Або ж на об’єкт негайно виїжджає група оперативного реагування.

Також до системи підключена і пожежна сигналізація, яка включає не тільки сигналізатори задимлення і температурні датчики, але систему автоматичного гасіння загорянь. У комплекс протипожежних заходів також входить система навігації в разі загоряння і методи оповіщення при надзвичайних ситуаціях.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: